Sizlere danışalım,

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ustalar tek resim, bir arkadaşım tesadüf çekmiş bende sizlerle paylaşayım dedim, doğal olmamalı, ama ne? hemen altından bir ırmak akıyor, aynı bölge 2 resim buyrun, güzelliğe

The Thing

C*
Süper Moderatör
Birinci fotonun arka plandaki kayalar traşlamamı, mevzular kopmuş orada.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
evet @The Thing ustam bende ona takıldım zaten, burda işlenmiş birşeyler var, altta direk, dayanak gibi duran taş diğerlerinden farklı yapıda; oraya gidersek netleşecek de gitmeden ön bilgi alabilirmiyiz dedim, teşekkürler abiciğim eyvallah,

Son düzenleme:

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Kurulum itibari ile gözüme üç yerde ilişti , ikisi mezar " biri tuzaklı ", sonuncusu dere içinde ermeni tuzaklı.Üçüde bindirmeliydi vs.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Kurulum itibari ile gözüme üç yerde ilişti , ikisi mezar " biri tuzaklı ", sonuncusu dere içinde ermeni tuzaklı.Üçüde bindirmeliydi vs.
kaynak abiciğim teşekkür ediyorum ilginiz için, çizme şansınız var mı? oldukça müsait bir yer, yaylalık olduğu için 8-9 ay buralar hep boştur

The Thing

C*
Süper Moderatör
Apollon abim siz gidince her şey sekillenecektir, o tonajlı kayayı o şekil tutturmuşlar vardır bir sebepi.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kaya ustası şov yapmış resmen :)))

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Metalicvoice teşekkürler kardeşim, sanki bu koyunların ardında büyük bir artı (HAÇ)var değil mi? siz orayı işaret etmişsiniz, @Keskingöz üstadım sizde detaylandırabilirmisiniz, ilginize teşekkürler, hayırlı geceler, abilerim

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
@kaynak abiciğim teşekkür ediyorum ilginiz için, çizme şansınız var mı? oldukça müsait bir yer, yaylalık olduğu için 8-9 ay buralar hep boştur
Çizmekten ziyade bunun altı etüt yapılmalı olaki sinyal aldın olay çözülür diğer yönden cevresinde yani resimin arkasında kalan kısımlar var onlarıda netleştirmek lazım

Smokin

Moderatör
Moderatör
ustalar tek resim, bir arkadaşım tesadüf çekmiş bende sizlerle paylaşayım dedim, doğal olmamalı, ama ne? hemen altından bir ırmak akıyor, aynı bölge 2 resim buyrun, güzelliğe
Kayanın kendisi işarettir. Buranin haritası var ise ; bu üstte bindirilen taş haritanın kalbidir.