Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

avcıkartal1

Aktif Üye
ustam bu programın lisans şifresini nasıl diskalifiye edicez patch dosyası virüslü olmuyor surfer 15 in. crack dosyası atabilir misin?

saftilki

Moderatör
Moderatör
virüs programları crack patch ve key gibi ilaçları tipik bir virüs gibi algılar, programı dondurup kurmalısınız,
önce pc den surferi kaldırın ve regedit kayıt defterinden de temizleyin, virüs programını durdurun, ve kurulum + crack işlemini yapın,

not: virüs programı pc de yerel disk c - d- e gibi bölümlerini taramışsa crack dosyanızı imha etmiştir,
önemli programlarınızı rar yada zip halinde saklayın,

windows + r
çalıştır,'a regedit
HKEY_CURRENT USER
software
golden software yi sileceksiniz

HKEY_LOCAL_MACHİNE
SOFTWARE
golden software --sil

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim method ile çekim yapılmış ama ben bile anlamadım :) bu arada yeni bir method keşfettim @dadas_25Ekli dosyayı görüntüle 183476
Hayırlı olsun ustam. İnşallah üzerimdeki hastalığı atlatıp aradığım bilgiye ulaşırsam daha net bilgilere ulaşabileceğimi düşünüyorum. Tabi herşeyde hakkımızdan hayırlısı. Biz ne yapıyorsak toprağın altında yatanı, toprağın üstünde yaşayan arkadaşların teknolojik imkanlarla ulaşabileceği kıvama getirmek için yapıyoruz.

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Nil usta yeni metodunu paylaşır mı bizimle ?

safari255

Yeni Üye
nil hanım harika bir çekim yapmışsınız katmanlar çok net görünüyor nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz paylaşırsanız sevinirim ben 5aydır uğraşıyorum sizin gibi görsel alamadım tebrikederim kolay gelsin

N@KKoZ

Aktif Üye
Yeni metot, eski metot nereye kadar bi gidin bakalım.. Daha çok metotlar çıkar, benim metotla almışın görüntüyü ama ben bile anlamadım cümlesi yeterli zaten sistemi anlamaya :)

ki bunun sahtekarlık olduğunu ilk videoyu dadasa paylaşarak ben açıklamıştım, benim paylaştığım videodan türeme birkaç video ve teknik, bende azimle bekliyorum, mağmayı göreceğiniz günleri

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
dadas_25 ustam gecmis olsun.malum bende bu ise merak sardim ama isi iyi yapana birakmak en iyisi dusundum.burdan ismini vermek istemedigim bir arkadsin yardimini aldim ve aliyorum sagolsun.koordinatlarini verdigim yerde oda tunel var dedi,metal olma olasiligi var dedi..malum yere calisma sonucu,tabi cihazla kontrolde edildi.tunel ve odaya ulasildi.malesef bostu..simdi demek istedigim yapan yapiyor be ustam,asla olmaz diye bisey yok.(sozum ssana degil yanlis anlma ustam).hayirli geceler...