Şakül kullanıcıları buraya (ar-ge)

CooL

Bilgili Üye
sayın ustalar jettara die bir şey daha var bilginiz varmıdır.resimden bile yer tesbiti yapıyorlar bunun gerçekciliği nedir bilgisi olan varmıdır saygılar

CooL

Bilgili Üye
bilgisi olan yokmu ustalar.jettarada bir şakülmüdür.

GERMO

Engellendi
Aleykümselam güzel kardeşim, jettara tahminim elektronik şakülün başka bir versiyonu gibi, burda kimse kullanmıyor sanırım, yoksa muhakkak bir konu açılırdı.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
arkadaşım eski buzddolaplarının içindeki büyük kondansitörlere diyog ejkeyip yapılan bir şakül çeşiti.tarfini zamınnda aldım.bosluk için ideal diyolardı çabuk söndü.
resimden şakülle bakmak ilim işidir herkezin yapacağı iş değil yani.bunla olacak iş değil o arkadaşım.derlerse bakıyoruz uzak dur

GERMO

Engellendi
@Mhmt82 ustam bundan 2 ay önce, haritadan şakülle 4 yer tesbit ettim, o bölge çok dik olduğu için gidemedim, birde göl yoğurt tutarsa, vay başımıza gelene bak, artık böyük bi tabela asarıh, MEDYUM GERMO diye, yanlış bişe olursada derim ustalarım @kabakburgiba ve @Mhmt82 ustam dır, memlekette yalanmi yok.
kahkaha
arkadaşım eski buzddolaplarının içindeki büyük kondansitörlere diyog ejkeyip yapılan bir şakül çeşiti.tarfini zamınnda aldım.bosluk için ideal diyolardı çabuk söndü.
resimden şakülle bakmak ilim işidir herkezin yapacağı iş değil yani.bunla olacak iş değil o arkadaşım.derlerse bakıyoruz uzak dur

Son düzenleme:

CooL

Bilgili Üye
Mhmt82 kardeşim ben nette gördüm birisinide bazı gruplardada var adamın bişey talep ettiği yok hatta yapımını bile öğretiyordu sadece bilgisi olan varmı diye merak ettim saygılar

CooL

Bilgili Üye
peki ustalar bahsettiğiniz şakülle tesbitleme yapan tesbitlediğini çalışmasıyla teyit eden ve resimleyen usta varmıdır

Mhmt82 kardeşim ben nette gördüm birisinide bazı gruplardada var adamın bişey talep ettiği yok hatta yapımını bile öğretiyordu sadece bilgisi olan varmı diye merak ettim saygılar
kabakburgiba Mhmt82 GERMO ustaların bilgileri vesilesiyle şakülle başladım, kısa zamanda yani 4-5 haftada epey yani sıfır noktasından ileriye doğru epey yol kattetim.. Şükür....eksiğim varmı çok... Henüz ben kendim bulmadım,... Dediğiniz fotoğraf üzerinden harita üzerinden yer tespit edip çalışma.. Türkiyede ve dünyada Ali seydi gültekini bilirim... Onun dışında ben kimseye rastlamadım... İnşallah ustalarım ve ben bu işe layık oluruz.. Harita üzerinden yer belirlemede...
#Kendime gelince geçenlerde dediğinizi merak ettim.. Uydu görüntüsü üzerinde sarkaçla yer belirleyip.. Şakülle çalışıp dedektörle onaylamaya kadar gittim.. Haritadan tespit ettiğim yere gittim.. Şakülle altın Inc ini ayarladım.. Başladım çalışmaya bir yerden sinyal aldım, her yönden ölçüsünü alıp 1 metreye kadar araştırmamı yaptım sonuç ufak bir paslı demir parçası... Bu çalışmama kabakburgiba ZİKRULLAH ustalarım ne der, mantıklımı? bu şekilde kendimi geliştirmeye devam edeyimmi.. Ne ekler yorumlara açığım..

GERMO

Engellendi
Inşallah paslı demirden sonra tekrar kontrol etmişsin orayı, @kabakburgiba ustam derki, bir yerde 3 çeşit veya daha az daha fazla metal varsa, sinyal üzerine gittik, ilk önce bosluk testi, sonra bütün metal lere baskın olan altın, ip boyundan tuttuk dedi var, hemen 3 defa hafifçe toprağa vur enerji yükünü boşalt, dedik birde gümüş e bakalım aha Gümüşte var dedi, istersen kemik gaz bakır kursunada bakabilirsin, ama her işlemde 3 defa yere vurmayi unutma, vurun da öldürmeyin ama.
@kabakburgiba @Mhmt82 @GERMO ustaların bilgileri vesilesiyle şakülle başladım, kısa zamanda yani 4-5 haftada epey yani sıfır noktasından ileriye doğru epey yol kattetim.. Şükür....eksiğim varmı çok... Henüz ben kendim bulmadım,... Dediğiniz fotoğraf üzerinden harita üzerinden yer tespit edip çalışma.. Türkiyede ve dünyada Ali seydi gültekini bilirim... Onun dışında ben kimseye rastlamadım... İnşallah ustalarım ve ben bu işe layık oluruz.. Harita üzerinden yer belirlemede...
#Kendime gelince geçenlerde dediğinizi merak ettim.. Uydu görüntüsü üzerinde sarkaçla yer belirleyip.. Şakülle çalışıp dedektörle onaylamaya kadar gittim.. Haritadan tespit ettiğim yere gittim.. Şakülle altın Inc ini ayarladım.. Başladım çalışmaya bir yerden sinyal aldım, her yönden ölçüsünü alıp 1 metreye kadar araştırmamı yaptım sonuç ufak bir paslı demir parçası... Bu çalışmama @kabakburgiba @ZİKRULLAH ustalarım ne der, mantıklımı? bu şekilde kendimi geliştirmeye devam edeyimmi.. Ne ekler yorumlara açığım..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
kabakburgiba ustam hakkini helal et oglen saatlerinde msj yazmistim sana siteye gondermemisim yada eklenmemis konuya.neyse ustam sen özelden msj yaz adresini ver 5 parca var elimde ceviz buyuklugunde ortalama hepsi sana bir tanesini yollayayim..