POWER PULSE!!

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dün çalışma yaptığımız alanda Bir dönem soygunu olduğunu farkettik. Buna rağmen çalışmaya devam ettik, 1.90'da ikinci yapıya ulaştık Horasan harcı ile yapılmış örgü bir alan. Alan dar olduğu için 3 d çekimi yapamadım, ama canlı çekim yaptım ve 1.5/1.20 olan yapının bir köşesinde manyetik anamoli aldık. Bu çekimi video çekerek Firma sahibi Murat beye attım ve Rakamsal değişimlerden orda manyetik bir durum olduğunu söyledi. Sağolsun. Allah var biz hemen altında küçük bir mahzen bekliyorduk Manyetik alan oluşan köşenin altından Su kaynağını söyledi arkadaşlar, ve bunu öncesinde murat beyde soylediydi hayal kırıklığı oluşmasın diye, dediği aynen çıktı. 3 D görüntüleme çekimi çok kolay cihazın... Canlı çekimin kullanımı çok zor bilmezsen, destek verilmese ben bilemezdim bu arada. Ama bilirsen yapı vesaire birşeyi kaçırma olasılığın çok çok düşük... Bu anlattıklarım hayal ürünuyse vebali guhahi benim boynuma olsun..... Saygılar.....
2.yapı kapalımıydı sizmi açtınız

descartes

Yeni Üye
Bastan dedim kimseyle tartışmaya niyetim yok uğraşmam da kimsenin seviyesine de inecek değilim,amacım satın almayı düşünen kişilerin dikatli olmalarını bodoslama dalmamalari etrafta yamyam gibi satıcı kaynıyor.

ufuk-39-yalvac

Yeni Üye
selamın aleyküm cümleten, yaklaşık 3 yıl önce aldım bu cihazdan. Bendeki eski modellerinden. Yenilerde canlı çekim özelliği de eklenmiş. Cihazı test etmek için burada güzel bir mekan var. Yaklaşık 4 metre toprak ile örtülü bir oda ve tünel var burada. Elimden çok cihaz geçti fakat power pulse yi aldığımdan beri başka cihaz almadım. tünel girişini çektik.
power pulse yeraltı görüntüleme.jpg

power pulse2.jpg

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
usta

ustam bu tarz cihazlarla çekim yapmak için belli bi alan genisligi lazim. üç adim ileri uc sira yan tarafa gibi . bu cihszda o alan ne kadar
Bu cihazda 50 cm. İle atım yapıyorsun yana da 50 cm. Mesafe kayıyor dikey atıyorsun. Geniş çekim dar çekim o biraz sana yani kullaniciya kalmış ustam. Ama ortam müsait ise ne kadar geniş çekilirse o kadar iyi olur. Ben Tünelleri 3 boy çekimde yakaladım. Yani yana doğru toplam 1.5 metre ileri doğru da 5 metreydi. Tüneller net göründü.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
selamın aleyküm cümleten, yaklaşık 3 yıl önce aldım bu cihazdan. Bendeki eski modellerinden. Yenilerde canlı çekim özelliği de eklenmiş. Cihazı test etmek için burada güzel bir mekan var. Yaklaşık 4 metre toprak ile örtülü bir oda ve tünel var burada. Elimden çok cihaz geçti fakat power pulse yi aldığımdan beri başka cihaz almadım. tünel girişini çektik.
Ekli dosyayı görüntüle 310992

Ekli dosyayı görüntüle 310993
Hoş geldin Ufuk abi. Arkadaşımızı yeni bir üye diye firma sahibi falan sanmayın 😅 kendisi Kırklarelili bu cihazın önceki versiyonunun kullanıcısı. Biz davet ettik Foruma konuya katkı saglaması için. Zaten firma sahibinin kendisi burda. Çok güzel bir çekim olmuş. Kırmızı görüntü alttaki yapının görüntüsü doğrumu ?

descartes

Yeni Üye
Cihaz 3 yıl önce alınmış ama ne hikmetse,o kadar yeraltı tavsiyesi isteyen kişiler varken hiçbirine yorum yapmamış bu cihaz için girip ürünü değerlendiriyor, pes valla adamlar elinden geleni yapıyor helal olsun:) ürün satıcısına veya buradaki satıcılarına bir soru sorayim bunu satmadan önce test ettiriyor musunuz? anladigim kadarıyla istanbul daymış firma, test alanı vardır ila ,firma satış bürosundan bahsetmiyorum gerçek doğal ortamda testen bahsediyorum,büyük ihtimal cevap hayır olur ikinci sorum şu bu cihazı alan hangi şartlar geri aide edilebiliyor şartları neler bunları da bi cevaplarsanız daha iyi reklam olmuş olur bence :)