Ermenice , mem harfimi ?...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esteban74 kardeşim bu düzlük olan yerde fakat ful fondan geçinen kişilerin mezarlarını bulursun ha 1 şeyler yokmudur iyi kötü vardır 1 şeyler .Sen kâllâbi olanlarına yönel oda arka tarafta görünen kayalık tepelerde olmalı rast gelsin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esteban74 kardeşim bu düzlük olan yerde fak fuk fondan geçinen kişilerin mezarlarını bulursun.. ha 1 şeyler yokmudur iyi kötü vardır 1 şeyler .Sen kâllâbi olanlarına yönel oda arka tarafta görünen kayalık tepelerde olmalı rast gelsin

Esteban74

Editör
uçmuş ustam .
Düzlük alanda olan oda mezarlarda değersizmidir.
Arkadaki kayalıkta bu mesafeden görünen bir tane var. Hatta girişlerden biriside görünüyor. Ama çok zor iş gibi...
Saygılarımla

Esteban74

Editör
uçmuş ustam , Kafkaslı hocam , bu giriş görünüyor dediğim yerde büyük bir kaya ve altında kırmızı çakıl taşları var.
Çakılları almaya başladığımızda kaya üstümüze kayacak gibi görünüyor.
Sizler ne dersiniz ?
Saygılarımla

deli firat

DOĞACI
Mrb kardeşim

Degerli kardeşim şu iki foto aynı yer mi Ekli dosyayı görüntüle 180047xxx Ekli dosyayı görüntüle 180048xxx aynı yer ise kesin olmamak lan zemin altı oda olmalı o Üçgen taşı etrafını biraz eşele mutlaka kendini ele verecektir ayrıca burda boşluk tespiti yaptınmı ikincisi büyük tavuk dedigimiz kayanın etrafında özeliklen kuyruk kısmında mutlaka hem boşluk hem degerli tespiti yapalım orda alınmadıysa mutlaka birşeyler olmalı senden o kayalıkların yakın uzak fotolarını istedim herhalde yok ama oralarıda araştırmak ta fayda var onlar farklı ama dedigim ücgen taşın etrafı mutlak biraz acılsın eşelensin şimdilik yazacaklarım bu kadar Allah gönlūne göre versin inşallah selametlen

Esteban74

Editör
deli firat ustam bu iki foto da aynı yer. Ve karşıda görünen kaya büyük tavuk. Boşluk baktım , çok büyük bir boşluk var. Tam ölçülerini almadım. Ama 11 metreye 13 metre gibi. Tavuğun kuyruğundaki 4 saplama kayadan kısa bir tünel başlıyor. Ve taş öbeğinin altından ana giriş var.
Bu boşluk bu büyüklükte olabilirmi...
Selametle

deli firat

DOĞACI
Kardeş tünel le ulaşılan bir yer gibi geldi peki hic kalp işareti varmıydı daha önce dedigim yerlerde daha çok oyma şekilde olabilir

Esteban74

Editör
Kardeş tünel le ulaşılan bir yer gibi geldi peki hic kalp işareti varmıydı daha önce dedigim yerlerde daha çok oyma şekilde olabilir
Evet ustam vardı biryerde, ama lapya gibiydi onun için dikkate almamıştım.
Büyük kayadan su akıntısını tünelin başlangıcına vermişler. Doğru mudur...
Selametle

deli firat

DOĞACI
Evet ustam vardı biryerde, ama lapya gibiydi onun için dikkate almamıştım.
Büyük kayadan su akıntısını tünelin başlangıcına vermişler. Doğru mudur...
Selametle
Mûmkündür kardeşim peki bu lapya dediginiz kalp işaretini andırıyormu fotosu varmı

Esteban74

Editör
Evet kalp gibiydi. Dikkate almadığım için tam olarak nerdeydi hatırlamıyorum. Fotoları inceleyip bakacağım. Ama yakın çevrede olduğundan eminim.
Bu kalp işaretini bulduktan sonra ne yapmalıyım...
Selametle