Selamunaleykum Arkadaşlar Görus ve Kıymetli Yorumlarınızı Bekliyorum

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a en başından beri izlemedeyim :) lakin üstadlarım bana daha çok çiftleşen iki kurbağa gibi geldi. Rabbim hayırlı nihayete erdirsin inşaEllah kazasız belasız. Selametle

Scurty

Member
S.a en başından beri izlemedeyim :) lakin üstadlarım bana daha çok çiftleşen iki kurbağa gibi geldi. Rabbim hayırlı nihayete erdirsin inşaEllah kazasız belasız. Selametle
Aleykümselam ustam inşallah hayırlara vesile olur hepimiz için :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Şu iskambil kağıtlarına benzettiğin kayalara dikkat et. Tuzak olmaeı ihtimali yüzde doksandır. Daha diyecek diğer güzel sözleri ustalar lütfedip paylaşmışlar. Kaya tuzaklarına mal üzerindeki zehir tuzağına, dikkat edin lütfen.

Sevgiler.

ragıp

Uzman
@Scurty
güzel bir paylaşım ve sunu teşekkürler
ustam, bence de bu hayvan yılandır
kaplumbağa kursak yapmaz
ağız içinde horasan bakın derim

bu yılan muhtemelen bir mezar bekçisi olduğunu düşünüyorum

arkasındaki o tepeyi andıran kaya içinde boşluk muhakkak bakın derim

sunak yön vermiş, onuda değerlendirin

oyun kağıdı tabiri kullandığınız kayaların altında mezar veya giriş olduğunu
o kayaçlarında tuzak olduğunu düşünüyorum

koltuk taşına oturduğunuzda, o düz kısımda da çökme vb olmalı
zemin altı odaya bakar

ustam, güzel bir çubuk ustası ile bir hafta arazi de sindire sindire
çalışmanızı, bulduklarınızı toprak üzerinde taş veya sopa dikerek
görmelisiniz, bizlere de sunmanızı beklerim

yerin güzel
uzun soluklu bir iş
selametle

Scurty

Member
Şu iskambil kağıtlarına benzettiğin kayalara dikkat et. Tuzak olmaeı ihtimali yüzde doksandır. Daha diyecek diğer güzel sözleri ustalar lütfedip paylaşmışlar. Kaya tuzaklarına mal üzerindeki zehir tuzağına, dikkat edin lütfen.

Sevgiler.
Eyvallah ustacım güzel düşüncen iyi niyetin için teşekkür ederim

Scurty

Member
@Scurty
güzel bir paylaşım ve sunu teşekkürler
ustam, bence de bu hayvan yılandır
kaplumbağa kursak yapmaz
ağız içinde horasan bakın derim

bu yılan muhtemelen bir mezar bekçisi olduğunu düşünüyorum

arkasındaki o tepeyi andıran kaya içinde boşluk muhakkak bakın derim

sunak yön vermiş, onuda değerlendirin

oyun kağıdı tabiri kullandığınız kayaların altında mezar veya giriş olduğunu
o kayaçlarında tuzak olduğunu düşünüyorum

koltuk taşına oturduğunuzda, o düz kısımda da çökme vb olmalı
zemin altı odaya bakar

ustam, güzel bir çubuk ustası ile bir hafta arazi de sindire sindire
çalışmanızı, bulduklarınızı toprak üzerinde taş veya sopa dikerek
görmelisiniz, bizlere de sunmanızı beklerim

yerin güzel
uzun soluklu bir iş
selametle
Ustam çok teşekkür ederim yılan olarak tabir ettiğiniz kafa kısmını ve arkasındaki büyük kayayı dikkatimi çektiğiniz noktalar ve gözümden kaçan kısımları en güzel şekilde kontrol edip fotoğraflayıp eğer başarabilirsemde çubuk yöntemiyle teyit edip siz değerli ustalarımla paylaşacağım ayrıyetten yeni farklı keşiflerim olursa onlarıda paylaşıyor olacağım inanın sizden başka yardım alacağım kimsem yok Allah hepinizden razı olsun

Pscyhe

Engellendi
Bende diger ustalarim gibi yilnan oldugu kanisindayim sadece kafasi disarda buda govdesi geri kalan kismi toprak altinda ve bir yeri bekliyor bekcilik yapiyor buda bizi kayanin kendisini kontrol etmemize itiyor onecelik oradan baslayin...iskambil gibi dizilmis ve diger kayalara bakinca yer olarak dogru ama durus sekillerine bakarsak tabiatin gazabina ugramislar hepsi devrilmis iskambil gibi dizilen kayalarin anit mezar olma ihtimali uzerinde duruyorum o bolgedede arastirma yapip bosluk aramaya bakiniz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli Ustam,
Konunun taslari yavas yavas oturmaya basladi.
Ciftlesen kurbaga veya yilan,
Neticede girisi bulmak ve netlestirmek lazim.
Bunun icinde cihaz veya cubuk cozum olacak.
Cubuk da yeni oldugunuzdan verim almakta sorun olusabilir. Cihaz ayri bir sorun, cihazin temini ve kullanilmasi noktasinda.

Yer daha once islem gormediyse bana gore gormemistir, burasini iyi degerlendirmek lazim.
Yilanda olsa kurbaga da olsa malzemesi kesinlikle kuvvetlidir.
Hedefe ulasmak zaman alici ve masrafli olacaktir.
Bunun icinde ekip lazim ustam. 4 veya 5 kisi. Birde size bu isi bilen bir ekip lideri lazim.
Bence ilk once guveneceginiz insanlardan bu ekibi kurmakla baslayiniz. Daha once ekib kurmadiysaniz bu isin rajonunu da iyi ogrenin. İyi ekip isin %80 idir.
Bizde buradan sizleri destekleriz, yonlendiririz insallah. Cunku siz bu destege layiksiniz. Kibarliginiz ve hitabetiniz bunun alametidir.

Ya Nasip
Kolay Gelsin.

Scurty

Member
Bende diger ustalarim gibi yilnan oldugu kanisindayim sadece kafasi disarda buda govdesi geri kalan kismi toprak altinda ve bir yeri bekliyor bekcilik yapiyor buda bizi kayanin kendisini kontrol etmemize itiyor onecelik oradan baslayin...iskambil gibi dizilmis ve diger kayalara bakinca yer olarak dogru ama durus sekillerine bakarsak tabiatin gazabina ugramislar hepsi devrilmis iskambil gibi dizilen kayalarin anit mezar olma ihtimali uzerinde duruyorum o bolgedede arastirma yapip bosluk aramaya bakiniz
Teşekkür ederim ustam siz daha iyi bilirsiniz muhakkak fakat iskambil kağıtları gibi dizili olan taşların üstündeki kanala benzer düz çizgi düşündürüyor beni

Scurty

Member
Kiymetli Ustam,
Konunun taslari yavas yavas oturmaya basladi.
Ciftlesen kurbaga veya yilan,
Neticede girisi bulmak ve netlestirmek lazim.
Bunun icinde cihaz veya cubuk cozum olacak.
Cubuk da yeni oldugunuzdan verim almakta sorun olusabilir. Cihaz ayri bir sorun, cihazin temini ve kullanilmasi noktasinda.

Yer daha once islem gormediyse bana gore gormemistir, burasini iyi degerlendirmek lazim.
Yilanda olsa kurbaga da olsa malzemesi kesinlikle kuvvetlidir.
Hedefe ulasmak zaman alici ve masrafli olacaktir.
Bunun icinde ekip lazim ustam. 4 veya 5 kisi. Birde size bu isi bilen bir ekip lideri lazim.
Bence ilk once guveneceginiz insanlardan bu ekibi kurmakla baslayiniz. Daha once ekib kurmadiysaniz bu isin rajonunu da iyi ogrenin. İyi ekip isin %80 idir.
Bizde buradan sizleri destekleriz, yonlendiririz insallah. Cunku siz bu destege layiksiniz. Kibarliginiz ve hitabetiniz bunun alametidir.

Ya Nasip
Kolay Gelsin.
Evet ustam yavaş yavaş oturuyor inşallah sizlerin desteği ile şuan güvendiğim çok sağlam 3 kişilik bir ekibimiz var şükür fakat ne yazıkki ekibe liderlik edicek bilgili bir büyüğümüz ahbabımız yok inşallah Allahın izniyle birgün karşılaşırız sizlerin desteği ilgisi olmasa hiçbir yorumum yok bu işaretlere gerçekten çok teşekkür ediyorum sizlere. Güzel düşüncelerinize layık olmak beni fazlasıyla mutlu etti ustam

Mrkn

Member
Merhabalar;
Degerli Scurty ustam, fikrimce bu ciftlesen kurbaga.
Hem kurbagalar hava kabarcigi seklinde en iyi girtlak yapan hayvanlardandir.
Bu vesile ile;
Zorlu bir surec ve bu 3 kisilik bir ekip ile olacak birsey degil.
Bu nedenle;
Yerinizde olsam mujdesini bulup alir ve daha sonra onunla işin resmiyetine bakarim. Tabi tercih sizin, nitekim bol tuzakli ve meşakkatli, ama sonuclandiginda tum hayati degistirebilecek derecede bir ödül. (Nasip ise eger)
Gönlunuzce olsun; basari temennilerimle..