tavuk civ civ

Nil

Engellendi
bence orjinal işaret, haçın kolları eşit demiş biri ama eşit değil, zaten kolları eşit olsa haç olmaz. birisi iki civciv ters bakıyor bundan dolayı sıkıntı demiş, gömüyü kendinizmi koydunuz ne biliyosunuz iki civcivin de terse bakıp bakamayacağını, birisi ezoryon demiş kaya kocaman bir kaya erozyondan etkilenecek durumu yok, sahte denmesi neden dir ? işaretin de sahtesimi olurmuş , herhangi birinin kolaylıkla işleyebileceği bir kaya olmadığı belli sert bir taş ve neden sahtesini yapsınlar ve orjinalini gören vardamı bu sahte diyorsunuz ,

TANRIDAGI

Engellendi
hatir icin cig tavuk yenir demisler ama bu tavuk isareti icin gecerli degil. bakalim su andan sonra bu isaretin akibeti hangi dogrultuda gidecek. madem oyle arkadasa biraz bilgi vererek yonlendirinde, bu hd fotograf gibi hic deforme olmadan bu gunleri gormus olan bu isaret bosa gitmesin.

deli firat

DOĞACI
hatir icin cig tavuk yenir demisler ama bu tavuk isareti icin gecerli degil. bakalim su andan sonra bu isaretin akibeti hangi dogrultuda gidecek. madem oyle arkadasa biraz bilgi vererek yonlendirinde, bu hd fotograf gibi hic deforme olmadan bu gunleri gormus olan bu isaret bosa gitmesin.
Gözûm konu sahibi önceliklen iyi bir fotolama ve iyi bir sonum yapacak öyle bir kare foto olmaz ondan sonra konusunu takip edecek ve sorulara cevap verecek ki yorum ve sonuç gelsin öyle tek kare foto atacan sonum ve cavap vermeyecen olmaz selametlen

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoların devamı gelir mi? bana sahte gibi gelmedi.

Wise99

Aktif Üye
Define ve definecikte sahtekarlik degirmeni kuranların bu isleri yaparken kimse mi görmüyor acaba sorusu geldi aklima şimdi?

Turko

Uzman
Hayvanların etrafındaki küçük yontu izleri orijinal duruyor ama hayvanlar başka bir işaretin üzerine photoshop ile eklenmiş olabilir.

Aykanad

Aktif Üye
Nil üstadım bana geldiği bölge yanlış söylendiği için (daha önce gittik oraya kandırıldık o yüzden) ben sahte olabileceğine kanaat getirdim,elbette ki işareti koyan kendi bilir ne anlama geldiğini belki ezber bilgilerimizden ötürü önyargılı yorum yaptık

Aykanad

Aktif Üye
@bozuklu üstadım fotoların devamını istedim aslına çevre fotoları video istedim, sahte demem ki gerekçeyi belirtmiştim daha önce de ordan insanları kandıranlar da olmuş ( ellerinde olmayan yerler ya da kendileri tarafından yapılmış işaretleri pazarlamaya çalışmışlar)

Azrad

Engellendi
Aykanad Hocam gerçek tavuk civciv genelde bir kayanın altında olur eğilerek anca görebilirsiniz.Önünde biraz Para olur ya gömülü yada kayada gizli numune lik.Gerçek para kayanın arkasında kapağı olan bir Mahzenin içinde saklıdır.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoların devamı ve video gelmezse sahte olduğuna kesin kanıt olmuş olur. Şu halde bana göre gerçeğe yakın ama şüphede yok değil