Pirinç L cubuk

hsyn

Member
Pirinc L çubuklar hakkinda bilgi sahibi olan varmi acaba mesela neye nasil tepki verirler en fazla verimi ne sekilde alırız gibi yorumlarinizi bekliyorm iyi forumlar:)

sarıkayalar

Bilgili Üye
Boşluk uzmanıdır bilen biri gostermesse zor çalışırsın mesela ikisi bir boşluğa döner seni oraya götürür ustune geldiğinde x çarpı vurur boşluktan çıktığında çubuklar geri açılır arkaya geri açılım sayesinde alttaki yerin ne ölçüde olduğunu bilirsiniz daha böyle benzer ölçü ve verdiği tesbitler vardır bunları bilmen için de tecrübe gerektirir kapalı olan mezar sanduka oda mahsen gibi yerleri bulur bu saydim yerler hava almışsa yada görünmez çatlak varsa bulamazsın görmez L çubuklar para bulmaz bunuda hatırlatayım

hsyn

Member
Boşluk uzmanıdır bilen biri gostermesse zor çalışırsın mesela ikisi bir boşluğa döner seni oraya götürür ustune geldiğinde x çarpı vurur boşluktan çıktığında çubuklar geri açılır arkaya geri açılım sayesinde alttaki yerin ne ölçüde olduğunu bilirsiniz daha böyle benzer ölçü ve verdiği tesbitler vardır bunları bilmen için de tecrübe gerektirir kapalı olan mezar sanduka oda mahsen gibi yerleri bulur bu saydim yerler hava almışsa yada görünmez çatlak varsa bulamazsın görmez L çubuklar para bulmaz bunuda hatırlatayım
Hocam bana kullanisini bir abimiz ogretti fakat altina gumuse felande ayri tepki veriyor dediler mesela birisinin sabit kalip otekinin bir tarafa yatmasi gbi

Hocam bana kullanisini bir abimiz ogretti fakat altina gumuse felande ayri tepki veriyor dediler mesela birisinin sabit kalip otekinin bir tarafa yatmasi gbi
Sol eldeki sabit sağ eldeki çubuk tam sol yaparsa bu tepki altın olduğunu işaret eder tam tersi olursa yani sağ eldeki çubuk sabit sol eldeki çubuk tam sağ yaparsa buda gümüşe verdiği tepkidir ustam pirinç çubukların vermiş olduğu te3pkiler bu şekildedir

hsyn

Member
Sol eldeki sabit sağ eldeki çubuk tam sol yaparsa bu tepki altın olduğunu işaret eder tam tersi olursa yani sağ eldeki çubuk sabit sol eldeki çubuk tam sağ yaparsa buda gümüşe verdiği tepkidir ustam pirinç çubukların vermiş olduğu te3pkiler bu şekildedir
Teşekkür ederm hocam bu tekpilerden sonra ustune geldimi yine x oluyor deme

hsyn

Member
Ve bazen ikisi birbirine dogru kapaniyor veya iko yana aciliyor o ne oluyor

mezger

Yeni Üye
Kisiden kisiye farkli tepkiler verir...Sende carpi yapar bir baskasinda acilir gibi...Denemeler neticesinde anlarsin verdigi tepkiyi..Ama cubuk kullanmak zor ve bir okadarda beyin yonlendirmesi ile yaniltir insani..Simdi sana desemki gumus uzerinde carpi yapar emin ol ilk denemelerinde gumuste cubuklar carpi olacaktir.Ben bu konuda cok ugras vermis bir kisi olarak ne zaman tamam simdi oldu dediysem emin olki 3 gun sonra yanildigimi anlar uzulurdum..Simdi cok sukur tamamen olmasada cubuk konusunu en azindan yari yariya verimli kullanabiliyorum...Emin oldugum bir sey varsa oda cubuk hususunda inancini ve guvenini kaybetme ve surekli calis ve emin olki yol almaya basladiginda gecmis gunleri hatirladikca guler gecersin...Allaha emanet ol....

sarıkayalar

Bilgili Üye
Sana söylenen özellik duvar olduğu anlamı taşır odası açılmış yada göçmüş tür tavan sade duvar vardır bu tepkimeyi çubuk L yaparak gösterir

PReSCoLD

Yeni Üye
Çubuklarla bayağı çalışmak gerekiyor kolay iş değil, ben evde sadece öğrenme, az çok mantığını anlama amacı ile 1 haftadır kullanmaya çalışıyorum ilk 2 gün hiç tepki vermedi 3. gün yavaş yavaş sağa sola vs. dönmeye başladı. Arazide daha deneyemedim malum kış şartları fırsat oldu mu arazide de deneyecem. Bununla ilgili videolar çubuk nasıl yapılır, nasıl mezar odası şekli çizilir vs. vs. youtube da kalhiyu yaz arat o adamın videolarına bak.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
herşeye tepki verirler mesela

hsyn

Member
Supelendigimiz bir here baktik bende tepki veriyor soyle veriyor cesitli noktalardan tuttum hepsi ayni yere gidiyor yakinlarda bir yerle sol sabit duruyor ve sagdaki cubuk yatiyor az ilerledm mi ikisi ice kapanıyor ve bir adim ilerledm mi x okuyor ama nerden tutarsam tutayim ayni yere gidiyor