Tilki mi bu resim?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Apollon01 kardeşim. Kaya da işçilik var, kendi ve konumu da şüpheli. Net bir işaret ya da sembol arıyorsan, fotoğraflamayı hatalı yapmışsın. Güneşli bir havada mekana güneş vuracak, kayayı ıslatıp çekmelisin. Şüphelendiğin domuz ya da Tilkidir. Çubuk kullanmayı biliyor musun? Kayanın çevresinde otların cılız olduğu bir nokta var mı ? Yüksek ihtimal ile karşına bir mezar ya da mahsen çıkacak. Ne gördün dersen? Valla bu fotoğraflama ile kesinlikle domuz ya da kesinlikle tilkidir demem.
Yorum istemişsin, insanlara boşa kürek çektirecek yorumlar yapmak vicdanımı yorar. İyisi mi sen burda yorum isteyeceğine güzel bir alan tarama ya da çubuk ile boşluk ve değerli tespiti yap. Kimseye de burda şu var diye ıspat etmeye çalışma. “Geçen bi foto getirdiler ayak bu dediler, yok dedim. Israr edip mekana gittim kendine sağına soluna baktım. Evet işaretiniz doğru dedim. “ yani sadece foto ile olmuyor. Kolaylıklar diliyorum.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Keskingöz ustam eyvallah, her şey orta da herkes gördüğünü yazar yorumunu yapar, ama benim gördüğüm şu ki; 50 den fazla yorum yazılmış hepsinden ayrı bir ders çıkardım kendime bir şeyler öğrendim, bilmediğim şeyler varmış demek ki diyorum hepiniz varolun, ama bu resim gerçekten başka burda daha çok şey var diyorum onları da inşallah ilk gittiğimde ortaya koyar paylaşırım, inşallah hayırlıysa olsun yoksa da hiç gereği yok ustam benim felsefem budur, sizlere de kolay ve rast gelsin kardeşim

Apollon01

Moderatör
Moderatör
işteresim

çizdim resmin üzerini büyütüp bakabilirsiniz

Brownwolf

Member
Selamlar herkese,yorumlari mesajlarin hepsine baktim bu tilki yuvasina giriyor yada cikiyor gibi geldi bana agzinda bisey olub olmadigi belli degil domuz yok gibi geldi

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Selamlar herkese,yorumlari mesajlarin hepsine baktim bu tilki yuvasina giriyor yada cikiyor gibi geldi bana agzinda bisey olub olmadigi belli degil domuz yok gibi geldi
@Brownwolf usta haçı gördünüz mü o ne der acaba bize? eyvallah ustam attığım en son resimde de çizdim

Esteban74

Editör
Merhaba ustam
Haç için birşey diyemicem. Oraya gidince yakından incelersin. Burası için çok şey söylendi ustam, gerisi sende.
Tilkinin baktığı istikamet ve kulağının sivri ucu istikametinde oyma veya çökek bir yer arayacaksın. Yüksek ihtimalle bir ağacın dibinde.
Kolay gelsin

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@tanrıdagı ustam burdaki işaret için mi dediniz sıradaki diye, burda daha çok şey var üstadım, tilki nin önünde bir çalı küçük ağaç var o her şeyi engelliyor, orda yani kayanın en sağında büyük bir işaret daha var ama emin olmadan bir şey diyemiyorum, ilginize teşekkürler ustam, kolay ve rast gelsin inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam bu konuyu bir incelermisin yorum da ekleyiver bir zahmet selamlar