Resmi ıslanınca Çıkan Görüntü....

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@malibu_18 ustam teşekkür ederim bir nokta koysaydınız bir zahmet yani çizim,,, Allah a emanet olunuz
canım şimdi biz sana ne diyelim bu kayalar seni yorar inan bana bu kayaya akıl vede mantık ile bakarsan ordaki ufak taşlardan biri çıksa sana yeni bi oyma kazandırır bilmem anlatabiildimmi saygı vede sevgilerimle iiyi yerler bul güzel yerler bul vardırda senin güzel yerlerin selam ile

malibu_18

Bilgili Üye
@malibu_18 ustam teşekkür ederim bir nokta koysaydınız bir zahmet yani çizim,,, Allah a emanet olunuz
canım şimdi biz sana ne diyelim bu kayalar seni yorar inan bana bu kayaya akıl vede mantık ile bakarsan ordaki ufak taşlardan biri çıksa sana yeni bi oyma kazandırır bilmem anlatabiildimmi saygı vede sevgilerimle iiyi yerler bul güzel yerler bul vardırda senin güzel yerlerin selam ile
tam olarak aynı şeyleri düşünüyorum . mobilden ufak haline baktığımda 2 tane yuvarlak kasa kaya görmüştüm fakat resmi yakından incelediğimde kaya yapısı ufak yuvarlak taşlardan oluşuyor bizim oyuk dediklerimiz ufak taşların bir büyüğü olabilir , buda seni her taşı tek tek söküp yormaya iter . yanlış yönlendirip senin yorulmanıda istemeyiz . bayramda yorumlar doğrultusunda daha net ve hedefe yönelik çalışmalar yaparsın inşallah . biz burdayız her zaman yardımcı olmaya çalışırız .

Apollon01

Moderatör
Moderatör
mucit malibu_18 ustalar teşekkür ediyorum araştırıyoruz, sizin görüşleriiniz bizim araştırmalarımıza elbette yön veriyor, ama orda bir şekil de var, ben 28karayel28 ustamında dediklerini uygularım inşallah kısmette ne varsa hayırlısı olsun diyelim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eger guvercinse iki derenin birlestigi yerde kayada mezar bakmalisin, bulamazsan tepede yine kaya ici mezar olmali. Iyi arastir kardesim. Selametle ayrica iki suyun birlestigi yerdeki kayada kapakta olabilir.

Son düzenleme:

Shekiller

Aktif Üye
Bana nedense işaretlerdense işaretlerin olduğu kaya daha dikkat çekici geldi boşluk baktınız mı hiç üstadım üstünde çevresinde

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Mirkut ustam eyvallah çok teşekkür ediyorum ,araştır alım inşallah hayırlısı olsun, Shekiller ustam bayramda bakacam inşallah sizede teşekkürler gardaşım

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bir arkadaş ım bu balık dedi şimdi, â￾¤kuyruğu yok balığın sizin YORUM lar nedir bu konu da ustalar teşekkürler hepinize

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bu da haç yuvarlak daire içinde!!!!!

burda da daire içinde haç var abiler bana göre tabii, sizin görüşünüze de saygım sonsuz,

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu tur yerlerin ustasi olan, senin hemsehrin olan bir kardesimiz var. Arasira gelir. Epeydir ugramiyor. Gorursem senin bu konuya ait linkini atarim insallah.

Bolge Akdeniz olunca bana ters geliyor.
Bursasporun Besiktasa ters geldigi gibi :)))
Maalesef bu bolgenin isaretlemeleri cok farkli ve zayif bize gore.

Var veya yok demek bana zor geliyor.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
BulursamKader25 abim, burası Roma, İskender, bizans ve ermeni yaÈ™am yerleri eserler bulundu tesadüfen, bir ev yada baska yapı ocak yerinden 1 küp çil kırılıp ortalığa dağılmış (Roma beyaz altin), daha ermeni mezarlığı na girip bakmadım inan, her tepe başında bir kireç ocagi büyük, eşkıyaların da burda çok hikâyesi vardır, Yaşar Kemal meşhur romanı İnce Memed i burda yazmıştır, İnce Memed eşkiyadir ve mezarı bizim koydedir, vesselam ustam işimiz çok, inşallah hayırlısı olur, bizim burda işaret böyle oluyor demek ki diyorum, sizlere kolay gelsin,
Bir şey daha diyeyim, yayla da kadının biri tavuk ve civciv görür taşta yapılı ve çocuklarına işte tavuk buldum der bağırır orda keci güden bir adam da duyar, kadın gider yarin eşiyle gelir bakarlar ama işaret yok, hala o tavuk ve civciv arar oraya yolu düşenler,, tavuğu bulan arkadaşın ablası dur, burası böyle bereketlidir ustam, çok uzattım hayırlı geceler