Tilki mi bu resim?

Nihat k

Aktif Üye
Orda eski bir yapı var iyi arastirmali

Apollon01

Moderatör
Moderatör
burasının üst düzlük

burası düzlük domuz ve tilkinin üzeri, horasan büyük kısmı,yuvarlatılmış ve üzerinde 6 adet oyma var onların da resimlerini atıyorum, bu 6 oyma üç tanesi tek tek, diğer üçü ise sıra halinde yapılmış besbelli, tavuk ve civciv biraz kozmik yapılmış, ama belli kabartma hemde, tavuğun kursağında küçük taşlarla örülü bir yer var, müjde mi? harita mı?yeni keşfettim, bir da tavuğun bağrında kalp var, anlamaya çalışıyorum, araştırmaya devam, tam olarak anlayalım ustalar burda daha neler var? gerisi kolay @Nihat k @Esteban74 @Esperado @BulursamKader25 @uçmuş @may77 @MendereS mayhem bozoklu

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bu da şelale nin üzeri ve şelale

burasıı da şelale üzeri düzlük, şelale ve döküldüğü yer ustalar

Nihat k

Aktif Üye
burası düzlük domuz ve tilkinin üzeri, horasan büyük kısmı,yuvarlatılmış ve üzerinde 6 adet oyma var onların da resimlerini atıyorum, bu 6 oyma üç tanesi tek tek, diğer üçü ise sıra halinde yapılmış besbelli, tavuk ve civciv biraz kozmik yapılmış, ama belli kabartma hemde, tavuğun kursağında küçük taşlarla örülü bir yer var, müjde mi? harita mı?yeni keşfettim, bir da tavuğun bağrında kalp var, anlamaya çalışıyorum, araştırmaya devam, tam olarak anlayalım ustalar burda daha neler var? gerisi kolay @Nihat k @Esteban74 @Esperado @BulursamKader25 @uçmuş @may77 @MendereS mayhem bozoklu
bak kardesim çızdigim yuvarlakta düz bir taş var onu çıkar birde ok ısrarlı fotonun karşı yönden başka fotoları varmi?Ekli dosyayı görüntüle 209682
Ekli dosyayı görüntüle 209683

timur964

konularim
Sonradan gordum bu resim tilki mi ne? Nerden bakmaliyizmerak ettim şu tilkiyi bi zahmet çizi ver usta

Apollon01

Moderatör
Moderatör
daha önce atmıştım @timur964 abi buyur

Sonradan gordum bu resim tilki mi ne? Nerden bakmaliyizmerak ettim şu tilkiyi bi zahmet çizi ver usta
daha önce atmıştım timur964 abi buyur kuyruğu aşağımı yukarı mı? onu anlamadım iki tarafa da uyuyor

Apollon01

Moderatör
Moderatör
buda yandan kabartma

yandan kabartma buda, tilki biraz büyütüp bakarsak net görürüz

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Nihat k ustam işte şelale

şelalenin bu resimleri var @Nihat k ustam buyur, tavuk ve civcive ne dedin? 5. resimde adamfigürü mü var?dikkatimi çekti onu da attım; ayrıca ŞELALE KARŞISINI DA ATTIM