Terazi mi ?

Smokin

Moderatör
Moderatör
Selamun aleykum ustalar. Isareti şahsen görmedim. Yarın yada bu hafta içinde gidip alanda inceleme yapacağım inşallah.
Taş sabit değil. Şuan ki konumuyla geldigi nokta arasında 15-20 metre var. Eğimli bir alan ve aşağıya dere yatağı var.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Valla ustam bende terazimidir, değişik sembolize edilmiş bir haçmıdır yada çoban Alimidir diye 2 enlem 1 boylamda kaldım, inşallah sen bölgeye gidince işler değişecek.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Valla ustam bende terazimidir, değişik sembolize edilmiş bir haçmıdır yada çoban Alimidir diye 2 enlem 1 boylamda kaldım, inşallah sen bölgeye gidince işler değişecek.
Eyvallah ustam. Gidince ak mı kara mı anlicaz ;)

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Smokin ustam terazi olabilir benziyor.çoban işide değil.ama taşın kendisi seyyara benziyor gören sensin tabi..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bence terazi ustam Smokin, kantar yani, ona göre araştır incele bölgeyi, kolay gelsin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Smokin ustam ben değişik soyliyeyim.. terazi aklıma yatmadı... ben 1 yorum uzerinden 2 olasik üzerine durdum... ben bunu köşe kemer diye düşündüm.. buda ya eski 1 köprüye yönlendirmesi lazım .. veya kilise gibi 1 yapıya yönlendirmesi lazım ...cevre resimlerinide görelim daha iyi sonuç çıkar.. sen tespitlerini yap ..
.
Ekli dosyayı görüntüle 241323

. Ben böyle 1 işaret ve tamamlayicilari diye gördüm ..
.. köprü kemerini .. veya kilise gibi yapının kemerini tasvir etmişler gibi.. rast gelsin

Turko

Uzman
Okka sı da üstünde. Birde derler ki para yer değiştirir mi aha örneği 15-20 mt gezmiş paracıklar :) giderken ufak bir çekiç götür yanında , lab lab sesini duyana kadar yokla. Bak gel gel diyor. Fotoğrafa göre sol tarafında karpuz büyüklüğünde elips kapama var.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Okka sı da üstünde. Birde derler ki para yer değiştirir mi aha örneği 15-20 mt gezmiş paracıklar :) giderken ufak bir çekiç götür yanında , lab lab sesini duyana kadar yokla. Bak gel gel diyor. Fotoğrafa göre sol tarafında karpuz büyüklüğünde elips kapama var.
Bende ilk defa böyle bir işaret gördüm ustam. Bu tas Yuvarlak desek daha dogru olur