[i][/i]deve#kaplumbaga#kertenkele

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bozoklu ustam istegimi geri cevirmedigin icin cok tesekkur ederim.Resimleme olayini siteden ogrendigim kadar yapmaya calisiyorum.DEDIKLERINI HARFIYEN YAPICAM SUPHEM OLMASIN.CALISMA SAHASI BIZE AIT BEKCIMIZ VAR,GIREN-CIKAN YOK ALLAHIN IZNI ILE.BEN SIZLERDEN GELECEK YORUMLAR DOGRULRUSUNDA ISLEM YAPMAK ISTIYORUM.BAHS ETTIGIN YERDE BOSLUK TESPITI YAPTIK DEVENIN BOYNUNUN ALTINDAN BASLAYIP ARKA AYAKLARINDA SON BULUYOR..ONUMUZDE ki HAFTA ISLEME BASLICAM ALLAHIN IZNI ILE..

Son düzenleme:

MendereS

Bilgili Üye
Deve kayanın üzerinde başka hangi işaretler var, baktığı karşıda yamaca doğru bir mihrap kaya, önünde namaz taşı varmı ?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sn.menderes ustam alakandan oturu tesekkur ediyorum oncelikle.Devenin uzerinde isaret olarak yorumlamabilecek sadece topuk izivar ustam.on tarafi yok.Baktigi yonse ise forumda ilk actigim konuda ki yer yer aliyor. Ayni istikamette soz ettigin yapilar da mevcud dogrudur.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Buraları araştırabilirsiniz .Boynu ve kafası olan bir canlı benzetmesi genel olmakla beraber yapılacak araştırmada genel dir .Çok dağılmış bazı resimlerde açılmış iç oda izlenimide var .

MendereS

Bilgili Üye
topuk dediğin toynak gibimi ? şu var tek hörgüçlü deve tek, çift hörgüçlü deve çift toynaklıdır, ayrıca tek hörgüçlü devenin parası içinde değilse karşı yamaca bak 2. hörgüç yada 2. toynak orada olabilir.