Muhabbet

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
mayhem ustam birinin kapagi kiriktiii.idare et ustam.ironidemi yapmayalim...yani sessizz derindeenn.usulca diyom.........simdi. ip dns.mi bulmuslar.ariyolar tel susmuyo nerde laaa bu lahitler diyyee .kurtarr ustaam.kahkaha

mayhem

Co Admin
Co Admin
Vidio bile çeksen inanmazlar piyasada çok var fark etmedinmi :200:

sef_er

Operatör
mayhem üstad bir konu kapatildi Keskingöz[/USER] soru sormuştu niye kapattiniz acaba, syg
ZİKRULLAH kardeşimi z cevap verecekti, foruna bilgilendirme olacaktı

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu konuyla alakası yok madem merak ediliyor . Kısa tutalım konumuz kaynamasın bahsi geçen konudaki cevabı açiyim bakın kapalı konuda.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

oguzkagan

Bilgili Üye
Bir ! kişinin çıkması gerekiyordu... Elini taşın altına koyacak bir fedekar adamın ben bu işi yaparım demesi ve bana destek çıkın arkamda durun demesi gerekiyor du...

Sayın Uğur Kulaç inşallah başarılı olur ve yapılamaz edilemez değiştirilemez esnetilemez denilenlerin nasıl değiştirilebildiğini cümle aleme gösterir Allah yardımcısı olsun yolu açık olsun ..

Allah utandırmasın inşallah..

Ekinde cihazı olan bir defineciyi dahi alan sistem.... Yakalandığında poşetindeki EKMEĞİ ne kadar masa üzerinde sergileyen düzen...

Çubukları ... çizmeleri... Sergileyen sistem..

Kendimizi birçok yerde ifade edemediğimiz bir düzenin içinde bir adam çıkmış ve demişki üzerimizdeki olumsuz algıyı ortadan kaldıralım şikayetci oldupumuz konuların değiştirilmesi için esnetilmesi için gereken ne ise bunu resmi bir dille bir oluşumla yerine getirelim en azından sesimiz duyulsun demiş ne iyi etmiş .. İnşallah bir gün tabular yıkılır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Buraya taşımayın özelden çözün insallah .Yanlış anlaşılmayı

mayhem

Co Admin
Co Admin
sedegor hala gelmedi 12'den sonra gelir belkide gelmez üye olmuş baska yere durum onu gösteriyor :D GERMO Hoşgeldin çözdünmü sorunu .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Neyse konuya bende mudahil olam beri.beni ilgilendirmez kik ne yapiyor ediyor yada neyin pesinde bu adam dernekmi acmis ben neden ve sebeplerine bakarim eger sonuc olayi bizle olacaksa elbette destek olurum.dernegin acildigi hafta basvurdum ve uyelik kartik bile geldi.yani Sedegor ustamin dedigi o iki bin kisinin icjnden biriyim.bende ayni fikirdeyim cogalmamiz lazim hakkimizi daha baska mecralarda yuksek sesle dile getirmemiz lazim..mesela bazi sendikalar var nasi siyasetciler bunlara sesini cikarmiyir yada onerilerinin coguna eyvallah cekiyorsa sende kalabalik olacaksin sende sesini yukselteceksin..olur veya olmaz sonucta buri bu iste bi kivilcim çakmış yol acmis bizlerinden o kivilcimi atese cevirmemiz lazimki daha cok ışık versin cevremiz aydinlansin..

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Buraya taşımayın özelden çözün insallah .Yanlış anlaşılmayı
gördüğüm o ki sef_er , kardeşimizi epey sevmiş. sevgileri daim olsun. Yerinde müdahale edip kapamışsınız teşekkür ederim. Sedegor’a gelince.
Uğur kendince güzel bir çalışma yapmış ama kendisi de biliyor ki bu mevzuu “milli” olmaya kapalı.
Buna dış faktörler, iç faktörler, kompradorlar , örgütler hatta uluslarlararası masalar bile dahil.
kendisinin söktördeki tehditlerini de görüyor ve tebessümle yaklaşıyorum.
ama doğru bildiğimi de söylemek bana haktır.
bir dedektörcünün dedektörünü satarken gerçeği bilipte merhametini unutarak, ben bir şeyleri değiştireceğim demesi de biraz tezat duruyor.
Öyle ince ve zorlu bir konudur ki bu, nerden tutsan elinde kalıyor.
ama yine de destek olunmalı. Bu sayı milyonları bulursa sonuç elde edilir diye düşünüyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çok ilginç Aksarayda bir definecilerin buluşma noktası oturup çay içdikleri yer var yıllardır durur belki şimdi kapanmıştır çoğu eskilerin yolu düşmüştür oraya . bu gün bir çok iletişim kurumları bilgileri satıyor yada kendi kendimize açık ediyoruz kendimizi ulaşa bilir olmak güzel bir şeymi şahsen ben şu telefonu bile taşımak istemiyorum yanımda .