Tarlamdaki tümülüs

rastgele1

Yeni Üye
uzak durr yokmus gibi yap adini anma.olmaz ebeddiyyen senin is..hazir huzurundaa bozulmasin....kardes.iki saatini ayir bu sitedeki.benzer konulari okuu.kredi cek borclan ama tumulus isini aklindan cikar olmaaaazz..umut tacirligine gerek yok
250bin lira kredi borcum var banka kapıya dayandı. 15 sene önce kömür ocağımız vardı bir iki tane de taş sahası , hepsini sattık anca borçlarını ödedi. Bu devlet batırdı bizi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
250bin lira kredi borcum var banka kapıya dayandı. 15 sene önce kömür ocağımız vardı bir iki tane de taş sahası , hepsini sattık anca borçlarını ödedi. Bu devlet batırdı bizi
kardesim ben burda bosmuhabbet yada goygoy geyik yapmiyomm..senin incinmeni ve bu anlattigin maddi zorlugun dahada kotusu olmasin diyyee zarar girme diye yol gosteriyom akil vermek haddime degil...dedimki ikisaatuni ayir burdaki benzer konulari oku kafana yatan bilgileri al sessizce isini yap.ramazan davulcusu gibi ben tumulus accaam dersen..daha yanindayken topragini koklarken paket olursun..aksini iddaa eden varsa yazssin gorelim..

rastgele1

Yeni Üye
kardesim ben burda bosmuhabbet yada goygoy geyik yapmiyomm..senin incinmeni ve bu anlattigin maddi zorlugun dahada kotusu olmasin diyyee zarar girme diye yol gosteriyom akil vermek haddime degil...dedimki ikisaatuni ayir burdaki benzer konulari oku kafana yatan bilgileri al sessizce isini yap.ramazan davulcusu gibi ben tumulus accaam dersen..daha yanindayken topragini koklarken paket olursun..aksini iddaa eden varsa yazssin gorelim..
1 haftadır araştırıyorum, gerekli videoları izlediğimi düşünüyorum, anneme babama dahi söylemedim, buradaki ustalara danışmak istedim

ilk ben gördüm

Yeni Üye
Oradaki yol çok işlek mi?
Bence orada çiftçilik yaparken bazı malzemelerinizi bulundurmak için ufak bir depoya ihtiyacınız, deponun yeri de size kalmış;)

szihoprenic

Bilgili Üye
Simdi atiyorum ben görevli biriyim sende Tümülüs dedin ben kulaklari diktim ip den cartindan curtundan seni buldum telini takibe aldim koyunu buldum tumulusu buldum sende basladin calismaya bende senin tepene indim Mal bulanındır usta bunu demek istemis sessiz su akar yatağını bulur

rastgele1

Yeni Üye
Simdi atiyorum ben görevli biriyim sende Tümülüs dedin ben kulaklari diktim ip den cartindan curtundan seni buldum telini takibe aldim koyunu buldum tumulusu buldum sende basladin calismaya bende senin tepene indim Mal bulanındır usta bunu demek istemis sessiz su akar yatağını bulur
Statik ip kullanıyorum, birkaç iş daha var onlar olmazsa mecbur buna kaldık

rastgele1

Yeni Üye
Oradaki yol çok işlek mi?
Bence orada çiftçilik yaparken bazı malzemelerinizi bulundurmak için ufak bir depoya ihtiyacınız, deponun yeri de size kalmış;)
Yol işlek değil tarla yolu , tümülüs köyden gözükmüyor karşısı hafif dağlık, öyle bir yapı yaparsam daha çok dikkat çeker

Dampiel

Aktif Üye
Konu sahibi kızma bana bu benim kendi şahsi görüşüm ama ben bu hikayeye inanmadım..yandaki tarlanın sahibi tümülüs açtı ee?oğlu amerikada kendi kayıp ee? benim tarlamdada bir tümülüs var ama 250 000 tl borcum var.kime neyi duyuruyorsunuz anlamadım?

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Yan tarlada ki işlemin aynısını yap uğraşma bi teşekkür et bana yoluna bak. Eğer olmaz ise tam zıt şekilde bakın...

rastgele1

Yeni Üye
Konu sahibi kızma bana bu benim kendi şahsi görüşüm ama ben bu hikayeye inanmadım..yandaki tarlanın sahibi tümülüs açtı ee?oğlu amerikada kendi kayıp ee? benim tarlamdada bir tümülüs var ama 250 000 tl borcum var.kime neyi duyuruyorsunuz anlamadım?
Fikrini belirtebilirsiniz size kızmam, o yazdıklarım sorulan soruların cevapları

Dampiel

Aktif Üye
Tümülüs sıkıntı yan komşun açtı ama nasıl açtı bilmiyoruz belki dayısı vardır biryerlerde kolayca çalışmıştır tümülüste.sen tarlandakinin fotolarını çek komşunun açtığı tarlayıda çek ustalarım yorumunu yapsın kararı sana kalsın. rabbim işini rast getirsin.