cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

GERMO

Engellendi
@Turko usta sana demis zaten sen marka yaz o sana biliyorsa cevap verecek daha ne istiyorsun @GERMO usta, ben ortaligi karistirmak degil ihtiyaç sahibi, akilli, aşiret mensubu bir kardesimize sabirsizlanarak yardimci olmak istedim syg
@sef_er kardeşim o aşiretin içinde sende varsın, tabiki insan kardesim dedikleriyle sevdikleriyle övünür, her zaman şaka yapan sensin, bende sana yaptıysam sende kızma, yoksa @Mithra ustamda sana birşey demedi, hemen sinirlenme güzel kardeşim benim.
kahkaha

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla kardeşim sana en basit şunu söyleyeyim alacğın cihaz fabrika ggarantili olacak. Diğer türlü firma 1 yıl ben garanti veriyorum diyiyor kesinlikle girme. Adam almış yanına televizyon tamircisini meslek lisesi mezunu neredeyse uzay teknolojilerinde deha gibi gösterip yaptıramayacağı iş yokmuş gibi anlatıyor. Cihaz bir gider sonra tamamen şaftı kaymış halde gelir.

Bu arada kullandığım birkaç cihaz var öyle büyük fiyatlarda değil istediğin derinlere iner ama 1 metreden sonra metal bile değerli olur. Sıkıntı kullanması gerçekten zor bir cihazdır. O cihazdan ağzı yanan çoktur ama ben şahsen memdum ama benim işimi istediğim gibi görmediğinden değiştim. Bu kadar madur varken isim vermenin doğru düşmeyeceğini düşünüyorum.

sef_er

Operatör
dadas_25 ustam iyi oldugunu duydugunuz fakat kullanmadığınız, tavsiye etmeyip kimsenin sorumlulugunu almayacaginiz, gunahi sevabi herkesin basina diyeceginiz bir marka varmı üstad

GERMO

Engellendi
Valla kardeşim sana en basit şunu söyleyeyim alacğın cihaz fabrika ggarantili olacak. Diğer türlü firma 1 yıl ben garanti veriyorum diyiyor kesinlikle girme. Adam almış yanına televizyon tamircisini meslek lisesi mezunu neredeyse uzay teknolojilerinde deha gibi gösterip yaptıramayacağı iş yokmuş gibi anlatıyor. Cihaz bir gider sonra tamamen şaftı kaymış halde gelir.

Bu arada kullandığım birkaç cihaz var öyle büyük fiyatlarda değil istediğin derinlere iner ama 1 metreden sonra metal bile değerli olur. Sıkıntı kullanması gerçekten zor bir cihazdır. O cihazdan ağzı yanan çoktur ama ben şahsen memdum ama benim işimi istediğim gibi görmediğinden değiştim. Bu kadar madur varken isim vermenin doğru düşmeyeceğini düşünüyorum.
@dadas gardaşım ustam, teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler icin, siz veya diğer ustalarım isterlerse özel mesajla bilgi verebilirler, sevgi ve saygılarımı sunarım hepinize.

sef_er

Operatör
GERMO ustam estagfirullah kizmak yok ama cok israrlisin ve cok azimlisin maşallah

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 ustam iyi oldugunu duydugunuz fakat kullanmadığınız, tavsiye etmeyip kimsenin sorumlulugunu almayacaginiz, gunahi sevabi herkesin basina diyeceginiz bir marka varmı üstad
Ustam her markanın hem iyi hemde kötü cihazları vardır. Önemli olan bunları kullanabilmektir. Duyduğum cihazlara fazla önem vermem, önermek için denemek, kullanmak ve kullanıcının becerisini bilmek önemlidir. Sözüm meclisten dışarı kişi becereksiz olduğunda önüne altını koysan alamadıktan sonra neye yarar.

sef_er

Operatör
dadas_25 eyvallah ustam şüphesiz ustamin tecrubesi coktur, kimse bir marka diyemiyor, birinin dedigi gibi iki tarafi şekerli değnek gibi degilde elde patlayacak gibi duruyor, ben bu kadar beklemiyordum cok şaşırdım dogrusu, syg ustam

GERMO

Engellendi
Ustam her markanın hem iyi hemde kötü cihazları vardır. Önemli olan bunları kullanabilmektir. Duyduğum cihazlara fazla önem vermem, önermek için denemek, kullanmak ve kullanıcının becerisini bilmek önemlidir. Sözüm meclisten dışarı kişi becereksiz olduğunda önüne altını koysan alamadıktan sonra neye yarar.
dadas ustam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, aynen dediğin gibi, her beceri de yetenek lazım, ben çooook sabırliyim ustam bakalım hayrlı olan ne çıkacak bahtimiza, yaratana emanet olun.

sef_er

Operatör
GERMO ustam ikimizde cihazdan fazla anlamıyoruz en iyisi ikimizde birbirimize cihaz tavsiye edelim olurmu, seninde mizah anlayisin fazla. Fikir benden cikti once sen tavsiye et kardes

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam ikimizde cihazdan fazla anlamıyoruz en iyisi ikimizde birbirimize cihaz tavsiye edelim olurmu, seninde mizah anlayisin fazla. Fikir benden cikti once sen tavsiye et kardes
@sef_er ustam kelin merhemi olsa kendi başına sürer ilk önce, kardeşim inan teknolojiye ayak uydurmak zor, bugün a serisi yarın b serisi çıkıyor, biri toprak ayrimli biri metal ayrimli çıkıyor, baksan plastigin içinde Bobin kablo ve bir ekran, ister inan ister inanma bundan 20 yıl öncesi böyle ortalıkta şema veya yardım yoktu, o zaman ki akıl şimdi olsaydı, bak neler yapardım, kardeşim inanki yorulduk, sokağın birinde kendimi unutmadigima sukrediyorum bazen, kardeşim, kimi garrett 400 nokta diyor, anlaşılan oki öyle fazla uçmaya gerek yok 3-5 bin Tl lik işe yarar diyorlar, mecburiyet yok denemeden almam, benimki böyle, aceleye gerek yok, bugün yarın kar içinde mi arayacaksin, hayırlısı olsun bakalım kismette ne var, havalar güzelen gezip dolasayim dedim, iki ay yalvar yakar kimse bir sistem soylemedi, canlari sagolsun, zoraki olmaz, her taraftan gelecek bilgilerle bakalım inşallah, bir bakarsın, can ciğer kardeşimiz yiğit ustamızın @ZİKRULLAH ustam inşallah projesini bitirir de bir bakarsın, yinede zorlama yok onunda cani sagolsun, olursa eger neler olur neler, rabbim onunda isini gucunu rastgetire, yolu bahti acik olsun insallah, herşey nasip kısmet, birde sabır, sende araştırmaya devam et.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Hepinizin RABBELALEMİN işinizi gücünüzü rast getire inşallah, Allah cc. rahatlık huzur mutluluk dertte olana darda olana REZZAK ismi ile hayr bolluk bereket, ŞAFİU ismi ile sağlık şifa af afiyet ihsan eylesin, iyi geceler diliyorum hepinize.