Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
sy Kafkaslı ustam ,haklısınız uygun bir fotoğraf seçicem

baye63

Member
Surferde çalışma yapan arkadaşlardan bir ricam olacak,exelde koordinatların yerini "örnek gerekirse, 38 ile başlayan solda 28 ile başlayan sağ da ise,28 i sola ,38 i sağa alarak "da ,açılmış bildikleri yerler üzerinde deneme yaparlarsa , nokta konusunda daha sağlıklı çalışma olacak.ben her iki koordinat sistemiyle çalışma yaptım , koordinat yerleri değişince daha isabet sağlanıyor gibi, gibi diyorum kış mevsiminde kesin sonuç almak malum zor iş.birde koordinatı değiitirince google earth üzerine görüntü daha düzgün oturuyor.

baye63

Member
Nil usta senin proğramda grafik için dediklerini (metal ) denemişsindir dimi.

baye63

Member
Voxler için söyleyebileceklerim, dat ve exel dosyaları giriş için fikir veriyor, düzbir çizgi çıkarsa tepeden iniş , koridor yada tünel varsa grafik çıkıyor.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nil ustam videolardaki ince detayı hala bulamadınızmı?

Nil

Engellendi
tüm gün hastanede geçti kayınvalidemi tahlile götürdüm hatta yarın öğlene kadar da özele gidicez , ayrıntılı inceleme imkanım olmadı malesef dadas_25 ustam

Nil

Engellendi
dadas_25 ustam hocam dan aldığım bir tavsiyeyi denedim açılmış bir tümülüste noktası noktasına başarılı oldu, tekrar tekrar denemelerim olacak, hocam çekim yaptı ve sapma sebebini daha öncede kendi işi ile alakalı yaşamış olduğunu ve nasıl çözdüğünü anlattı , yoğunluğum gitsin tekrar tekrar deniyeceğim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tüm gün hastanede geçti kayınvalidemi tahlile götürdüm hatta yarın öğlene kadar da özele gidicez , ayrıntılı inceleme imkanım olmadı malesef dadas_25 ustam
Çok geçmiş olsun ustam. Sonra konuşuruz öyleyse acelesi yoktur.