Ses gelen taşın içinden çıkan objeler

SLayer

Bilgili Üye
Tasin kirilmis halinin fotograflarini ve sonra bir de icinden cikan bu taslari gunes altinda iki parmaginizla uclarindan tutarak fotograflarini paylasirmisin...
Taş değil açıdan yapılmıştı usta taşı geçelim bu resimdeki ne olabilir merak ettiğim bu

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bu gorselle fikrim olmadigini soylerim ancak.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu alçı değil ölünün yanmış bedenin külü olmalı. Elle temas etmeyin derim.Hayırlı forumlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benzer iki konu ve baslik var.bu ses gelen tas nedir nasildir...objeler icinden ciktiysa tasi kabugu disini seklini semalini neden goremiyoruzda icinden cikan uzerinden yuruyoruz hepastios

SLayer

Bilgili Üye
Benzer iki konu ve baslik var.bu ses gelen tas nedir nasildir...objeler icinden ciktiysa tasi kabugu disini seklini semalini neden goremiyoruzda icinden cikan uzerinden yuruyoruz hepastios
Yumurta gibi bi emare var sallayınca ses vardı kırıp açınca içinden bu çıktı benim bundan önceki konumda o yumurtanın resmi var üstat

hepastios

Editör
Aynen hocam SLayer usta açıklamış bu taşlardan 2 tanede bi tanıdığımın arkadaşı bulmuş ve resmi bana attı 130 tane gümüş parayla beraber ben forumda paylaştım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Aynen hocam SLayer usta açıklamış bu taşlardan 2 tanede bi tanıdığımın arkadaşı bulmuş ve resmi bana attı 130 tane gümüş parayla beraber ben forumda paylaştım
Abi tas nerde kabuk nerde objelerin icinde bulundugu dis yuzey nerde nasil biseydi resmi varsa gorsek mutlu oluruz.

SLayer

Bilgili Üye
Buraya resim neden atılmıyor anlamadım yıksa bir konu üzerinden gidecektim hep