Şakül kullanıcıları buraya (ar-ge)

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@Keskingöz ustam şakülün çalışma prensibi heryerde var tekrar etmeye gerek yok. :)
evliysen yengenin tek taşıylada dene istersen.. :)[/QUOTE Mhmt82 kardeşim.niye sormuyorsun.elmasın inç değeri yokmu.niye cevap vermiyorsun.biz frekansla çalışmıyoruz diye.aah gardaşım ahhhh.:apologetic:
eyvallah uatam konustuk ustayla sıkıntı yok allahın izniyle...şuan basitteyiz ustam sen dinlen biraz elimiz yettiği kadar yardımcı oluruz...

Son düzenleme:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bende sunu soram simdi bari..bu goktaslarinda ninarel orani cok fazla hatta dunyaya duserken isil işlem yuksek derecede gordukleri icin minarel degerleri daha cok artip baska bi olaya geciyor.simdi bu taslardan şakül yapsak yada çubukta kullansak nasil olur...özelliklede cubuk olayinda kullanma olayinda tepkime ne olur bunun hakkinda bilgi alabilirmiyim acaba..

Bende sunu soram simdi bari..bu goktaslarinda ninarel orani cok fazla hatta dunyaya duserken isil işlem yuksek derecede gordukleri icin minarel degerleri daha cok artip baska bi olaya geciyor.simdi bu taslardan şakül yapsak yada çubukta kullansak nasil olur...özelliklede cubuk olayinda kullanma olayinda tepkime ne olur bunun hakkinda bilgi alabilirmiyim acaba..
Güzel bir teori kabakburgiba ustam müsait olduğunda bakar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
malum o taşın kendisi degerli bulabılırsek satarız gitsin.ben şahsen cubuklarada veya şakülde sadelikten yanayım.çok karosık metaryel veya minarellli olursa sapıtır gibi gelıyor..

avcıkartal1

Aktif Üye
yapabilirsen yap. ermeni bir adam getirmişti italyan radyosu şuanda sadece müzelerde var. +15 db input output tunne falan yazıyodu üstünde. ben bununla 20 ton altın olan bir yere gittim. numarayı çeviriyorum deneyerek. 68 e gelince ibre sona vurdu kırmızıyı falan geçti. inildi yakıyodu makineyi az daha. dünyaca saklı tutulan bir frekanstır.

Metin777

Aktif Üye
bende yazdım sildim yazdım sildim..bi yanlışlık varmı diye..doğruysa manuel tek frekans basan bir osilatör yapmak ywterli gelir...
osiloskop siparişi verdim Çin’den geliyor Şubat basında. Osilatör dediğin osiloskop mu farklı birşey mi usta ben fazla bilmez

Metin777

Aktif Üye
yapabilirsen yap. ermeni bir adam getirmişti italyan radyosu şuanda sadece müzelerde var. +15 db input output tunne falan yazıyodu üstünde. ben bununla 20 ton altın olan bir yere gittim. numarayı çeviriyorum deneyerek. 68 e gelince ibre sona vurdu kırmızıyı falan geçti. inildi yakıyodu makineyi az daha. dünyaca saklı tutulan bir frekanstır.
2-3 yıl önce başkası tarafından bulunup başka bir bölgeye geri gömülen 28 kg altını bununla bulabiliriz yani
Yada radyo mu yapmak gerekecek