cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

Turko

Uzman
Yerli firmalardan bak. Güzel rakamlara güzel cihazlar var. En önemlisi muhatap bulabilmek. Sattım gitti diyen çok.

GERMO

Engellendi
@sef_er ustam kardeşim,

Şefkatte ve merhamette güneş gibi ol,
Ayıpları örtmekte gece gibi ol,
keremde ve cömertlikte Akarsu gibi ol,
Öfkede ve asabiyette ölü gibi ol,
Tevazuda ve mahviyette toprak gibi ol,
Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

GERMO

Engellendi
Yerli firmalardan bak. Güzel rakamlara güzel cihazlar var. En önemlisi muhatap bulabilmek. Sattım gitti diyen çok.
@Turko ustam teşekkür ederim, Allah cc razı olsun sizlerden, bakalım kismette ne var. Elektronikci kardeşlerim var, yegenler var her tarafa yayılmış aşiret, bakalım onlarda araştırıp dönecek ler, öyle paldir küldür le olmaz, dediğim gibi 1-2 mt bile işimi görür.

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Selamunaleykum ustalarım kardeşlerim, benimki heves, bana 1-3 mt, lik, derinlikte, veya ona yakın derinlikte metal tesbiti için nasıl bir cihaz önerirsiniz, bölge, kasa kaya, kaya mezar, tarla mineralli toprak tipi, fiyatı ne kadar ozellikleri konusunda lutfen bilgi sahibi ustalarim yardimci olsunlar, teşekkür ederim sevgi ve saygılarımı sunarım,
Aleyküm selam
@GERMO kardeşim ustaları mazur görün bu cihaz tavsiyesi işi afedersin iki ucu b.klu değnek misali
niye mi
tavsiye edersin üye gider alır kullanamaz sen kötü olursun
tavsiye edersin siteye reklam veren firmalardan cihaz ise amenna fakat değilse sıkıntı çıkar adın reklamcıya satıcıya komisyoncuya çıkar
tavsiye edersin üye doğru yerde doğru ayarlarla kullanamaz cihaz işe yaramaz damgası yer tavsiye eden bi b.k bilmeyen damgası yer
tavsiye edersin üye alır cihazı araziye çıkar her yer define var düşüncesiyle olur olmaz her yerde gezer bişey bulamayınca cihaz işe yaramıyor der
tavsiye etmezsin adın satrançcıya çıkar çok bilmişe çıkar hesap peşindeye çıkar vb. vb.uzar gider

bu gibi sebeplerle satranç ustaları cihaz tavsiye etmekten marka model vermekten kaçınırlar
ha 3 metrelere çıkma 2 metreler makuldür
o derinliklere inebilen PULSE cihazlar var elbette yerli yabancı
kullanabilirim ince ayarlarını yapabilirim işi çözerim maddi sıkıntım da yok dersen yabancı marka
yok daha kolay kullanımlı olsun fiyatı da makul olsun @Turko ustanın da dediği gibi aradığım her an muhatap bulabileyim
diyorsan da yerli marka model cihaza yönelebilirsin
kullanım/yardım konusunda da ilgili forumlar mevcut oralardan detaylı destek alabilirsin
daha ne yazayım satrançta bu kadar ustayım kusura bakmayın

Turko

Uzman
Aleyküm selam
@GERMO kardeşim ustaları mazur görün bu cihaz tavsiyesi işi afedersin iki ucu b.klu değnek misali
niye mi
tavsiye edersin siteye reklam veren firmalardan cihaz ise amenna fakat değilse sıkıntı çıkar adın reklamcıya satıcıya komisyoncuya çıkar
tavsiye edersin üye doğru yerde doğru ayarlarla kullanamaz cihaz işe yaramaz damgası yer tavsiye eden bi b.k bilmeyen damgası yer
tavsiye edersin üye alır cihazı araziye çıkar her yer define var düşüncesiyle olur olmaz her yerde gezer bişey bulamayınca cihaz işe yaramıyor der
tavsiye etmezsin adın satrançcıya çıkar çok bilmişe çıkar hesap peşindeye çıkar vb. vb.uzar gider

bu gibi sebeplerle satranç ustaları cihaz tavsiye etmekten marka model vermekten kaçınırlar
kullanabilirim ince ayarlarını yapabilirim işi çözerim maddi sıkıntım da yok dersen yabancı marka
yok daha kolay kullanımlı olsun fiyatı da makul olsun @Turko ustanın da dediği gibi aradığım her an muhatap bulabileyim
kullanım/yardım konusunda da ilgili forumlar mevcut oralardan detaylı destek alabilirsin
Çok ısrar edene model marka veririz buldu bulmadı kullanabilir yada kullanamaz bizi çok bağlayan bir konu değil milletin cihazına iyi kötü diyemiyoruz malum 25 bin kişi bizi takip ediyor. Aralarında firmalar da var . Işin boyutu değişiyor . Kullandığım cihaz olsun yaramiyorsa faturası adıma kesilmiş ise her türlü gömerim kusura bakmayacak firma , özetle her cihazı kullanmadığımız için marka model tavsiye edemiyoruz.

GERMO

Engellendi
Aleyküm selam
niye mi

@Mithra ustam teşekkür ederim, bende bunu biliyorum görüyorum ustam, hani bu zamanda sağlam kalan kulagimizin arkasını korumak adına, ben test yapmadan güvence almadan, sizlerinde tavsiyelerinide dikkate almadan uğraşmak istemiyorum, ustam 30 yıllık elektrik elektronik ciyim, az veya çok bilgi var, bakalım hayırlısı olsun inşallah, ben boşuna mı diyorum burası abi kardeşler, usta çıraklar in sitesi mekanı, bilmeyen kardeş soracak, bilen kardeş aydınlatacak bilgilendirecek, @sef_er ustam sen ne olasın, bak satranç taşını Attın ortaya ustam alınmış üzülmüş, ustamın gönlünü almak yine sana düşüyor, @sef_er kardeşim, :72::16:

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Buradaki ustalar satranci iyi biliyor bence, herkes seni izliyor bence, ustalar ustad burada ve kelimeler kifayetsiz bence

@sef_er ustam, vaho vaho demekki yeni bir engelleme yakındır mı diyorsun, eeeeeh ne edek, bu defa 3. Şansı zorlamadan, bir daha dönmem derim, ayak parmaklarım üzerinden, su gibi akar giderim, hepinizi ya abi ya kardeş olarak insanca seviyorum.
. :227::130::313::309::45::137:

kaybetsem bile herseyi, bu aşkı yırtar giderim,
Sinsice olmaz gidişim, Kapıyı çarpar giderim,
Siteye yazdığım şarkıyı, Sazımdan söker giderim,
Ben aglayamam bilirsin, yüzümü döker giderim.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO usta akilli bir adamsin, engelleme yakin demedim ben bilmem o isleri, sanki bu cihazlar kacak mal faturali satiliyor ama su dustugumuz duruma bak, Traji komik, @ _Mithra_ usta kimseyi kirmak istemedim surcu lisan ettiysek affola, ama gordugun gibi herkes gayet iyi satranç biliyor

sef_er

Operatör
Turko usta sana demis zaten sen marka yaz o sana biliyorsa cevap verecek daha ne istiyorsun GERMO usta, ben ortaligi karistirmak degil ihtiyaç sahibi, akilli, aşiret mensubu bir kardesimize sabirsizlanarak yardimci olmak istedim syg