Gradiyometre goruntu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Başka nic bulunuz bu reklam olmuyormu . msejlarımın başında düşüncemi belli etdim zaten size bunlar dokundu cezai işlem yapsam bastan yazdırmazdım çoğu şeyi . tartışmaya bile açık değilsiniz !

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
Madem öyle neden sinirlenince hemen banlıyorsunuz? Öte yandan başkasına iftira niteliği taşıyan düşünce ne olursa olsun legal bir düşünce değildir. Siz önce yazdığınızı okuyun bakın ne demişsiniz. Siz definecilerin sadece cebindeki paranın peşindesiniz. Sizin bu düşünceniz sadece ve sadece bir iftiradır ve önceki mesajımda da yazdığım gibi hem ahlaki olarak nahoştur hem hukuki olarak suçtur. Siz hangi hakla birine fütursuzca iftira atabiliyorsunuz?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben araziye çıkıp para karşılığı vede yanında hocayla giden bu ekibleri daha sonra yeri çözemeyip yerinizdeki görüntü budur diyenleri çok duydum tartışalım dedikcede sizler hep bir reklam hep bir alıcıya suçlamalarda bulunuyorsunuz benim şahsi fikirlerime saygı duyacak ve düzgünce bu cihazların durumunu anlatacaksanız yazın yok bu işte benim kadar bilgin yoksa alma kardeşim bu cihazı neden diyemiyorsunuz .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Emin ol benimde her zaman vaktim olmuyor bu gibi konular sitede işleniyor gördüğümüzü bildiğimiz şikatleri bilirkişileri yakaladıkca sormaya ve tartışmaya çalışıyoruz sizler reklamınızı ve ürününüzü tanıtma peşindesiniz kullanım kulavuzu yada detaylı açıklama reklam içerikli olmadığı sürece herkeze doğruyu anlatın en azından bildiğiniz paylaşın dememe rağmen beni banladınız benim vaktim yok sitemiz burası girin bakın yazıyorsunuz .

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
Hoca ile, para karşılı yer çözmek ile bizim ne alakamız var açıklayabilir misiniz? Siz sağa sola parayla giden yer bakanlar ile bizi ya karıştırıyorsunuz ya da bilerek bizim öyle olduğumuz imajını vermeye çalışıyorsunuz. Siz sadece kendi kafanızdaki bir şekle bizi kendinizce uydurmaya çalışıyorsunuz. Birkaç mesaj önce de yazdım zahmet edip eğitim videolarımızı izleseniz zaten neyi ne kadar bilmeniz gerektiğini anlayacaksınız ama sizde öyle bir tutum yok. Hemen bas iftirayı, olmadı banla, olmadı kendi kafana göre bişey söyletmeye zorla kendince bir kalıba sok. Sizin 5 senedir üretilen binlerce kişi tarafından alınmış ve aktif olarak binlerce kişi tarafından kullanılan bir ürün için beni söylemeye zorlamaya çalıştığınız hesapta "benim kadar bilmeden kullanamazsın" cümlesi kadar küçük bir durum daha önce görmedim. Sizin o desteksiz teziniz doğru olsaydı binlerce kullanıcının başarı alan yüzlerce kişinin hepsinin benim kadar mühendis olması gerekirdi. Zahmet edip az bizi takip etseniz belki ufkunuz açılır da böyle desteksiz atmazsınız. Bu nedenle geçiniz efendim, kafanızdaki kalıba başkasını uydurmak sadece dediğim dedik çaldığım düdük demektir. Şimdi siz kendi forumunuzda olmanın rahatlığı ile ne olacak en fazla banlarım şeklinde düşünüyor olabilirsiniz ama unutmayın yazdığınız iftira içeren cümlenin hukuki bir karşılığı olacaktır. Bu yazdığım bir gerçektir. Ben sözünde duran biriyimdir.

EROL_7878

Yeni Üye
Teknoloji ekibinin ürünleri gerçekten de güzel cihazlar bu sektör öyle basılı almış gitmiş ki kafayı çalıştıranlar mantıklı iş yapanlar emeğinin karşılığını aliyor burada en önemlisi teknolojiyi güzel kullanabilmek bir araç alındığında ilk etapta ehliyet alırsın eğitim alırsın ondan sonra trafiğe çıkarsın trafik kazaların çoğalmasının sebebi ben bu işi biliyorum diyerek bilinçsiz hareket etmek bu işte de böyledir bir cihaz alırsın o cihaza hakim olabilmek önemlisi bunun için eğitim şart teknik destek sart ve her şeyden önemlisi kullanıcılara müşteri gibi degil bir aile olarak görüp yardımcı olabilmek açıkçası teknoloji ekibi bir firmadan öte bir ailedir istersen cihazı o bayiden alma iksersen ikinci el al şimdiye kadar hiçbir üyesi geri cevirmemistir bu benim yaşanmış tercubem şimdiden tesekurler

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
Ortada bir iftira varsa, tabiki cevap hakkım doğacak. Benden bilgi almak isteyen sadece bana değil tüm bayilerime cep telefonundan 7/24 ulaşabiliyor. Telefon numaralarımızn olduğu linki ekliyorum. Neden sizin gibi bu kadar kolay basit karşındakini itham eden birinin yönetiminde bilgimi paylaşayım ki? Tabiki buraya sadece söz hakkı doğduğunda doğruları anlatmak için gelirim. Bilgimi daha elverişli ve hak eden ortamlarda pek tabiki paylaşabilirim, paylaşıyorum da.

mihendis96

Aktif Üye
Hayirdir insallah ne bu boyle ? Sakin olun arkadaslar.
Huseyin bey ben makinenizi karalamadim ustune halada kullaniyorum surekli arazide tecrube ediniyorum . Ve cekimlerimde hata gormuyorum cogunu sizin kendi facebook grubunuzda paylasiyorum ve aldigim tepkilerin hepsi degerlendirilmeye deger .
Yani sitemkar tavrinizla beni okun ucuna almissiniz . Makine uzerine hala ihtisas yapiyorum ve dediginiz tur kullanicilardan degilim makine prensibi belli nasil kullanacagimizi biliyoruz sukur . Bende makine muhendisiyim cukurova univ. Mezunu
Konusurken dikkat edelim insallah iyi kullananda kullanamayanda akli bir.
Ben o an sinirlendim o verilerden dolayi evet ama makinenizi karalayacak olsam cok daha net sekilde ustun koru yapmazdim. Oyle bir niyetim yoktu ve ustelik tekrar hata bende herhalde biraz daha tecrube etmeliyim gibi yaklasimla olaya baktigim halde

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
Buyrun iletişim bilgilerimiz: 7/24 ulaşılabilir...

İletişim Bilgileri Vermek Yasaktır !

Moderatör tarafında düzenlendi:

mihendis96

Aktif Üye
Hayirdir insallah ne bu boyle ? Sakin olun arkadaslar.
Huseyin bey ben makinenizi karalamadim ustune halada kullaniyorum surekli arazide tecrube ediniyorum . Ve cekimlerimde hata gormuyorum cogunu sizin kendi facebook grubunuzda paylasiyorum ve aldigim tepkilerin hepsi degerlendirilmeye deger .
Yani sitemkar tavrinizla beni okun ucuna almissiniz . Makine uzerine hala ihtisas yapiyorum ve dediginiz tur kullanicilardan degilim makine prensibi belli nasil kullanacagimizi biliyoruz sukur . Bende makine muhendisiyim cukurova univ. Mezunu
Konusurken dikkat edelim insallah iyi kullananda kullanamayanda akli bir.
Ben o an sinirlendim o verilerden dolayi evet ama makinenizi karalayacak olsam cok daha net sekilde ustun koru yapmazdim. Oyle bir niyetim yoktu ve ustelik tekrar hata bende herhalde biraz daha tecrube etmeliyim gibi yaklasimla olaya baktigim halde

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
İhtisaslı olmanız pek tabi daha kolay kavramanıza neden olacaktır. Ama yanlış anlamayın görünen o ki eğitime ihtiyacınız var. Bizde eğitim herdaim süresiz olarak ücretsizdir. Sizi bir bayimize davet ediyorum. Misafirimiz olun, eğitim verelim, yiyelim içelim ve öğretelim. Ama dediğim gibi yanlış anlamayın resimlerden görünen o ki kullanıma alakalı eksikleriniz çok.

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
Öte yandan baksanıza admin bey bize ne diyor. Bizler definecilerin sadece cebindeki paranın peşindeymişiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...