Selamunaleykum Arkadaşlar Görus ve Kıymetli Yorumlarınızı Bekliyorum

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli Scurty kardesim ben de BulursamKader25 üstadımızın dediği gibi konuya olan hakimiyetiniz ve üstadlarımıza karşı kullandığınız kibar ve incelik uslubunuz için sizi tebrik ediyorum. Açacağınız her konuda yapacağınız her işlemde yanınızda olacağım. Ve sizi konu açsanız da açmasanız da daima aramıza görmekten mutluluk duyarız. Rabbim açacağınız her konuda sizi hayırlı sonuçlara erdirsin işaEllah. Selametle

Scurty

Member
Merhabalar;
Degerli @Scurty ustam, fikrimce bu ciftlesen kurbaga.
Hem kurbagalar hava kabarcigi seklinde en iyi girtlak yapan hayvanlardandir.
Bu vesile ile;
Zorlu bir surec ve bu 3 kisilik bir ekip ile olacak birsey degil.
Bu nedenle;
Yerinizde olsam mujdesini bulup alir ve daha sonra onunla işin resmiyetine bakarim. Tabi tercih sizin, nitekim bol tuzakli ve meşakkatli, ama sonuclandiginda tum hayati degistirebilecek derecede bir ödül. (Nasip ise eger)
Gönlunuzce olsun; basari temennilerimle..
Teşekkür ederim ustam karşılıklı sonsuz güven içinde olduğumuz 3 kişiyiz sayımız az farkındayım fakat güven en önemli unsurlardan biri benim için işi resmiyete dökmeyi bende isterim lakin bunun için tecrübemiz ve maddi durumumuz yetersiz kalmakta söylediğiniz çok mantıklı ustam nasipte varsa müjdesini bulsakta buna çok şükür sizinde herşey gönlünüzce olsun selametle

Scurty

Member
Değerli @Scurty kardesim ben de @BulursamKader25 üstadımızın dediği gibi konuya olan hakimiyetiniz ve üstadlarımıza karşı kullandığınız kibar ve incelik uslubunuz için sizi tebrik ediyorum. Açacağınız her konuda yapacağınız her işlemde yanınızda olacağım. Ve sizi konu açsanız da açmasanız da daima aramıza görmekten mutluluk duyarız. Rabbim açacağınız her konuda sizi hayırlı sonuçlara erdirsin işaEllah. Selametle
toyalp ustam çok teşekkür ederim sizler böyle güzel şeyler söyledikçe bu foruma olan sevgim saygım dahada arttı aranızda olmaktan mutluluk duyacağım. inşallah hepimiz için hayırlısı olur Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Amin cümlemiz için İnşaEllah