surferden ilk çıktı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nil ustam şu çevirmmen programını bir siteye yükleyip burada paylaşırmısınız. Çünkü koordinatlardaki kayma galiba bu programdaki hatadan kaynaklanıyor olması lazım. Bunu çözersek değiniz kayma işlemi çözülmüş olacak. Bunun içinde programa ihtiyaç var.

Nil

Engellendi
dadas_25 programi cogalta bilsem ,yada mail ile atabilsem ,lafi bile olmaz .fakat ikiside yapilamiyor hatta bendeki Demo gibi bisey, belli bir zaman sonra sifre istiyor rica ediyorum veriyorlar fakat bir zaman sonra yine aynisi oluyor, sebebini sordugumda ise kopyalayip cogaltilmasin ve birileri ile paylasilamasin diye imis, bu sebebten yoksa simdiye coktan ya burda paylasirdim yada burdan anlayacak birine ozelden atardim. Google de ben bulamadim ama formda teknolijiden iyi anlayan birileri vardir bir sekilde indirme yeri bulunur diye paylastim ,bulunursa banada lazim.manisali biri sahibind ilan vermis ,hatta biri daha istedi burda benden onada soyledim, ilan veren kisiye sormasini ,ben yazdim durumu izah ettim ama vermedi sahis.examiner diye vermis ilani, ama olurda kopyalama yapabilecek duruma gecebilirsem ,form ve ozellikle siz bu isi bildiginiz icin aklimdasiniz.saygilar

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Nil ustam ben o kişiyi nette gördüm ve ekran görüntüleri ile beraber sahte lisanslı program satıyor diye şikayet oluşturdum. Yakında cezai işlem uygularlar.

Program konusuna gelecek olursak kopyalanamayacak program yoktur. Hatta Bill Gates bile XP işletim sistemi kopyalanamaz dediği gün rus hacker ın aynı anda piyasaya sürdüğü görülünce sessizce konferansı terk etti. Yani sen paylaş bir şekilde yolunu buluruz :227:

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
dadas_25 :) ben heacker degilim nasil kopyaliyayim . programi nasil paylasicam logosu haricinde terif edermisiniz

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nil ustam aşağıdaki tamam yazısına tıklayıp oluşan cevirmen.rar dosyasını verdiğim siteye yükleyiniz. Orada size bir link verecek onu paylaşırsanız indirmeyi yapabiliriz.