Ses gelen taşın içinden çıkan objeler

oguzkagan

Bilgili Üye
İsabetli yorum olmuş sahte olduğunu öğrendik bugün
Umut tacirlerinin iki yakası bir araya gelmesin...işleri ellerine, ayaklarına dolansın,umduklarına ulaşamasınlar hin planlarını uygulayamasınlar bizleri de rabbimiz onların her türlü hile ve tuzaklarından emin eylesin inşallah ... Amin..

Ustam teferruata girmek isterseniz yazdıklarınız birçok kişi için dolandırılmalarına karşı güven verici ve bilgilendirici olabilir...

SLayer

Bilgili Üye
Umut tacirlerinin iki yakası bir araya gelmesin...işleri ellerine, ayaklarına dolansın,umduklarına ulaşamasınlar hin planlarını uygulayamasınlar bizleri de rabbimiz onların her türlü hile ve tuzaklarından emin eylesin inşallah ... Amin..

Ustam teferruata girmek isterseniz yazdıklarınız birçok kişi için dolandırılmalarına karşı güven verici ve bilgilendirici olabilir...
Amin ecamin kardeşim
Valla tefaruta girecek birşey yok yani biz herhangi bir para mara vermdik çok şükür bu işlerde çok dikkat etmek gerek başkasının malina asla kefil veya yüzde yüz demeyeceksin onu öğrenmiş oldum baya bi sıkıntılı bir iş bunlar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kendi elimle toprak altından 3 metrede çıkardığım objenin sahte olma ihtimali vardır.
Döneminin sahtesi bile olabilir.
Gerçi döneminin sahtesi dahi para eder.

Kulağımdaki Küpe=
"ARKADAŞIMIN ARKADAŞINI" dahi Kabul etmiyorum.
İLLA ARKADAŞIM KENDİ ELİ İLE ÇIKARACAK...
Başka türlüsü hep sorunludur.
isterse öz kardaşınızın öz arkadaşı olsun...

SLayer

Bilgili Üye
Kendi elimle toprak altından 3 metrede çıkardığım objenin sahte olma ihtimali vardır.
Döneminin sahtesi bile olabilir.
Gerçi döneminin sahtesi dahi para eder.

Kulağımdaki Küpe=
"ARKADAŞIMIN ARKADAŞINI" dahi Kabul etmiyorum.
İLLA ARKADAŞIM KENDİ ELİ İLE ÇIKARACAK...
Başka türlüsü hep sorunludur.
isterse öz kardaşınızın öz arkadaşı olsun...
Aynen öyle üstat güzel dediniz valla ???

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kötü kokuları sızıyordu zaten

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
İsabetli yorum olmuş sahte olduğunu öğrendik bugün
Emin olmadan yolda buldugun gazoz kapaginin bile gercekligini savunma
..define anayasasi 1.kural ..2.kural her konuda supheci olacaksin herzaman bir Acaba beyninde gezecek.
BulursamKader25 ustanin son yorumu herkese kupe olmali.cunku en iyi arkadas cebinin icidir

Apollon01

Moderatör
Moderatör
amin oguzkaan ustam inşallah, maalesef böyle tipler de var, toplumda, onun için işi çok sağlam yapmak lazım, kimsenin dediğğine güvennmemek lazım

Apollon01

Moderatör
Moderatör
amin oguzkaan ustam inşallah, maalesef böyle tipler de var, toplumda, onun için işi çok sağlam yapmak lazım, kimsenin dediğğine güvennmemek lazım

hepastios

Editör
Emin olmadan yolda buldugun gazoz kapaginin bile gercekligini savunma
..define anayasasi 1.kural ..2.kural her konuda supheci olacaksin herzaman bir Acaba beyninde gezecek.
BulursamKader25 ustanin son yorumu herkese kupe olmali.cunku en iyi arkadas cebinin icidir
Demekki işi ehline soracaksın ıYı usta ilk defa böyle sikke gördüm dedi demekki sahtecilikte bir ilk tabi bende ilk defa böyle bir taş görmüş oldum ve paylaştım bu forumu bu yüzden çok seviyorum deyerli ustalarımız sayesinde karanlık aydınlık oluyor emegi geçen tüm ustalarımla saygılarımı sunuyorum hayırlı forumlar

SLayer

Bilgili Üye
Bilgi paylaştıkça güzeldir bizde bu deneyimi mi aktarmış olduk biri birini dolandırdı ne yazar o gün kendini karlı sanır ama Allah elbette hesabı görendir Rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın hepimizi değerli yorumlar için herkese tek tek teşekkür ederim Allah hepinizin işini rast getirsin inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bir gün arkadaşıma geçmiş olsun ziyatine gitmiştim, arkadaşımın eşi de üniversite Arkeoloji de hoca, muhabbet falan ettik, evde vitrinde bir işlemeli taş madalyon gözüme ilişti, sordum hocam bunu evde bulundurmak sıkıntı olabilir dedim; o da dedi ki müzenin el koyduğu ve ya yakalanan eserlerin gerçekliği ve bedelinin belirlenmesi aşamasında bilirkişi imiş, bunu dedi vatandaş kendisi yapmış veya yaptırmış, foseptik çukuruna atmış, ırda çok çabuk eskiyormuş, bin yıl kalmış gibi oluyormuş, ve bir kaç ay sonra çıkarıp pazarlamaya kalkmış, ve yakayı ele vermiş, bueserin sahte bir eser olduğu ortaya çıkmış, o da almış eve getirmiş koymuştu, ama kendisi de diyordu çok orjinal yapılmış gerçek mi, sahte mi ayırdetmek çok zor diyordu, o kadar yani, bu işin sıkıntılı yönleri çok maalesef, Allah iyilerle karşılaştırsın diyorum