Tavuk ve Civciv

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Şöyle bir toparlamak gerekirse bölgede haçlar, üçgenler, şelale, oymalar var ve zamanında birileri burada çalışma yapmış. Tavuk ve civcivlere sırtını döndüğünde bomboş arazi ve baktıkları yönde kayda değer bir şey yok ise; bu demektir ki o tavuk ve civcivler tamamen dikkati başka yerlere verip dikkat dağıtmak için yapılmıştır. İşaretteki tazelik de bunu teyit eder niteliktedir. Bu durumda öncelikle bu işareti eleyip şelale üçgen ya da varsa başka işarete yoğunlaşacaksın. Hayırlı forumlar.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
elle yapılmış küçük bir şelale var üstünde de baklava dilimi gibi oyma var son attığım resimler tavuk ve civcivin üstünde

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Paylaştığın son fotoların olduğu bölgeye yoğunlaş.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sonuc almadiysan beni bul😊
bak bu olmadı tavukçu kardeşim. beni bul dersen şunu anlarız;
"gariban üyelerimizi para karşılığında yolma bahanesi ile yaklaşan dolandırıcı grubundan biri daha !"
çünkü çok oldu burda hepsini silip süpürdük.
yorumların açık olmalı. özelden dahi telefon numarası alışverişi istemiyoruz.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Son paylaştığın resimlerdeki oturtma üçgen kayaya bir güzellik yaptın mı ? Yapmayıp hâlâ burda yazı yazıyorsan gerçekten çok yazık...
söküp baktım altında işlem yapılmış toprak işlem görmüş ama zahmetli yer tümülüs olma ihtimalinden şüpheleniyorum

byfaruk

Yeni Üye
tavuk işaretli olan kaya,hareketli bir kayaya benziyor.eğer daha önce yerinden oynatılmış ise yön özelliğini kaybetmiş olmalı.siz son foto da ki kapama yapılan kaya üzerine yoğunlaşın derim.