cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

ZİKRULLAH

Engellendi
@sef_er ustam kelin merhemi olsa kendi başına sürer ilk önce, kardeşim inan teknolojiye ayak uydurmak zor, bugün a serisi yarın b serisi çıkıyor, biri toprak ayrimli biri metal ayrimli çıkıyor, baksan plastigin içinde Bobin kablo ve bir ekran, ister inan ister inanma bundan 20 yıl öncesi böyle ortalıkta şema veya yardım yoktu, o zaman ki akıl şimdi olsaydı, bak neler yapardım, kardeşim inanki yorulduk, sokağın birinde kendimi unutmadigima sukrediyorum bazen, kardeşim, kimi garrett 400 nokta diyor, anlaşılan oki öyle fazla uçmaya gerek yok 3-5 bin Tl lik işe yarar diyorlar, mecburiyet yok denemeden almam, benimki böyle, aceleye gerek yok, bugün yarın kar içinde mi arayacaksin, hayırlısı olsun bakalım kismette ne var, havalar güzelen gezip dolasayim dedim, iki ay yalvar yakar kimse bir sistem soylemedi, canlari sagolsun, zoraki olmaz, her taraftan gelecek bilgilerle bakalım inşallah, bir bakarsın, can ciğer kardeşimiz yiğit ustamızın @ZİKRULLAH ustam inşallah projesini bitirir de bir bakarsın, yinede zorlama yok onunda cani sagolsun, olursa eger neler olur neler, rabbim onunda isini gucunu rastgetire, yolu bahti acik olsun insallah, herşey nasip kısmet, birde sabır, sende araştırmaya devam et.
Eyvallah abi hürmetlerimi sunarım.İyi dilek ve samimi iltifatlarınız biz kardeşlerinize umut veriyor mevla muhabbetimizi bozmasın.Surfer konusunda telefon ile araziden veri alma videosunu tamamladım şimdi pc de surfer ile nasıl bu veriler işlenir onu çekeceğim müsait olduğumda.Bittiğinde konu açılımını yapacağım.

Radyestezi ile ilgili çalışmalarım evet bir cihaz ile destek alarak yapılıyor cihazda alıcı olarak çubuk değil pirinç şakül kullanıyorum şakül artı bir cihaza bağlı kablolar ile.Frekans üreten cihaz piyasada olmayan bir teknoloji içeriyor.

Benim asıl sorunum testler tamamlandıktan sonra bu şemaları herkes ile paylaşmak forum da bir konu açarak bunu yapmak firmaların iştahını açacak ve kopyala yapıştır ile bu şemaları yapılış biçimlerini alıp alıp millete 5 bin - 10 bin arası satmaya çalışacaklar sistem stabil ve kararlı olduğu hertürlü denemeye ve teste açık olduğu içinde insanlarımız bu paraları vererek onlardan gönül rahatlığı ile alaca halbuki ben bedavaya bu şemaları dağıtacağım bu olayı nasıl hallederiz.Tek korkum bu.Forumda özel bir konu mu açılsa ziyaretçilerin görmediği bildiğimiz abilerimizin ihtiyacı olan abilerimizin ve kardeşlerimizin girebildiği bu şemalardan faydalanabildiği bilemiyorum abi.

Bunun bir yolunu bulmamız lazım inşallah

Son düzenleme:

szihoprenic

Bilgili Üye
ZİKRULLAH usta bende rezistivite devre üzerine arastirma yapiyorum bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH usta bende rezistivite devre üzerine arastirma yapiyorum bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim
Ustam senin için ücretsiz kart şeması çizerim malzeme listesi yaparım sipariş eder toplarsın kendin fakat inan kullanımı uzmanlık gerektirir süper cihazdır birçok mühendis arkadaşım kullanıyor iyi iş çıkartırlar parametreleri olguları iyi analiz etmek anlık müdahaleleri iyi yapmak gerekiyor buda uzmanlık gerektiriyor.Fakat dediğim gibi şuan projeler ile uğraşıyorum boş zamanımda şemanı çizeceğim inşallah

szihoprenic

Bilgili Üye
Ustam senin için ücretsiz kart şeması çizerim malzeme listesi yaparım sipariş eder toplarsın kendin fakat inan kullanımı uzmanlık gerektirir süper cihazdır birçok mühendis arkadaşım kullanıyor iyi iş çıkartırlar parametreleri olguları iyi analiz etmek anlık müdahaleleri iyi yapmak gerekiyor buda uzmanlık gerektiriyor.Fakat dediğim gibi şuan projeler ile uğraşıyorum boş zamanımda şemanı çizeceğim inşallah
Zorlugu konusunda hemfikiriz ustam*biraz cozmek zaman alacak ama kendi cabamizla yapacagimiz en iyi sistem bu gibi ha yok daha kolay bi sistem var dersen onuda can kulagi ile dinler deneriz takipteyim seni usta :)

ZİKRULLAH

Engellendi
Zorlugu konusunda hemfikiriz ustam*biraz cozmek zaman alacak ama kendi cabamizla yapacagimiz en iyi sistem bu gibi ha yok daha kolay bi sistem var dersen onuda can kulagi ile dinler deneriz takipteyim seni usta :)
Ustam tabiki kullanımı ve pratikliği açısından şuan üstünde çalıştığım proje nin üstüne cihaz tanımam inşallah.Mevlanın izni ile başarılı olur.Reziste girme bence bırak mühendisler yapsınlar onların uzmanlık alanı ama istersen ustam şemasını çizerim akademik olarak takılırsın.Asıl önerdiğim şuanki proje

saygılar sevgiler..

szihoprenic

Bilgili Üye
Ustam tabiki kullanımı ve pratikliği açısından şuan üstünde çalıştığım proje nin üstüne cihaz tanımam inşallah.Mevlanın izni ile başarılı olur.Reziste girme bence bırak mühendisler yapsınlar onların uzmanlık alanı ama istersen ustam şemasını çizerim akademik olarak takılırsın.Asıl önerdiğim şuanki proje

saygılar sevgiler..
Ustam tabiki bu islere kafa patlatan emek veren kisilerin görüşleri altin makbulundedir inşallah projeni tastamam nihayetlendirsin ve bizle umarim paylasirsin diyorum ya usta takipteyim seni

ZİKRULLAH

Engellendi
Ustam tabiki bu islere kafa patlatan emek veren kisilerin görüşleri altin makbulundedir inşallah projeni tastamam nihayetlendirsin ve bizle umarim paylasirsin diyorum ya usta takipteyim seni
Eyvallah ustam desteğiniz için teşekkür ederim

Hayırlı geceler dilerim..

GERMO

Engellendi
Eyvallah abi hürmetlerimi sunarım.İyi dilek ve samimi iltifatlarınız biz kardeşlerinize umut veriyor mevla muhabbetimizi bozmasın.Surfer konusunda telefon ile araziden veri alma videosunu tamamladım şimdi pc de surfer ile nasıl bu veriler işlenir onu çekeceğim müsait olduğumda.Bittiğinde konu açılımını yapacağım.

Radyestezi ile ilgili çalışmalarım evet bir cihaz ile destek alarak yapılıyor cihazda alıcı olarak çubuk değil pirinç şakül kullanıyorum şakül artı bir cihaza bağlı kablolar ile.Frekans üreten cihaz piyasada olmayan bir teknoloji içeriyor.

Benim asıl sorunum testler tamamlandıktan sonra bu şemaları herkes ile paylaşmak forum da bir konu açarak bunu yapmak firmaların iştahını açacak ve kopyala yapıştır ile bu şemaları yapılış biçimlerini alıp alıp millete 5 bin - 10 bin arası satmaya çalışacaklar sistem stabil ve kararlı olduğu hertürlü denemeye ve teste açık olduğu içinde insanlarımız bu paraları vererek onlardan gönül rahatlığı ile alaca halbuki ben bedavaya bu şemaları dağıtacağım bu olayı nasıl hallederiz.Tek korkum bu.Forumda özel bir konu mu açılsa ziyaretçilerin görmediği bildiğimiz abilerimizin ihtiyacı olan abilerimizin ve kardeşlerimizin girebildiği bu şemalardan faydalanabildiği bilemiyorum abi.

@ZİKRULLAH ustam TEVVABU RAHİM sizlerden ve yüreği güzel diğer ustalardan razı olsun, ustam bu sistemi direk paylaşma değilde, site yöneticisi ustalarım ile kararlaştırılarak gerçekten bu işin rantinin peşinde koşmayan ticari yönünü düşünmeden ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz, yoksa sizde uzulursunuz bizde, bakalım @BulursamKader25 @Aliömer @kabakburgiba @Mhmt82 @bozoklu @Mal bulanındır @Mirkut @mayhem @Kafkaslı @Turko @Keskingöz @timur964 @mavikorku @poseidon2023 @Şef ustalarım ne diyecek, ustam sevap isleyelim derken günaha girilecekse olmasın daha iyi, o kadar emek ver yoğurdu sen kaymağını başkası yesin, ustam bence ustalarım kardeşlerim bir yol yordam gösterirler, sitemizde iyisi kötüsü secilemesede büyük bir bilgi yardım paylaşım sitesi bu site, en hayırlısı ustalarımın görüşlerini beklemek gerek @ZİKRULLAH ustam, Allah cc ya emanet olun.

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Tadım kaçmaya başladı arkadaşlar. Her açtığımda sayfayı 3-5 tane etiket. 4 sayfa muhabbet. Sonunda biri ben cihaz yapıyorum harika çalışıyor diyor. Paylaşacağım ama çalarlar diyor. Video çekilsin. Tespit anından açılma anına kadar yada sarıyı bulduğu ana kadar videosunu hazırlayın. Video gelene kadar da uzatmayalım konuyu.

kabakburgiba

Operatör

desene @zikrullah ustam benim şaküle bi yardımcı geliyor.teyit amaçlımı acaba.yoksa öncü mü.