Eşkiya belgelerine son aranan yerleri buldum arkadaşlar

hvefam

Engellendi
Ben çıkardım yazmadım kardeş yerleri buldum ne yapmalıyım nereden başlamalıyım onu sordum sadece...

hvefam

Engellendi
Şahin kaya, kurt kale ve kudret kalesinide buldum ama henüz tam yerini netleştiremedim, belgelerin orijinalleri lazım arkadaşlar elinde olan varsa iyi olur valla..

hvefam

Engellendi
Tekeri kırım faytonuda atlamışım onuda buldum..

hvefam

Engellendi
40 saat bölgesinide buldum, yalnız bu başka bir bölgede...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hepsini bulduguna göre birirni resmlemişsindir herhalde...paylaşırsan bizde görürrüz

hvefam

Engellendi
Hepsinin resimler mevcut kardeş, lakin yayınlamak konusunu biraz düşünmeliyim...

ölmezada

Aktif Üye
Bir arkadaş hangi işaretleri buldun demiş bir kaç tanesini yazıyorum, Arkacık değirmeni, Avcı karaca köpek, Ayı ve Ayıcı, Ayran pınarı, Balkaya, Cami Mihrabı, Çift katlı dere, Dağa tırmanan adam ( Lefter ), Dağa tırmanan Asker ( Osmanlı ), Dağarcık değirmeni, Emin ağa değirmeni, Halkalı kaya, Hamama giden çıplak çocuklu kadın, İki güvercin biri su içiyor birisi yukarı bakıyor, Kapı kaya, Kavak ağacı 3 adet, Kız omuzunda güyüm, Halkalı kaya karşısında koltuk taşı, Koltuk taşı arkasında altın süzgeçleri, Öküz boynunda çan, papaz (derviş ) mağarası, Renk böceği, Sarı kızın mezarı, Sinekli mağara, Şahin ve tavşan, Yengeç, Zincirle ayağından asılı adam, Zümrüt kaplı Kur an... Yeterlimi...

helal olsun kardeş , A dan Z ye bütün işaretleri bulmuşsun, ve yine sıralamayıda A dan Z ye yapmışsın. kaynağın sitedeki EŞKİYA BELGELERİ sanırım. merakla ve hayranlıkla takip edeceğim seni. sanırım sitedekileri makaraya sarıyorum diye düşünüyorsun. neyse, bu kadar emin olduğuna göre bir kaç resim atda özümüz gönlümüz açılsın. hvefam

hvefam

Engellendi
Resim konusunda biraz çekingelerim var kardeş, resimleri tanıyan çıkabilir, yoksa neden olmasın..

saftilki

Moderatör
Moderatör
şu balkaya'yı bi anlatırmısınız?

hvefam

Engellendi
Evet kaynak bu belgeler, lakin belgelerinde asılları lazım, kimde varsa arkadaşlar...

hvefam

Engellendi
İşaretleri çözdüm ama belgelerde bir şifreleme varsa onuda çözmeliyim.. Onun için orijinal belgeler lazım..

hvefam

Engellendi
Neyini anlatayım kardeş balkayanın..