Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
şimdi ben daha öncede yazdım.kullandığım şakül eskiden bakkallların kullandığı sarı gramlar vardı ya onlardan yapma.ama eski olacak yenilerde adi ve karışımları farklı.ben cam kullanmıyorum.camı a.seydi hocam kullanıyor. you tube de var videpları.benimki tamamen farklıdır.o bilimle alKALI benimki öyle değil.benimkinin bilimle alakalı bölümü uzunluk ölçüleri.her meteryalın uzunluk ölçüsü farklıdır.o sadece soru ve cevap şeklinde kendini geliştirmiş.ilim irfan sahibi.kendini kanıtlamış.onun işi o.benim ki hobi arkadaşım.ama bende doğru yoldayım.yer altındaki suyu dahi buluyorsam.bir gün petrolüde bulacam.madenler konusunda çalışmalarım yok.arge yapmalıyım.bide her maden elimde olması gerekiyor.hadi bi tiyo dahavereyim de bi kenara yazb unları.pirinç şakülde gümüş,kurşun,sodyum,kalsiyum,magnezyum,ip boyları 55.88dir.bunlar nettir.topraktaa gümüş62 döngü yapacak.kurşun 35döngü yapacak toprakta,dışarda farklıı döngü.olur.tekrar yazaayım.bak dikkatet ip boyları aynı,fakat dönme faklı anlaştıkmı.yessssss. dönme sayısından alttakimaddenin ne olduğunu anlayacaksın.unutusun yazbi kenara.bi yemek borçlandın bana.
Eyvallah ustam..cam sakuldede ip boylarını kullaniyorum.altin 72.5 ip boyu 15_40 tur dönüş olarak atım yapıyor..tur olayını belgeli olan bir yerdedde test ettim.bidd diğer ip boylarında kullanıyorum bende güzel tepki veriyor.. tabiki öğrenilecek çok şey tecrübe edilecek çok şey var..,tecrübeli ustalardan ufak tiyolarin can alıcı noktalar oldukça işimiz kolay olacak...(ayrıca pirinç şakül yaptircam kismetse) sakulde aldigim tepkilere gore gösterdiği doğru olabilir mi acaba..aynı yeri çubuklarla da tespit ettim bentonitle minareli kesiyorum.kilavuz kullanıyorum obdaa sıkıntı yok.sakuldede çok kuvvetli dönüş varr.

Şirvan

Operatör
arkadaşım ben zaten bunu sırlarını açıklasam veya yapıp satsam inanki 1 ay içinde zengin olurum.ne işim var defineyle şunla bunla.ben her konuda iddalıyım.uyduyla falan baktırıyorlar ya veya gpr ile yerin veya yapının projesini şeklini şemalini çıkartsınlar.sonrada beni çağırsınlar o zaman neyin ne olduğunu anlarlar.ben ne desem yalan olur.şimdi birçok arkadaşım ne atıyon be kardeşim diyecekler.isteyen istediğini söyleyebilir,söylemektede haklılar.ha ama ben bakın söylediklerimi ispata varım.para pullada çalışmıyorum. her işe gitmeyede 3 bin tl almıyorum.şakül satmıyorum.satıcı değilim.ben bu siteyide seviyorum.kimseylede yüz yüze tanışıklığım yoktur.baştan her şeyi söyleyimde yanlış anlaşılmasın.
Biz bedava bakıyoruz kardeş. İster ruhani alem ister çubuk ister yorum farketmez

kabakburgiba

Operatör
isteyen istediğini yapmakta özgürdür.beni kimse bağlamaz.herşeyin bi bedeli olduğunuda bilirim.alanıda yadırgamam.alanda haklıdır,almayanda.

kabakburgiba

Operatör
yemek ne oldu. unuttun onu.yokmu ? bedava yani.ben daha önce yazmıştım 3 kuruşa 5 köfte yok diye. herşeyin bi bedeli yok mu * *? (latife,latife,ne demek istediğimi anlayan anladı.)

kabakburgiba

Operatör
oh ne güzel bak bulmuşsun.git bi tornacıya hemen.bi şakül yaptır. 250 grama kadar düşebilir. 300 olur 400 olur farketmez. ben 250 kullanıyorum.taşıması kolay fazla ağır değil.

Şirvan

Operatör
Kardeş çubuklar herkezde çalışacak diye birşey yok. Çubuk kullanmak dilinden anlamak öyle bir kac ayda olacak iş değil bol bol antraman yaptırir zamaninda bize yaptırdığı gibi. Bolca antreman yap boş bir arazide kemik para altın boş damacana bir arkadaşin gömsün hangi çukurda ne olduğunu sen bilme. Sonra denemelerine başla prinç ve bakır ayrı çubukların olsun. Ikisinide dene çubukların yaptığı işaretleri hafizaya kazı. Toprak altındaki her maddenin bir frekansı vardır bunların ölçüleri hep değişiktir. Iki türlü seni yönlendirir 1. Si zigzak çizdirir. 2.si yönlere denk gelirse çarpı yapar üstüne gelirsen kapanır yani düz bir hat çizer. Toprağa yönleri çiz dogu.batı ve kuzey.guney yönlerine çubukla dur zaten sapsan çubuk şekil deÄ£iştirir. Birde bunları yap. Tecrübelerimizi ve bilgimizi saklamıyoruz kardeş bu dükkanda bilgi bedava. Bir anımıda anlatim. Arkadaşlar bir yer var dedi hatta resimlerinide burda paylaştım. Çubukları tuttum beni 1km ötede bir tepeye yönlerdirdi. Tepeye çıkıyoruz yarısında bir incir ağacı gördüm tekrar tuttum çubuklar deli oldu hertarafa dönüyor. Bir anlam veremedim su vardı abdest aldım dua okudum tekrar tuttum düzeldi. Abdest önemli araziye çikarken abdestinizi alın duanızı okuyun böyle deneyin faydasını.mutlaka görürsünüz.

kabakburgiba

Operatör
Kardeş çubuklar herkezde çalışacak diye birşey yok. Çubuk kullanmak dilinden anlamak öyle bir kac ayda olacak iş değil bol bol antraman yaptırir zamaninda bize yaptırdığı gibi. Bolca antreman yap boş bir arazide kemik para altın boş damacana bir arkadaşin gömsün hangi çukurda ne olduğunu sen bilme. Sonra denemelerine başla prinç ve bakır ayrı çubukların olsun. Ikisinide dene çubukların yaptığı işaretleri hafizaya kazı. Toprak altındaki her maddenin bir frekansı vardır bunların ölçüleri hep değişiktir. Iki türlü seni yönlendirir 1. Si zigzak çizdirir. 2.si yönlere denk gelirse çarpı yapar üstüne gelirsen kapanır yani düz bir hat çizer. Toprağa yönleri çiz dogu.batı ve kuzey.guney yönlerine çubukla dur zaten sapsan çubuk şekil deÄ£iştirir. Birde bunları yap. Tecrübelerimizi ve bilgimizi saklamıyoruz kardeş bu dükkanda bilgi bedava. Bir anımıda anlatim. Arkadaşlar bir yer var dedi hatta resimlerinide burda paylaştım. Çubukları tuttum beni 1km ötede bir tepeye yönlerdirdi. Tepeye çıkıyoruz yarısında bir incir ağacı gördüm tekrar tuttum çubuklar deli oldu hertarafa dönüyor. Bir anlam veremedim su vardı abdest aldım dua okudum tekrar tuttum düzeldi. Abdest önemli araziye çikarken abdestinizi alın duanızı okuyun böyle deneyin faydasını.mutlaka görürsünüz.
abdest ve dua çok önemli akadaşlar falak,nas,ayetel kursi.bunları bilecenşirvan usatam hatırlattı iyi oldu

kabakburgiba

Operatör
ustam sizin pirinç şakülün ağırlığı kaç gr ..? bende buldum çok eski 500 gramlardan bitane..
ne yaptın yaptırabildinmi.şakülü kullanmayı başarabilirsen çok iyi.ha kan gurubuda önemli.0 veya a grubu olması gerek.çakraların açık olması gerek.bunlarda çok başarılı.tüm mieralleri ayıranneoyummıknatıskulandınıhç bilmyorum. neodyum ıknatıs sadece altına gider.diğrlerini hiç görmez.

romAntik

Bilgili Üye
ne yaptın yaptırabildinmi.şakülü kullanmayı başarabilirsen çok iyi.ha kan gurubuda önemli.0 veya a grubu olması gerek.çakraların açık olması gerek.bunlarda çok başarılı.tüm mieralleri ayıranneoyummıknatıskulandınıhç bilmyorum. neodyum ıknatıs sadece altına gider.diğrlerini hiç görmez.
pirinç şakül tamam çalışıyorum.. BOŞLUK GOLD BAKIR CAM PİRİNÇ te denemeler yapıyorum şuan..altında saat yönün tersine dönüş alıyorum..neodyumu duymuştum ama henüz çalışma şeklini/prensibini anlamış değilim..bende 50*50*25 neodyum var bende..

kabakburgiba

Operatör
pirinç şakül tamam çalışıyorum.. BOŞLUK GOLD BAKIR CAM PİRİNÇ te denemeler yapıyorum şuan..altında saat yönün tersine dönüş alıyorum..neodyumu duymuştum ama henüz çalışma şeklini/prensibini anlamış değilim..bende 50*50*25 neodyum var bende..
50x30 5 adet deliksiz olacak.20x20 de 2 adet bunlar delikliolacak ve ip bunlara bağlanacaköyle kullancaksın.gaytte başarılı.bizde 4 arkadaştada var.i yoktan yere kasyapmıyorsun. 1 adet fzladan var bi arkadaşta satıyor hazır.

odin

Editör
Isin icine birde neodyum girdi, buyur burdan yak :zuhaha: