Sahibini zengin eden çubuk (:

mayhem

Co Admin
Co Admin
uçmuş bir özele bir konuya geçip durmayın konudan bir şey anlaşılmıyor okadar arkadaş takipte yav bir ara şunların resmini çekip ekleyin konuya gören var görmiyen var daaa.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem ustam mesaj kutusu hemen doluyor biliyonmu o yüzden kişinin konusuna yazıyoruz :227: mesaj kutusunu idareli kullanıyoruz yani .. 1 yeri anlayamayan olursa sorsun cevaplarız ... şunların resmi dediğin neyin resminden bahsettin ....

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bilsem neyden bahsetdiklerini cinconmu bayanmı erkekmi bak konu sahibide soruyor neden korkutuyorsun adamı nasıl bir seans anlasam yazıcam birşeyler :200:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
erkek erkek .... korkacak 1 şey olmadığını söylüyorumya .... seansımız basitti ....uzaktan ...başka seanslarda vardı ama enkısa süreli bu vardı onu uyguladık .....ben kişi üzerinde nevar ne yok kendi görsün istedimdi ...bunuda zaten 5 ila 20 sn içerisinde görebilir ... bu biraz karışık gördü ..görüntüyü ayıktıramadı ... ben gördüğü şeyi çizim olarak ona hatırlattım ... şimdi mesele bu gördüğü şeyin etüdünde ...buda neye benziyor .. çok karışık alantarama düşün ekranda 1 sürü karışık kuruşuk şeyler var bunu kim anlar çözer o makinadan anlayan çözer ....biz şimdi bu kısımdayız .. kendisine daha sonra söyliyecem zaten .....saldırı olayı .. ben onun düşünce haznesine girdiğim için üzerinde olan zaat beni görmüş olduğu için ....kendisinede neler yapabileceğimi bildiği için aklı sıra 1 şeyler yapıyor .... konu böyle .....

mayhem

Co Admin
Co Admin
Anladım gibi . Sonunda sinyali kesmeden uyuma uçmuş :3:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
halaa uçuştayız 1 gün ayaklarımız yere basar herhalde .. sanırım iniş takımları bozuk .. bozuk bozuk :zuhaha:

No:name34

Aktif Üye
S.aleykum arkadaşlar. uçmuş ustam 2 3 gündür gece 5 den aşağı uyuyamıyorum elinde olmayan sebeplerden korkutuluyorum gözümü kapatınca farklı şeyler görüyorum uyumaya yakın sülüetler görüyorum. Birde birşeye kitlendiğimde o şeye birşeyler oluyor düz yolda yürüyen adam bile ayağı takılıp düştü bi gariplik var şu 2 3 gündür herkesten önce rica etsem önce benim bilmem yapmam gerekenleri söylermisiniz lütfen. Saygılar selametle

No:name34

Aktif Üye
S.aleykum arkadaşlar. uçmuş ustam 2 3 gündür gece 5 den aşağı uyuyamıyorum elinde olmayan sebeplerden korkutuluyorum gözümü kapatınca farklı şeyler görüyorum uyumaya yakın sülüetler görüyorum. Birde birşeye kitlendiğimde o şeye birşeyler oluyor düz yolda yürüyen adam bile ayağı takılıp düştü bi gariplik var şu 2 3 gündür herkesten önce rica etsem önce benim bilmem yapmam gerekenleri söylermisiniz lütfen. Saygılar selametle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kolay No:name34 yatmadan önce 3 ayetel kürsi 3 ihlas 3 nas 3 felak sağına soluna ve avucunun içine üfle vücuduna sağına soluna sür ... bukadar ...

rayyur

Yeni Üye
BulursamKader25 Ustam konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın,şu sorular aklıma takıldı:1-NYE vasıflı bakır çubukta NYE vasıf nedir?2-Bu bakır çubuklar arazide boşluk için yön verir mi yoksa sadece boşluk üzerinden geçerken mi tepki verir,ayrıca vereceği tepki kapanma mu yoksa açılma mı?3-Son olarak bende pirinç çubuk var pirinç kabzalı,bakır çubukla arasındaki fark nedir işleyiş ve performans açısından?Saygılar...