Sahibini zengin eden çubuk (:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Seni daha sonra yanıma çağırırım sen bana yakından sanırım

No:name34

Aktif Üye
S.aleykum uçmuş hocam size seçemedim dedim evet tam olarak böle gerçekten dalgalı çizgili birşeydi ben gözümü kapatmaya çalışıyorum o açılıyordu en sonunda ellerimle tuttum tam olarak böledi arka fon siyah uzaktan bir ağaca bakarsında geceleyin öyleydi seçemedim ne söylesem yalan olurdu birşey gördüm diyemedim şimdi tam olarak çizdiğiniz gibi birşeylerdi gördüklerim şaşkınım kutudaki msjları siliyorum rica etsem bilgilendirirmisiniz selametle . Allah sizden razı olsun saygılar abim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şimdi daha önce 1 arkadaş düşünceleri okunabiliyormu diye 1 konu açmıştı .... o akşam seninle 1 işlem gerçekleştirdik ... yaptığımız işlemi sen biliyorsun .... o akşam ben senin ne gördüğünü sana söylemeni istedimdi .... senin ne gördüğünü ben sana söylemeden senin söylemeni istedim ....çünki ben senin ne gördüğünü biliyorum ...sen şimdi bu gördüğpüm şeyin ne olduğunu merak ediyorsun değilmi ? şimdi benim burada ilk aklıma gelen 1 arkadaş vardı onu çağıralım edenbilir kardeşim bu kardeşim belli 1 ilme sahip anladığım kadarıyla ... düşüncelerini alabilirsek ben şahsen memnun olurum ....... No:name34 seninle biz tabiki istişaremizi yapacaz

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mutlu666 bu düşünceler okunabiliyormu konusunu açan arkadaşında konuya dahil olmasını ve netür bilgiler edindiğini de öğrenmek isterim ...fakat o cinli insanların düşünceleri okuyup okuyamadığını sormuştu ...

Aktif Üye
Hocam öncelikle şöyle bir bilgilendirmede yapalım şahsen ben uçmuş ustayı realde olsun tanımıyorum burdan siteden yorumlarda denk geliyoruz. Herkezin olduğu gibi benimde bazı sorunlarım vardı Allah bin kere razı olsun hocamla paylaştım konuyu tam olarak anlamış değilim ne gibi bir işlem yapıldığını lakin söylediklerini yaptım çizdiği şeyleri ben bişeylere benzetemediğim için söyleyemedim ne desem yalan olurdu yalnız 1 gün sonra hocam çizerek görsel yaptı birebir gerçekten öyle şeyler gördüm 20 saniye içinde bu nasıl oldu anlamış değilim iyimi kötümü uçmuş hocam özelden neyi ifade ediyor yazarsanız mutlu olurum gerçekten selametle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@No:name sıkıntılı şey ....biraz sırıtayım du :zuhaha: niye sırıttım dersen bugündür senin kiler saldırıp dururlar .... hala saldırırlar ....ama başaramazlar ...müslüman olacaklar inşaALLAH yada sadagallahülaziimm.... 0 sıkıntı ....no problema

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
o neyla öyle şeytanlar bastı ....oplardan kim var ..bakayım ...

Aktif Üye
Nasıl yani hocam bana bi zararları olurmu oldular olacağı kadar zatende . öle birşey varsa neden neye sebep gelmişler napmışımda bayan mı erkek mi size zarar mı vermeye çalışıyorlar biraz açık olurmusunuz hocam lütfen sizinkiler derken .s tırstım şimdi :)

Aktif Üye
@cosuhao8686 hadsizlik yapma pislik herif yürü git şurdan @@@