Ustalarim bu resimleri yorumlarmisiniz

BulursamKader25 ustam teşekkürler bizler bu işlerde biraz acemiyiz hani kimseye kazıklanmadan kendimiz nasibimizi bulmaya çalışıyoruz o yüzden sizin yorumlarınız bizler için çok önemli ustam..yorumun için teşekkür ederim

Turko

Uzman
Dereyi yada kurumuş yatağı gören en üst noktaya çık horasanlı yapı yada yığma yapı yada örme yapı kendini belli eder. Çevre resimleri var mı yüksek noktaların varsa yükle yerine bakalım.

Turko

Uzman
Tamam çık oraya incele kayada bariz konmuş kartal var işaretledim , aksiyon halini yazayım sana kafanda canlandır kartal kanatlarını açmış fakat konmak üzere değil kalkmak üzere bir şeye çökmüş pençesine almış havalanıp tırmanacak zaten bakarsan gaga havada %100 kartal o işaretlediğin tepeye bakıyor alana gidince incele fark edersin. Bol şans

Turko ustam teşekkürler yorum için kartalı tam göremedim ama dediğin gibi gittiğimde detaylı inceleyip fotoğraflandıracağım peki arka kayadaki delik doğal mı

Turko

Uzman
Kartal varsa 3 adet sahte mezar olur biri kartal işaretin hemen 4-5 metre çevresinde olur bugüne kadar hiç olmayanı görmedim yuvarlak doğal mı işçiliği var mı yakın çekip temiz haliyle koyman gerek görelim ama büyük ihtimal sahte mezarları gösteriyordur.

@Turko ustam teşekkürler yorum için kartalı tam göremedim ama dediğin gibi gittiğimde detaylı inceleyip fotoğraflandıracağım peki arka kayadaki delik doğal mı

Turko ustam yani sahte mezarlar çevrede orjinal olanda kartalın baktığı karşı taraftadır heralde değil mi karşı tarafa yoğunlaşmak gerek öyleyse

Turko

Uzman
Kısmet hayırlısı tekrar keşiflerini yap resimleri yüksek çözünürlükte yakın uzak olarak çek tekrar istişare edelim.

@Turko ustam yani sahte mezarlar çevrede orjinal olanda kartalın baktığı karşı taraftadır heralde değil mi karşı tarafa yoğunlaşmak gerek öyleyse