Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

kabakburgiba

Operatör
en sonunda bağladın ticarete
bak benim ağzımı açtırma. yazılarımı okuda ondan sonra benimle muhatap ol.ben herşeyi peşin peşin yazdım. yazılarımı oku yazılarımı oku oku oku okuuuu.internette var bak kaçparaya satıyorlar.600 tl.arkadaşım bedavamı verecek. haaaa senin paran yoksa ben sana bedava ya göndereyim.şakülün maliyeti 500 tl.onuda göndereyim.ama önce adam gibi adamolacan.harbi ol canımı ye.amakimseyi suçlama.hele beni parayla sınama.belli birsüre atalyadayım.dönünce görüşürüz.odin kardeşim.sen kararını ver.

kabakburgiba

Operatör
Arkadaşım @kabakburgiba
ustayi tanımam etmem.p arayla satın alamiycagin değerli bilgileri sayesinde öğrendim..degeri 500 tlyi geçen malzemeyi bedavayimi dağıtacak..ölçüleri vermiş al ve yap bukadar basiit ozamn.
arkadaşım teşekkür ederim.bundan sonra tüm bilgileri size özelden yazacam.haberiniz ola.

kabakburgiba

Operatör
arkadaşlar eski bakkalcı tanışlarınız yokmu onlarda var 500 gr sarı olandan,araştırın bulursanız bana gönderin ben herşeylerini ayarlayıp yaptırırım.tekrar size kargoyla yollarım.sadece kargo masrafı ödersiniz. bu kadar basit.

zaz12

Bilgili Üye
Adam daha ne yapsın arkdasım.Herseyin bir özeli vardır.Bu iş de deneyimlisn belli.baştan sona kadar okudum.samimi olduğunu düşünüyorum.
Sonuçta acemelik olacak .Olmassa anormal bir durum. UStamızın net bilgileri vardır.İlk önce bir çalışma yapan arkadaşlarımıza yönelin usta.

şakülü kullanmadan önce doğru eczaneye git.saf alkol iste.b iraz masraf et bakalım.sonra eve gel.şakülünü ipiyle beraber alkolün içine koy.enaz 2 saat dursun.sonra çıkar kurula selpak la.sonra tuz al.güzelce ov.bol tuzla.daha sonrada suyla bolca durula,kurula selpakla.aptezli ol. şakülü avucunun içine al.dua eder gibi avuçlarını açarak. 7 defa ayetel kürsi oku.her okuyuşta şaküle üfle.8 nciyi oku ve bu seferde etrafına çepe çevre üfle.daha sonra sağ elinle kalbinin üstüne şakülü tut.ve istediğin gibi dua et. bunu sık sık tekrarla.kimsenin ellemesine müsaade etme.yanlışlıkla elleyen olursa yukarda yazdıklarımı tekrar yap.temizlik imandandır.

saftilki

Moderatör
Moderatör
merhaba :)

bana gülmeyin ama bilgili biri biraz emek sarfedip çubukların hal ve hareketlerini paint ile çizili bir şekilde anlatabilirmi?
definecilerin %70 i pirinç LL kullanıyor zaten, benim gibi yeni başlayanlara çok faydalı olacaktır:174:
pirinç borudan 50 cm lik bi tane daha yaptımda, dükkan 2 katlı, alt katta buzdolabı var sürekli buzdolabına götürüyor,
üst katta hep dışarıya açılıyor

kabakburgiba

Operatör
merhaba :)

bana gülmeyin ama bilgili biri biraz emek sarfedip çubukların hal ve hareketlerini paint ile çizili bir şekilde anlatabilirmi?
definecilerin %70 i pirinç LL kullanıyor zaten, benim gibi yeni başlayanlara çok faydalı olacaktır:174:
pirinç borudan 50 cm lik bi tane daha yaptımda, dükkan 2 katlı, alt katta buzdolabı var sürekli buzdolabına götürüyor,
üst katta hep dışarıya açılıyor
birçok konuda var bi araştırsan

akyol

Bilgili Üye
meraba arkadaşlar şimdiye kadar kim ne dediyse denedim boş en sonunda kendim yaptım bu çubuklar demire, boşluğa, suya ve benzeri hiçbirşeye dönmüyor sadece altına dönüyor şimdi bir sürü çubuk satan var çeşit çeşit cubuklar ve çok yüksek fiyata bunlar derinliğini'de çubukla biliyorlarmış ben bunlara inanmıyorum benim yaptığım çubuk iki adet 50 cm pirinç çubuk 10 ar santim tutataç yerini bük ve o büktüyün yere uyacak şakilde 2 adet bakır boru 10 ar santim yine ve tam ortasına denk geleçek şekilde ik adet şırında bul ve pirinç cubuğa tak şırınga tüplerinin içine 20 gram civayı koy dökülmemesi için ağzını kapat ve pirinç cubuğun üstünde bpş kalan yerlere bakır tel sar bu kadar. bu çubuklar demire, boşluğa, suya ve benzeri hiçbirşeye dönmüyor sadece altına dönüyor burarda amaç para değil yapılması basit ama çok kullanışlı bir cubuk size ayrıça cubuk sizi altına götürür ama tespit yapılan yerin makina ile derinlik tespitini yaparak şe başlaya bilirsiniz. bilgi almak isteyen arkadaşlar bu numaradan bana ulaşabilirler 0532 161 08 12 buda resimler

Ekli dosyayı görüntüle 112435Ekli dosyayı görüntüle 112436iEkli dosyayı görüntüle 112434

Şef

Member
Daha önceleri bu sistemi yaptım. Yanlız bakır tel sarmadım, bol bol demir curuf mermi kovanı topladım ustam demiri eleyeceğini sanmıyorum.hayırlısı bakalım...

akyol

Bilgili Üye
sizi anlıyorum ama bu şekilde altından başka birşey görmüyor yarın zamanım olursa sizin için bir video yapıp yüklücem bakalım kararınız ne olçak