surferden ilk çıktı

saftilki

Moderatör
Moderatör
Öğrenmek ve geliştirmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki videolar ile başlayabilirler. Zamanı gelince ve geliştirince sorun olmazsa paylaşacağız inşallah.

bunun artısı nedir dadas usta? kullanıyormusun

saftilki

Moderatör
Moderatör
dadas usta gelince ilgilenir de siz surfer öncesi earth-exel-tcx converter kurdunuzmu?
bir not daha düşeyim: tcx converter bazen tutukluk yapar ml hatası verir, onun çözümünü henüz yabancılarda bulamamış, kendiliğinden düzelir bir iki gün sonra,
bende tutorial videosu yaptım ama koordinatlar nedeniyle paylaşıma açmadım, ancak tekrar bir tane daha yapabilirim,
dadas usta ne diyecek bakalım,

bu arada 15 sürümü gerçekten heyecan verici, birçok özellik eklenmiş, ancak bu iki haftalık demo, inşallah tez vakitte ilacını servis ederler

Son düzenleme:
dadas usta gelince ilgilenir de siz surfer öncesi earth-exel-tcx converter kurdunuzmu?
bir not daha düşeyim: tcx converter bazen tutukluk yapar ml hatası verir, onun çözümünü henüz yabancılarda bulamamış, kendiliğinden düzelir bir iki gün sonra,
bende tutorial videosu yaptım ama koordinatlar nedeniyle paylaşıma açmadım, ancak tekrar bir tane daha yapabilirim,
dadas usta ne diyecek bakalım,

bu arada 15 sürümü gerçekten heyecan verici, birçok özellik eklenmiş, ancak bu iki haftalık demo, inşallah tez vakitte ilacını servis ederler
Ruslar hepsinin ilacını paylaşmış , Converter kurmadım ama kurayım şimdi bilgi için teşekkür ederim sağolasın en azından ufak tefek öğrensek yeterli.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dadas_25 Surfer15 kurdum bilgisayara şimdi bunla nasıl işlem yapabiliyoruz az biraz bilgi verebilme şansın varmı acaba ?
Ben biraz araştırma yaptım bu işi manisada bir kişi ücret karşılığı yapıyormuş. Hemde Nil ustanın gösterdiği şekilde grafikler vererek. Tabi ne kadar doğru yalan bilemem. Bu grafikleri çıkara bilme imkanım olsaydı bendeki grafiklerle karşılaştırarak sağlamasını yapardım. Sağlama yapamadığından ve voxlerde 3 boyuta dokemedigimden şimdilik paylaşmayı uygun bulmuyorum. Sonuca ulaştıra bilirsek burada paylaşmayı düşünüyoruz.

Nil

Engellendi
sy dadas_25 bana anlatılan tarif edilen şeklini size özelden atıyorum şimdi , gün içinde iki arkadaşa attım sizede atayım bir incelerseniz belki işe yarar birşey keşfedersiniz saygılar..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sy dadas_25 bana anlatılan tarif edilen şeklini size özelden atıyorum şimdi , gün içinde iki arkadaşa attım sizede atayım bir incelerseniz belki işe yarar birşey keşfedersiniz saygılar..
Teşekkür ederim inşallah bir sonuç çıkar. Yarın kontrol ederim.

Examiner

Engellendi
selamunaleyküm arkadaşlar aranıza yeni katıldım konu ilgi alanımda olduğu için yazıyorum , bende bayabi uğraştım bu uydu sineması ile açık yerleri denedim ,fakat noktalama yapmıyor malesef. illaki vardır bir ilmi ama ben çözemedim