[i][/i]deve#kaplumbaga#kertenkele

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ragip ustam...cok degerli yorumlarin icin tesekkur ediyorum.senin fikirlerine ayri bir onem veriyorum.senun nezninde butun ustalarimin fikirleri ve yarimlari cok degerli, allah razi olsun.daha ince baska kullanicilar icin taptiginiz yorumlardan deve ile alakali gerekenleri okudum bilgi sahibi oldum.benim de fikrim ayni dogrultuda.yardimlarinizi esirgemezseniz cok sevinirim; saygilarimla..

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sizin yorumunuza layik bir yer buldugum icin cok sevindim, Allah razi olsun.hic bir yerinde oynama, deforme gormedik; dilegimiz ellenmemis olmasi.en kisa zamanda yeniden resimleyecegim.saygilarimla..

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
siteye eklenti yüklemek ile alakalı sıkıntı vardır..ilgililerin dikkatine lütfen..devamlı suretle hata veriyor..

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eser kardesim burasi cok genis capli incelenmesi geeeken bir yer o yuzden fazlabir katki saglayamadim hakkini helal et. Yalniz burada cubukla hasir nesir birinin olmasi sart. Kisir bir alan degil cunki. Siteye yuklemeyle alakali bir sorun varsa Koray Kor bey sorunu halleder. Ikaziniz icin tesekkurler kardesim. Selametle kal

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
[video=youtube_share;RBO-QtlXS5A]https://youtu.be/RBO-QtlXS5A[/video][video=youtube_share;RBO-QtlXS5A]https://youtu.be/RBO-QtlXS5A[/video]

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
MİRKUT abi hak olur mu ? ALLAH razı olsun. Yorumunu okumak dahi onur verici, çok teşekkür ediyorum. Sorun sanırım çözüldü ki videoları yükleyebildim. Bütün gece resimleri yüklemek ile uğraştım devamlı hata verdi, ben de video haline getirip yükledim :) rica etsem video da dikkatini çeken yerler var ise bilgilendirilmek isterim!!! Şimdiden çok teşekkür ediyorum!!!!

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
may77 ; öncelikle ilgi ve alakana sonsuz teşekkür ediyorum. Değerli vaktini harcayıp yolumuzu aydınlatmaya çalışmışsın diğer üstadlar gibi gerçekten minnettarım. Resimler üzerinde yaptığın çizimler içerisinde anlamadığım yerler var, naçizane bir isteğim olacak. Senin için ne anlam ifade ettiğini de paylaşırsan memnun olurum. Saygılarımla...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 164273işaretlediğim yere cihazla bak. devenin tam kafası altına boşluk bak, takip et tünel nereye kadar uzanıyor girişi tespit et. İnşallah sonuca ulaşırsın. fotoğraflamanı çok beğenmedim ama söyleyim.