Üçgen kanal ?

ragıp

Uzman
üçgeni, şuyu, buyu unut
sen hele bir benim dediği yap
sonra gel
ben buradayım
rast gele :)

KoRSaN52

Yeni Üye
Usta sen şimdi kanala su dok suyun bitti gi yeri kaz diyosun yada kanalın sonunu bul diyorsun doğrumu son fotoğraf da kanalın sağ tarafı Horasan olabilir mi ?

KoRSaN52

Yeni Üye
Hocam buranin biraz daha geriden fotoğrafı ni gönderdim bi bakarsınızEkli dosyayı görüntüle 126546
Kanal in sağ tarafında çizik gibi yer var orası giriş olabilir mi ? Oranın Horasan olma ihtimali varmı ?

ateduman

Member
Ekli dosyayı görüntüle 126550Ekli dosyayı görüntüle 126551 ben bu konuya odaklandım aslında . inan bir sonuca gitmeni çok istiyorum. yer çok guzel bir yer ve oynanmamıs. muhakkak ki dolu. ben yine mağara konusunda oldukca kararlıyım. ıkı kayanın yan tarafında kırmızı çerçeve içerisinde bulunan alan girişe benziyor. kırmızı cerceve ve içindeki mavi çerçeve. burada bir boşluk kontrolu yap vurarak. ha bu fıkre nerden vardım. kayalar buyuk ve sabıt kaya . fakat uzerındekı agaclara dıkkat ettımde gayet guzel buyumusler kayanın uzerınde:)) kök salmış kocaman olmuşlar. ve gayet de sıralılar. dıplerındekı kaya zayıf olmasa yada kok boşluga gelmese bukadar nızamı buyumezz ve yon değiştiriler. oysakı bu agaclar gayet duz ve yukarı cıkmıslar. oysa boylesıne buyuk bır kaya eger tüm olsa agac kok salamaz dı. demekkı agaçların altında bır bosluk var. benim şahsi düşüncem turuncu ıle belırttıgım yonde bır yol veya magara olmalı. ışaretli kayaya giden.

Ayrıca kayanın onundekı selale de cok guzel gorunuyor. eger yenı olusturulmus bırsey degılse sıyah taşı bı kontrol et ama bozmadan gerı koy. manzarası cok guzel:)))

KoRSaN52

Yeni Üye
Eyvallah ustam yorum bilgi için teşekkür ederim emeğine ve bilgin sağlık ellerin dert görmesin

ateduman

Member
ne demek kardesım umarım emegın yagı olur. gıttıgde baktıgıda haber erırsen sevınırım.bensadece arastırıp okuyorum.bıkac tecrubem oldu ama gerısı gorus tahmın ve arastırdıgım kadar.

KoRSaN_52

Yeni Üye
usta kanalın ucu nu dediğin yeri araştırdım sonuç yok derenin sert say dediğimiz kaya sı na denk geliyor kanalın sonunu buldum ama sonuc yok 20 cm kazdım zaten daha kazılmıyor say var derenin sayı ?
başka bir sonuç neresi olabilir ?