Bu ne anlama geliyor

Ares-xl

Aktif Üye
tatar26 teşekkür ederim ustam yaşım genç,öğrenmeye çalısıyorum.aranzda tek bayan benim galiba .Bu işlere merakım var .Bu yer beni heycanlandırdı.Daha önce çözülmüş konuya çok benziyor .bilirsiniz.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 teşekkür ederim ustam yaşım genç,öğrenmeye çalısıyorum.aranzda tek bayan benim galiba .Bu işlere merakım var .Bu yer beni heycanlandırdı.Daha önce çözülmüş konuya çok benziyor .bilirsiniz.
merhaba sedegor çözmüştü yanılmıyorsam fakat şöyle bir sıkıntı var ben 3 yıldır bu sitede yorum yapıyorum 2 kişi çıkıp dedi abi denin dediğin yerden bir kaç bir şeyler bulduk diye..ben bu sitede kendimi körelttim sebebi yorumladığım yerlerde ne cıktı cıkmasada yaz be kardeşim dimi ama yazmıyorlar maaleseff.. bayan olman ilginç gelmiyor eşimde iyidir bu işlerde :) yolda gidiyoruz bak şu işaret değilmi der :) iyidir... herkesin ayrı bir hobisi var işte... hayırlı yorumlar...

Ares-xl

Aktif Üye
merhaba sedegor çözmüştü yanılmıyorsam fakat şöyle bir sıkıntı var ben 3 yıldır bu sitede yorum yapıyorum 2 kişi çıkıp dedi abi denin dediğin yerden bir kaç bir şeyler bulduk diye..ben bu sitede kendimi körelttim sebebi yorumladığım yerlerde ne cıktı cıkmasada yaz be kardeşim dimi ama yazmıyorlar maaleseff.. bayan olman ilginç gelmiyor eşimde iyidir bu işlerde :) yolda gidiyoruz bak şu işaret değilmi der :) iyidir... herkesin ayrı bir hobisi var işte... hayırlı yorumlar...
İnşallah çözümlenir.
Çoğu arkadaş istikrarlı bir şekilde cözümü yada neler yaptığını yazmıyor ,inşallah bu arkadaş yazarda bizde öğreniriz cözümleri

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnşallah çözümlenir.
Çoğu arkadaş istikrarlı bir şekilde cözümü yada neler yaptığını yazmıyor ,inşallah bu arkadaş yazarda bizde öğreniriz cözümleri
yok yazmazzz keşkeeee.... ben 3 yıldır yalvarıyorum yahu çıkmadıysa çıkmadı de... şimdi teknik belli resimler paylaşıyor sonra yorumlar sonra bir kaç soru sonrası yok :)

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ares-xl Teşekkür ederim sevgili kardeşim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@tatar26 teşekkür ederim ustam yaşım genç,öğrenmeye çalısıyorum.aranzda tek bayan benim galiba .Bu işlere merakım var .Bu yer beni heycanlandırdı.Daha önce çözülmüş konuya çok benziyor .bilirsiniz.
Ares-xl....

Sevgili kardeşim sizden gerçekten çok özür diliyorum hele birde bayan olduğunuzu şimdi bu yazınızda gördüm. Siz belkide benim kızımdan bile küçüksünüz. Bende 6 torun sahibi bir büyük babayım gerçekten bu özrümü kabul buyurun. Kimseleri kıran birisi değilimdir arada bir celallendiğim olur kusuruma bakma. Bir ağabeyin olarak gerçekten üzgünüm.

nathandrake

Aktif Üye
Hocam o yukardaki delikten bi kamera ile bakma imkanı yokmu içeri

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resimde dikkatimi çeken yerler buralar . Kapama gibi duran kayanın üstündeki sanki onu alınca düşecekmiş gibi .Oralarla ilgilenilmeli araştırılmalı .Zemin dolgu ve içeriye düz kesimler de dikkat çekici ama ben burasının daha farklı açılardan resimlerini görmek isterdim .Doğru açı ve heryeri güzelce resimlense yüzeysel olan olayları anlamak kolay olur .Zemin altına da inse ipucu yakalamak için mekanın her yerini görmek gerekli diye düşünüyorum .

Ares-xl

Aktif Üye
dardanos estafurullah hocam yanlış anlaşıldım ben özürdilerim.
Burada yazışarak fikir alışverişinde bulunduğumuzdan mimiklerimizi göremiyoruz,haliyle yanlş anlaşlmalar olabiliyor.
Dedigim gibi amacm yanlş yönlendirmeyi engellemekti daha önce çözülmüş bi konu olduğundan .
Tekrar özürdilerim sağlıcakla kalın.
Konuyu takipteyim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör