bu nedir

wesli1986

Aktif Üye
İki adet cam agaci var usta karsisinda agaclar 1970 den beri var daha eski halini bilmiyorum

wesli1986

Aktif Üye
Bu agaclarin solu yani camligin oralar site alani huyuk mevkisi

wesli1986

Aktif Üye
Bu fotoda gorunen yerlerde mezar var diyolar usta kouden birkac kisi babam yasli oldugu icin takilmislar servetin ustunde oturuyosunuzda haberiniz yok demisler bizde olsa simdiye tirilyonluk olurduk demisler yani biz haric bilen cok

wesli1986

Aktif Üye
Tesekkurler cok sagolun hayirli geceler insallah

wesli1986

Aktif Üye
Evet usta calisirim sikinti olmaz o isaretledin yerlere cubuk tuttu arkadas mezar var dedi o isaretledin yerlerde o isaretli alanin 100 mtr onunde buyuk huyuk var site alani orasi ama isaretli yer benim tabumda arazim yani ve evin arka tarafinda 2 yeri daha gosterdi arkadas butalarda cok guzel dedi isaret koydu buralarda calis dedi bana cok guzel seyler oldunu soyledi ama evin diger tarafi tarla olan kisim duz bugday tarlasi ama benim evin ve uerlesim alanimiz hep huyuk mevkisine yakin

wesli1986

Aktif Üye
Usta sizin dusincenizi almak istedim acaba tahminen varsa kac mtrde cikar ve ne bulabilirim oralda ve arti cubukmu makinami tutalim sizin dusunceniz nedir ilk resimdeki isaretli yere bakmadik biz

wesli1986

Aktif Üye
Ve birde eger mezarsa gunah olmazmi rahatsiz etmemiz sonucta turkte olsa hiristiyanda olsa herzaman oluye saygi vardir bende olsam rahatsiz edilmek istemem degerli dusuncelerinizi baylasirmisiniz bunu ahiretide var allah tan korkarim hesabindan korkarim uc kurus icin yalan dunya icin ahiretimi ve gercek dunyamizi zora sokmak istemem