tavuk civ civ

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bi yakalayım bu tavuk ve civcivleri, önce tavuğu tenekede tavuk usulünce pişireceğim.
Civcivlere de 3 ay bakıp onları da yahni yapacağım.
Ömrümüz tavuk ve civcivle geçti, nasip olmadı göremedik :(

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yeri yerinde görmek çözüme ulaşmanın en iyi yolu bu işlerde sahtekarıda çok dürüstüde kendi yerin değilse hiç uğraşma sahtesi olmaz diyen Nil hanım olmazmı dersiniz işaretin sahtesi buna göre değil bir çok işaretin sahtesi yeni dönem yapılanı var bunu normal köylü bile yapıyor siteden resimden görüp ne sigara parasını çıkartanlar var viliyomusunuz size denk gelmemiş anlaşılan dikkatli olun

Aykanad

Aktif Üye
Azrad üstadım daha önce videosunu gördüm, kendi bölgemizde evet dediğim gibi kayanın alt taraflarında, tecrübeli bir arkadaşım ile bakalım dedik lakin arkadaşım malının alınmış olduğunu söyledi dolayısı ile gidip işareti kendi yerinde de görmedim,

Aykanad

Aktif Üye
mucit üstadım dalaveresi uç kağıdı çok, o yüzden işaretten önce sahi mi değil mi ona bakıyorum, yine doğu bölgesi birine yeri satmışlar fotoğraf dahi göstermemişler bir arkadaşım, gel yeri gör yoksa paranı geri al, uzun bir yolculuktan sonra yere vardılar işaret var ama taptaze sıcacık yeni çıkmış fırından, daha kurnazları eskitmek için de işlem yapar kanaatindeyim

Son düzenleme:

malibu_18

Bilgili Üye
bu işte gelen fotoğrafın paranın işaretin yüzde 99,9 u SAHTEDİR . kim tavuk civciv bulupta emmoğlu şuna bir baktır der Allah'ınızı severseniz , geçelim o işleri . ayrıca işareti nereden görmüş diyor @Nil hanımefendi , keşke gerçeği olsada birileri çözse bizde kurtulsak :)

tavuk civciv isareti - Google'da Ara

Nil

Engellendi
işte bende neye göre sahte dir diyorum, gerçeği hiç görülmüşmü bugüne kadar da bu sahte deniliyor :) mesela ben tavuk civciv bulsam tekrardan buraya atardım bakın bakalım nedir ne değildir derim. daha öncede gördüm yine görürsem onuda fotoğraflayıp sorarım bu sahte olduğu anlamına gelmez. mantıksız yorumlama olmuş sizinkisi
bu işte gelen fotoğrafın paranın işaretin yüzde 99,9 u SAHTEDİR . kim tavuk civciv bulupta emmoğlu şuna bir baktır der Allah'ınızı severseniz , geçelim o işleri . ayrıca işareti nereden görmüş diyor @Nil hanımefendi , keşke gerçeği olsada birileri çözse bizde kurtulsak :)

tavuk civciv isareti - Google'da Ara

deli firat

DOĞACI
deli firat doğu Anadolu kardeşim
Kardeş bitlis van arası bir yer ise iyi araştır yeni fotolar çek ayrıntılı önce işareti yakın uzak çek sonra işarete sırtını ver yönlere göre foto çek örnegin bu dogusu bu batısı bu kuzeyi bu göneyi diye ekle işareten beriye 30 mt görecek şekilde olsun

malibu_18

Bilgili Üye
işte bende neye göre sahte dir diyorum, gerçeği hiç görülmüşmü bugüne kadar da bu sahte deniliyor :) mesela ben tavuk civciv bulsam tekrardan buraya atardım bakın bakalım nedir ne değildir derim. daha öncede gördüm yine görürsem onuda fotoğraflayıp sorarım bu sahte olduğu anlamına gelmez. mantıksız yorumlama olmuş sizinkisi

'' bana bu işaret geldi ama sahte olduğunu düşünüyorum çünkü vaktinde aynı bölgede dolandırılma durumumuz oldu ''
'' görseller inandırıcı gelmiyor ''
'' bana fotoğraf gönderildi ama ben bölgeye ve işarete hakim değilim ''
'' ben görseli bizzat resimlemedim ''

bu konu özelinde yapılan sahte yorumlarının büyük çoğunluğu konu sahibi arkadaşımızın aşağı yukarı tırnak içinde belirttiğim şekildeki beyanları esas alınarak yapılmıştır . kimse sizin yada bizzat işareti çeken birisinin civcivine tavuğuna sahte demedi yani . mantıklı/mantıksız demeden önce ne söylenmek isteniyor anlamaya çalışırsak sorun olmaz . siz işaret attınız da sahte mi dendi ?

burada açılan herhangi bir konuda , konu sahibinin bizzat resimlediği bir objeye/figüre/işarete hiçbir zaman sahte denmedi , denmezde zaten . ayrıca gördüğüm ve tanıdığım kadarıyla burada '' USTA '' olarak tanımladığımız hiçbir arkadaşımız o çiğlikte değil . o yüzden gereksiz alınganlık yapmaya kalp kırmaya gerek yok .

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
malibu_18 işaret bana ait değil konunun sahibide ben değilim, ben bilgi amaçlı neye dayanarak sahte dendiğini anlamaya çalışıyorum ,işaretin sahteside oluyormu oluyor ise orjinalini gören vardamı mevcuta sahte deniyor, sahteliğine neye göre karar veriliyor şeklindeki soruları sormaktaki maksat bilgi amaçlı,işareti paylaşan belki kendi görmemiştir vs ama işaret kayaya gerçekten işlenmiş birşey ise genede sahte deniyorsa neye göre deniyor bizde bilip öğrenelim diyerekten sordum. paylaşan kişinin yorumlarına söylemlerine dayanarak çok çok kişinin görüp görmediğini anlarız kaldıki görmediği belli yoksa detaylı fotosu olurdu, kişinin söylemlerine bakmayıp sadece foto ya bakarak sahte deniliyormu deniliyorsa neyi baz alıcaz bunun bilgisini paylaşırsanız bizde faydalanırız, alınacak bir durum yok, sizin yada başka birinin kalbinide kırdıysam özürdilerim .