Yolu kariştirdim kendimi burda buldum :)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Abi taş ocağı açılmış anıtın karşısındaki kayalıkların arka tarafında koca dağı dağıtmışlar sonrada ocağı kapatmışlar :D

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İç anadolu gerçekten güzel ve keşfedilmemiş yerlerle dolu bir yer medeniyetlerce önemli olması bizi buraya yiten faktörlerdendir :) birde ben iç anadolu insanının yeterince bu şeylere ilgili olmadığı kanısındayım yoksa hikayeleri bile bol ve emareleri de olan sehirlerde insanların illa ki biseyler çıkarabileceğini daha fazla buna merak salacağını düşünmekteyim :) konu dışı oldu ama görüşümce belirtmek istedim sevgilerimle :)
Ustam bu işi bilinçli ve azimli yapan insan sayısı az haklısınız :)

bartra

Member
Ustam bu işi bilinçli ve azimli yapan insan sayısı az haklısınız :)
Çoğumuz ekstra olarak birazda heycanı için tarihi merakı için bir umuttur yaşamak felsefesiyle arazi arazi gezer dururuz ne zaman böyle bi koy yolundan gecsek kayalara bakariz :) ben hali vakti yerinde isi gucu fazlasiyla olupta böyle sen ben o bu kadar ilgilenecek ugrasacak azmedecek insanlar oldugunu çok sanmiyorum değerli ustam. Ugrasmaktan umuttan gönül de vermişiz bu işe :) ee umutta fakirin ekmeği derler :) sevgiler saygılar abim hayırlı geceler dilerim

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çoğumuz ekstra olarak birazda heycanı için tarihi merakı için bir umuttur yaşamak felsefesiyle arazi arazi gezer dururuz ne zaman böyle bi koy yolundan gecsek kayalara bakariz :) ben hali vakti yerinde isi gucu fazlasiyla olupta böyle sen ben o bu kadar ilgilenecek ugrasacak azmedecek insanlar oldugunu çok sanmiyorum değerli ustam. Ugrasmaktan umuttan gönül de vermişiz bu işe :) ee umutta fakirin ekmeği derler :) sevgiler saygılar abim hayırlı geceler dilerim
Evet sevdalıyız ve bunun para ile hiçbi ilgi alakası yok :) Şahsım adına çok seviyorum bu tarz yerleri gezip dokunmayı incelemeyi geçmişi tefekkür etmeyi :) hayırlı geceler kıymetli ustam

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ustam Aşşa doğru verdiğin ok işaretinin yönünde ne yapmışlar bil bakalım :) ? Taş ocağı açmışlar biraz çalıştırıp gitmişler resimlerini atabilirim
Desene diş operasyonu yapmışlar.:D

sepetkaya

Editör
Gönül_Eri ustam evet tahmin ettiğim gibi.. ben malın eğerki alinmamissa, malı kapama olan bir iki yerin var orada olduğunu düşünüyorum.. pc yok mobilden girdiğim için çizim yapamıyorum, ama sakın tedbiri elden bırakma inşallah senin için hayırlı olur ..