[i][/i]deve#kaplumbaga#kertenkele

deli firat

DOĞACI
Kardeş bu devenin sag arka kısmı yazdıgın foto karesi ile bana cevap olarak yûkledigin foto aynı yermi

deli firat

DOĞACI
Oyku tutmadı şöyle bir bakayım dedim o iki foto aynı yer ise odaya acılan kapıyı bulmak lazım gerisi sende selametlen

SUSMUŞ35

Member
Bozoklu ustam istegimi geri cevirmedigin icin cok tesekkur ederim.Resimleme olayini siteden ogrendigim kadar yapmaya calisiyorum.DEDIKLERINI HARFIYEN YAPICAM SUPHEM OLMASIN.CALISMA SAHASI BIZE AIT BEKCIMIZ VAR,GIREN-CIKAN YOK ALLAHIN IZNI ILE.BEN SIZLERDEN GELECEK YORUMLAR DOGRULRUSUNDA ISLEM YAPMAK ISTIYORUM.BAHS ETTIGIN YERDE BOSLUK TESPITI YAPTIK DEVENIN BOYNUNUN ALTINDAN BASLAYIP ARKA AYAKLARINDA SON BULUYOR..ONUMUZDE ki HAFTA ISLEME BASLICAM ALLAHIN IZNI ILE..
yamam işte doğru yoldasın ustalarda onu diyor bulduğun boşluk malın olduğu yer ama ona ulaşmak için tünel şeklinde ordan önünden veya arkasından başlayıp tünelin girişinin olduğu yere götürecek azami 1-1.5 metre genişliğinde boşluğu bul takip et girişe ulaşırsın

zorluefe

Aktif Üye
fotoğraf çekimleriniz çok güzel olmuş elinize sağlık,muvaffak olursunuz inşallah

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Cok tesekkur ederim ustam.Allah razi olsun.Amin ecmail insallahh.