Cüce cinler,gnomeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sadece burada okuduklarınızdan ahkam kesmeye kimsenin hakkı yok.Ben konu hakkında size bilgi verdim,sorularınızı cevapladım.Memnuniyetten kastınız ,ima ettiğiniz şey beni üzdü.Bu 3. ve 4. boyut varlıklarla isteyerek görüşmedim.Ben 5,6 ve diğer boyut varlıklarla görüşmeyi tercih ederim. Bana bilgi verenlerde bu boyuttan zaten.Bu alt türlere sizler cin ,ifrit diyorsunuz diye ben de öyle ifade ettim. Bunların hepsi reptil türevi ve alt ırklar, karanlık boyutlara aitler.Benim bunlarla işim olmaz, hasbelkader biri ile yaşamak zorundayım.Bana tecavüzü ya da başka eziyeti yok. Durup dururken bana kötülük yapmıyor. Şöyle düşünün bir cini defineye bagladınız ,ayrılmak istese eziyet çeker değil mi? Onların bana yaptığı bu. Evde oturduğum sürece sorun yok. Gitmek istersem canıma kastediyorlar ve kıskanclar ,bunu da beni yanlızlaştırarak gösteriyorlar.
Pek çok insan 3. gözünü açmak için uğraş veriyor,astral seyahate çıkmaya çalışıyor. Sezgilerim beni tehlikelerden koruyor,olacakları biliyorum. Şimdi söyler misiniz bunları hanginiz istemez.Herseyin bir bedeli var. Belki bu alt tür reptilden kurtulurum,belki kurtulamam şimdilik bilmiyorum .Önemli olan gerçeklik çizgimi kaybetmemem.Simdilik benden alınan görünürde bir şey yok,ha belki daha iyi bir hayat yasabilirdim onlar yüzünden kısıldım kaldım,bir de eşimi istemedikleri için yaşadığım huzursuzluk var.Dedigim gibi dükkan olmasa idi bu kadar beni zorlamıyorlardı.Hepiniz burda ne için varsınız define,para peşinde değil misiniz,benim ihtiyacım olan bir parayı istememi niye kınıyorsunuz.!
Sanırım bu konu çok uzadı. Burda kapansa iyi olur,çünkü ben sorduğum soruya cevap alamadım sadece bir kişi define ile ilgili bilgi verdi.Tekrar edersem amacım bu alt tür ile ilişki de bulunmak değil,diğer yeteneklerim ile evrensel bilgiye ulaşmak. Herkes gibi yaşamak için para lazım,işlerim evet onlar yüzünden bozuk,ödemelerim için para lazım ve haklısınız küçük küçük görünen ,zaman içinde önemsemedigim şimdi ise evden uzaklasmam nedeniyle bana sıkıntı veriyorlar.Aldıkları seyler bunlar.Ama ben güçlü bir insanım,korkmuyorum inanın daha fazlası da vız gelir,ben savaşcıyım,mağdur değil.Bunca sene hiç bir şeyden şikayet etmedim , bunların yaptıkları eziyetleri gülerek anlattım.Sizden buna çare olun demedim. Ama önerileriniz benim için değerli,hepinize teşekkür ederim,saygılar.
kim istemez demişsin;
güzel kardeşim üçüncü gözün açılmasının rahmani yollarını denesen ya!
3. gözü açmak imkansız değil! bunu internet vasıtası ile yaparsan evet imkansız onu söyleyim.
mesele açıldığı zaman, nur'a mı nar'a mı açacağın ;)
Müslüman kardeşin olarak uyarıyorum yapma, etme.
medyumluk ayağına Nur'dan sapanların hepsi helaka sürüklendi ayık ol, uyanık ol! hatta bu cümleleri yazarken bile sana "ne diyor yaw bu" hissi gelecek!
ben Allah rızası için uyardım.

define mevzuna gelirsek, yukarıda belirttim.
ha merak edip cihaz falan getirirsin bakarsın o cihazla da oynarlar var gösterirler haberin ola.
en iyisini Allah bilir.
selametle..

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Şimdi usenmedim her mesajı en başından beri okudum ...Konuyu açan arkadaşın yalan söylediğini ve gerçek amacını gizlediğini düşünmekteyim ...

Bence gördüğünüz rüya üzerine eşinizle siz o arsayı satın aldınız ya da miras kaldı her neyse ...ama tasinmada ki amacınız o evin altında bir gömü olduğunu düşünmeniz ve kimseye belli etmeden cikarmak istemeniz ...gömü varsa belli ki tilsimli ...Eğer ki tilsimli ise ustalarim daha iyi bilir onu ya gomen kisi usulune uygun bozarak cikarabilir ya da dinibutun bu islere hafiz olan birinin yardımı ile cikarilabilir ..ama size vermemek icin elinden geleni yapacaklardir ...belki de uzun sure sahipsiz olduğu icin sahiplenmis olabilirler ...Altınin yaydığı enerjiyi cok seviyorlar ondan besleniyorlar ...

Her neyse konuyu baglayayim ...siz gozlemledigim kadariyla o gömüyu kendiniz cikarmaya calistiniz ve basiniza bu isler gelmeye basladi ...

Daha sonra baktiniz tek cikaramayacaksiniz musallat ve korkutma büyüyor ...bir hikaye yazip o gömüyu çıkaracak hoca arama yoluna ciktiniz kendinizce ... gözünüzü o kadar hirs bürumus ki ..o eve kimseyi yaklastirmiyorlar dedirterek ..tamamiyle onu cikarmak icin yogunlasmissiniz ...

Bir kere o gömü korunuyor olsaydi bekcilik ya da sahiplenme varsa ki ben öyle olduğunu düşünüyorum ...siz oraya ev icin tahta caktiginiz an musallat baslayacak sizi oradan kacirmak icin turlu turlu akil oyunlarina basvuracaklardi ....
Ama siz tam tersini soyluyorsunuz ...yani resim butunde oturmuyor yerine ...

Siz kurdugunuz gibi bende kendimce okuduklarimdan kurguladim olayi ..ve sizin onemli detaylari kendi menfaatiniz icin carpittiginizi düşünüyorum ..

Doğrusunu Allah bilir vesselam ...herkese saygılar umarım kırıcı olmamisimdir ..benim düşüncem bu yönde
Yazdıklarınızı hayretle okudum. İyi senaryo diyemem.Zorlama olmuş. Ben samimiyetle yaşadıklarımı yazdım.Art niyet sahibini bağlar. Böyle düsünmenize üzüldüm. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim. Yazdıklarım yaşadığım süreç, sanırım anlamaktan uzak kişiler olmakta sizin kabahatiniz değil,demekki hep içten pazarlıklı insanlarla beraber olmuşsunuz, yoksa saf iyi niyette kötülük aramazdınız. Amacım bir bilgi edindim bunu nasıl dogrularımdı. Bu forumda bu konuda yardım bulurum sanıp paylaşımda bulundum. İnanın art niyet aranması beni şaşırttı. Siz beni bilmezsiniz,ben sizi. Defineyi ister birileri ile paylasarım ister kendim çıkarırım burda kimin kime eyvallahı var. Empat değilseniz lütfen kimsenin niyetini sorgulamayın.Burda olduğu gibi yanılırsınız.

Jagu

Yeni Üye
Yavaş avaş içindekiler ortaya çıkmaya başlıyor eveeeeet sayn seyircilerrrrr izliyoruzzzz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bunun içine 3 harfli kaçmış sizle dalga geçiyor siz halen durumu ayıkmadınız .Bir insan sıkarda bu kadar sıkamaz evde havada uçuşan nesneler felan hangi çağda yaşıyoruz
velev ki sıktı, biz böyle alaycı yaklaşmaz, yaklaşanları da kınarız.
üslup çok önemlidir.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sen O cinin dediği yerde define olduğunu daha önce biliyor seziyor yada oralarda define arıyor ancak yerini bulamıdıysan ve ya buldun devamı var nerde diye düşünüyorsan. O senin zihnini okuyor ve anlaşma yapmak istiyordur. Varmıdır orda define olabilirde olmayabilirde ancak olmaması hayrınadır. Onlarla bir anlaşma yaptığın vakit, Allah ı inkar yoluna gidersin. Çünkü her şeyi veren ancak Allah tır. .
Sen onun söylediginden veya sana olan vaadinden uzak durup Allah a sıgınmalısın.

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Sanırım ben yanlış sitede bulunuyorum. İyi niyetle çare olmak için yaklaşan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.Define ile ilgili bir sitede define ile ilgili bir soru sordum. Haliyle konuya pat diye girilmez bende bir girişle konunun başını sonunu anlattım .Burda tartışılacak olan giriş bölümü değil ,ana fikirdir. Burda cinleri tartıstıgımıza göre,cinleri konu alan başka bir sitede de defineyi tartısabilirim demekki. Define sohbeti için yanlış yere gelmişim. Burda kimsenin niyeti para değil,sevap kazanmakmıs,maddiyatcı olduğum için kendimi kınıyorum.Saygılar.Gecenize renk katmış olduğumu düşünüyorum bu yüzden monotonluktan canınız en azından bu akşam sıkılmayacak. Eğlenen arkadaşlar artık kendinize başka bir eğlence bulun. İnanın dünya yaklaşan yıkımı hakediyor. Saf kalabilmeyi beceren insanlardan olabilmenizi temenni ediyorum, umarım pozitif değil onun üstü olan nötr olmayı beceririz .O zaman yargı,kınama,alay gibi durumların ne kadar ilkel olduğunu anlayabiliriz.Tekrar hepinize teşekkür ederim saygılar.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Düşmüş Kartal bence doğru yerlerden birindesin. Ama biz kimle konuşuyoruz o önemli bazen icindekiyle bazen senlemi yoksa hep icindekiyle mi. Bendede var adı Ahmet tanıştıralım ))) burda seni alaya alan olmaz. Yukardaki yazdığım yazıyıda dikkate al. Sen güçlü olduğunumu sanıyorsun sen güçlü olsan çeker gider senin yanında durmazdı O. Benimkine gelince Müslüman bir cinden zarar gelmez, kendi gitmez bende yakıp öldürmem. Zararı yok bana faydasıda belki.

Evet yıkım diyorsun ya bu sene başlıyor haklısın insanlık hak ediyor ! Özel konuşmak istersen özelden yaz.

O dalga geçenler daha analarının bağladığı bezle duruyor boş ver onları.

Özele gelmedin ? Senin duru görü dediğin bizzat kendi epifizin denmi yoksa gelen görüntü O icindekindenmi, Telapati diyorsun niçin yanıt vermedin ? Empatiye gelince her keste var !

Son düzenleme:

GUND@R

Aktif Üye
Arkadaşlar benim anladığım şu. Arkadaş cinlerden ya da ifritlerden değil uzaylılardan bahsediyor. Reptil filan farklı gezegenlerden filan demiş.sahiplenme ya da bekçi kılma olayı değil anladığım.hanımefendiye önyargılarla yaklaşmak istemem kainatta anlam veremediğimiz o kadar çok şey var ki.ama siz de arkadaşları yadırgamayın akle hayale gelmeyecek mevzular, mantığın kabul etmediği olay kombinasyonları var işin içinde.ustamın da dediği gibi 10 mt derinde o kadarcık altın olmaz.şahsi fikrim olarak altın olayını bilemem lakin cinler sizi kandırıyor.reptil mavi ışık başka gezegen filan diye ikna etmeye çalışıyorlar.allah yardımcınız olsun aklı selim davranıp ustalarımız güzel önerilerini uygulayın derim

sef_er

Operatör
GUND@R, reptilian uzaydan gelmiyor, onlar dünyanın derinliklerinde yasayan ve bir kısmı yeryuzunde bedenlenmis kertenkele ye benzetilen cin tayfasidandir, internetten bakin, cook bilgi var

Düşmüş Kartal

Yeni Üye
Düşmüş Kartal bence doğru yerlerden birindesin. Ama biz kimle konuşuyoruz o önemli bazen icindekiyle bazen senlemi yoksa hep icindekiyle mi. Bendede var adı Ahmet tanıştıralım ))) burda seni alaya alan olmaz. Yukardaki yazdığım yazıyıda dikkate al. Sen güçlü olduğunumu sanıyorsun sen güçlü olsan çeker gider senin yanında durmazdı O. Benimkine gelince Müslüman bir cinden zarar gelmez, kendi gitmez bende yakıp öldürmem. Zararı yok bana faydasıda belki.

Evet yıkım diyorsun ya bu sene başlıyor haklısın insanlık hak ediyor ! Özel konuşmak istersen özelden yaz.

O dalga geçenler daha analarının bağladığı bezle duruyor boş ver onları.

Özele gelmedin ? Senin duru görü dediğin bizzat kendi epifizin denmi yoksa gelen görüntü O icindekindenmi, Telapati diyorsun niçin yanıt vermedin ? Empatiye gelince her keste var !
Mesajına ekleme mi yaptın yoksa ben son kısımları görmedim mi bilemedim.
Özelden size yazdım. Epifiz bezim temiz ve iyi çalışıyor. Kendi frekansımdaki ırkdaslarımla telepati yapıyorum. Ne yazık ki herkes empat değildir. Öyle olsa ne yanlış anlama olur,ne uzun izahlar ne de kalp kırma. Siz empat konusunu bence araştırın. Ve bir insana çok alıngan olduğunu söylerken belki empat olduğu için bu hassaslığa sahip olabileceğini unutmayın.

sef_er

Operatör
Ooof of her tarafta bir anormallik var,
hayatini mahvetmis icindeki şeytanla barışık yaşayan,
amerikan filmi zannedip alay eden,
işi seytanla cinsi munasebete kadar götüren,
kiyamet alametleriyle sona geldigini musluman ciniyle karar vermis define dahisi
Bunlari okuyup geceyi bulan bir gerizekali

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...