Gradiyometre goruntu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
aresx foruma yeni kayıt açan Teknolajiekibi Kim ! arkadaşınızmı .

flaroyal

Member
Gradiometre kullanıcısı olarak bir yorumda ben bırakayım.Verdiğiniz grafik değerlerinde nizami - + dizilimi olmadığı için bir yapı demek zor.Ayrıca +7 gibi bir değer çok rahat tuğla,kiremit veya mineralli taş çıkabilir. +23 değeri görüp çömlek parçası aldığımız oldu.Bunun tam metal olup olmadığını anlamak içinde voxlerda bir kaç filtre ile çözebilirsiniz.Gradiometre de çekim işe iş bitmiyor.En önemlisi hatta can alıcı noktası alınan datayı en güzel şekilde okumak.Firmaya ait olan Ted programına hakim olursanız inanın daha net sonuçlar alırsınız.Ama direk voxlerdan bakarım derseniz görüntüde istediğiniz herşeyi oluşturabilirsiniz.Sonuç olarak datanızın yönü de kuzey sanırım ve nizami bir dizilim olmadığı için birşey çıkmaması da normal.Allah denk getirsin iyi günler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben bir cihaz yada firmayı eleştirmek istemem fakat arazide hocayla çıkıp bu görüntülere Burası bile diyorlar bilgi paylaşımına deil tavrımız yazımız görüntüleri firmacılarda çözemeyip bir cubuklada bakmak lazim demek nedir adı lazim değil biz arazide hepsini duyup görüyoruz burda firma adı yazıp herşeyin çözümü var aslında siz bilmiyorsunuz demekle olmuyor tartışmak bu durumu bilir kişilerle güzel olurdu fakat işler reklama firmalara dayanınca hersey değişiyor adı reklam oluyor bakınca şöyle reklamdan başka bir sey yok ortada

TeknolojiEkibi

Engellendi
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle forum yönetimine teessüf ediyorum. Benim Karadağ olarak oluşturduğum üyeliğimi TeknolojiEkibi firma sahibi olduğum gerekçesi ile banlamışlar. Firma sahibi olmamın kime zararı var anlayamadım.

Gelelim diğer konulara. Bol bol boş vakti olan biri değilim o nedenle bir defa yazacağım ve daha cevap veremeyeceğim.

1. sayfadan itibaren inceledim konuyu. İlk mesajda bir resim var ve resim filtreleme ile değiştirilmiş, algılama değerlerinin ne olduğu belli değil. Sanki burada bariz bir algılama varmış da bir şey çıkmamış gibi bir algı ortaya çıkmış. Öncelikle şunu belirteyim karşımızda bu konuda eğitim almamış, ürün datası yorumlamasından maalesef ki haberi yeterince olmayan bir kullanıcı var. Amacım kimseyi yermek değil ama gerçek bu. İşin kötüsü bu forumda da bizim ürünlerden anlayan kaç kişi var meçhul. Bu kullanıcıyı bir bayiden eğitim almaya davet ediyorum. Öyle eline bir alet alıp küt diye define bulmayı beklemek bu konulara hiç de aşina olmamak anlamına gelir. Sizin ilk sayfadaki yazılarınızdan düşüncenizin bu olduğunu çıkarıyorum. Bir alet alıp küt diye define bulunsaydı o aleti yapan adam satmazdı. Size hiç bir alet define buldurmaz. Sadece define bulma yolunda size yardımcı olur. Nasıl ki bir İngiliz anahtarı arabanın motorunu tamir edemez, usta bilgisi ile tamir eder ama anahtar olmadan da cıvatayı açamayacağı için bilse de anahtarsız tamir edemez. Bu işler de böyledir. Siz bileceksiniz, alet size yardım edecek. Az uyanık olmak lazım. Az bu tür şeyleri düşünmek lazım. Bir üründen verim alabilmek için emek harcamak gerekli. Emek olmadan yemek olmaz.

Mesela ürününüzü bile tanımıyorsunuz ki 2. sayfada 3s plus android yazmışsınız. 3s plus android değil bi kere windowstur. Daha ürünü tanımadan nasıl doğru kullanım doğru yorumlama olabilir ki? Zaten birkaç mesaj aşağıda 2x2 metrelik çekim yaptığınız yazmışsınız. Eğitim almasanız bile youtube kanalımızdaki videoları izleseydiniz böyle bir çekimin kesinlikle sonuçsuz olacağını görebilirdiniz. Gradiometre ile 3x3 den ufak çekim yapılmaz. Bu en temel kurallardan biridir.

3. sayfada bir resim atmışsınız çekim tamamen fiyasko. Sensörde yön hatası yapılmış çekim sürülmüş tarla formunda çıkmış. Yine bunu da youtube kanalımızdaki videolarımız izleseydiniz bilebilirdiniz.

4. sayfanın sonunda admin beyin yazdığı mesajı tamamen konu hakkındaki bilgisizliğine vererek geçiyorum.

5. Sayfada mühendis nickli konu sahibi arkadaş firmayı ve makinayı haklı çıkarmaya çalışıyorum demişsiniz ama siz daha aleti kullanamıyorsunuz ki. Öte yandan ürün 5 yıldır üretimde olan bir ürün ve zaten kendisini kanıtlamış açtığı yerlerin bulduklarının haddi hesabı yok...

Bakınız bizim İnternet sayfamızın iletişim bölümünde bayi listemiz var. Orada tüm bayilerin cep telefonları dahi var. Sitemkar yazıyorum kusura bakmayın ama bir eğitim almadan, temel çekim kurallarını bilmeden nasıl bir ürünü kullanabilirsiniz ki? Çok rica ediyorum ya bir eğitim alın ya videolarımız izleyin bişey yapın da kullanım temel kurallarını öğrenin. Çok rica ediyorum izledim demeyin izleseniz 1.2.3. sayfalardaki hatalı çekimleriniz olmazdı.

Konuyu özetleyecek olursak, sitemkar yazdım çünkü hem saçma bir nedenle banlanmışım hem de konu sahibi arkadaş elma almış nasıl yiyeceğini gidip kebapçıya soruyor. Ürün, kullanmasını bilenlerin olduğu, çokça yorumcusunun olduğu yerlere sorulur bunun da yeri data inceleme gurubumuzdur define sitesi değil.

Site yönetimine benim asıl hesabımı banladıkları için bir kez daha teessüflerimi iletiyorum.

Sayın mühendis nickli arkadaş, buyrun gelin bize ya da bir bayimize size eğitim verelim. Öyle ürünle alakaları olmayan insanların arasında bişey öğrenme şansınız yok. Eğitimi alınmayan bir üründen verim alma şansınız yok.

Tüm diğer arkadaşlara da buradan duyurmuş olayım. Arkadaşlar bu konu bir ürünün eğitim almadan kullanılmasının ne gibi sonuçlara neden olduğunun bir örneğidir. Benim diğer hesabımı banlayan yönetim eğer bu mesajımı silmez ve bu hesabımı da banlamaz ise bu yazı burada olduğu sürece bilin ki eğitimi alınmayan üründen sonuç alınamaz.

Beraberinde bir ürün için bilgi alınmak isteniyor ise o üründen anlayan insanların olduğu yerde bulunulur, sorulur, cevap alınır. Alakasız yerde konu açılarak anca çamurda patinaj çeker durursunuz. Ha şimdi konu sahibi arkadaş ben forumunuzda sorum diyecektir. Arkadaşım bizim forum teknik bir kısım. Ürün kullanmak için bizim forumda değil facebook sayfamızdaki data inceleme gurubumuzda bulunmazı gerekir. Biz forumda devre yapıyor, ürün geliştiriyoruz. Ürün kullanmayı öğretmiyoruz.

İlgilenenler için data inceleme gurubumuzn linki: https://www.facebook.com/groups/580660378963617/?hc_location=group

Youtube kanalımızın linki: https://www.youtube.com/user/teknolojiekibi1/

Saygılar

aresx

Yeni Üye
Sayın admin amacım reklam degıl bilgilendirme amaclıdır

mayhem

Co Admin
Co Admin
Siz definecilerin sadece cebindeki paranın peşindesiniz . Defineyle arazideki insanlara hitap etmiyorsa bu sitelerde dolaşmayın dolaşıyorsanızda düzgün bilgiler sunun neyi bilmiyormuş bu admin sizden başka cihaz firmalarından arazide tanış olduğumuzda var gidipde kendiniz bile çözemiyorsunuz yerleri bildiğini aktar buraya baska site vidio cihaz reklanızı yapmayın doğrunuzu yazın bu iş budur diyin biz demeyin . Bu cihazları alanın en az senin kadar bilgili olması gerek mühendis olması gerek diyin kaldıki biz bile yerleri çözemiyoruz diyin satmadan önce uyanık seni böyle yaz canımı ye hala reklam yapıyorsun .

TeknolojiEkibi

Engellendi
meyhem bey bu yazdığınız sadece ve sadece bilinçzisce atılmış bir iftiradır. Bu iftiranın hukuki yaptırımı vardır. Emin olun ki yukarıdaki mesajınız yüzünüzden şahsınız ve siteniz için yarın firma avukatımız suç duyurusunda bulunacatır. Sizin kimseye milletin cebindeki paranın peşindesiniz demeye hakkınız yok. Hele ki başka bir firmanın reklamının altına bunu demeye hiç hakkınız yok. Sizi terbiyeye davet ediyorum.

Öte yandan tenezzül edip siz de videolarımızı izleseniz anlayacaksınız ki kullanıcının ne kadar bilgili olması gerektiğini anlatıyoruz. Ama amacınız üste çıkmak olduğu için böyle bir gereksinim duymadan hemen karalamaya geçiyorsunuz. Unutmayın iftira hem ahlaki olarak nahoş bişeydir hem de hukuki olarak suçtur.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şakamısın sen uyarıda bulundum bir terbiyesizlik beklesende yapmayız bekleme fakat siz hem sitemizde reklamınızı yaptınız hemde doğru bilgi vermekten kaçındınız kaldıki üstüne tehtit edergibi msj yazıyorsunuz . Bu sitelerde bilgiden ziyade ticaret güdüyorsunuz açıklık getiremediniz kurallara uymadınız bizim ne düşün düğümüz belli fikrimiz belli sizin amaç farklı !

egemen23xxx@hot

Engellendi
Bende teknoloji Ekibi ürünü kullanıyorum sizin dediğiniz gibi ilgilenmeye yok ha şu bazı ikinci el cihaz alıp ne için aldığını bilmiyor cihazı asıl nerden açılıp kullanmasını bilen dahi yok burada böyle karalama yapmak yerine madem cihazı alan arkadaş gitsin en yakın bayi veya kullanmasını bilen birinden eğitim alması şarttır bizde aldık ilk etaplarda çok zorlandık ama bilen birinden eğitim alınca anladıkki sıkıntı cihazda değil biz kullanıcılarda

egemen23xxx@hot

Engellendi
Bugüne kadar lanet olası hacı hoca çubukcu kazdımız çukurları birleştiren bildiğin ulusal tünel olur herşeyi başı teknolojidir

TeknolojiEkibi1

Yeni Üye
mayhem bey siz karşınızdakini banlayarak kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorunuz ama nafile. Söyleyecek sözü kalmayan kişi ancak bu yaptığınızı yapar. Yukarıdaki mesajınız duruyor. Herkesin okuma yazması var. Dediğim gibi sizi terbiyeye davet ediyorum. Sizin kimseye böyle bir iftira hakkınız yok. Öte yandan reklamını babasınız siz para karşılığı yapıyorsunuz. Amacınız insanlara faydalı olmak olsaydı para ile reklam almazdınız. Bizi ticari düşünmekle yargılıyorsunuz yukarıdaki yazımda ne gördünüz ticari olan? Verdiğim liklerden biri data inceleme için bir diğeri ürün eğitim videoları için. Geçin bu tutumu karşınızdakini çocuk sanmayın. Olaya ticari bakan çok açık ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...