Ses gelen taşın içinden çıkan objeler

hepastios

Editör
İlk defa gördüm bence önemli bişey kesiminde çok nizami anlayan ustalar bi baksınlar

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm ses gelen taş nedir açıklarmısınız taş yerdemiydi kaya mı neye göre baktınız iz işaret varmıydı onları yazarsanız daha fazydalı olur elinizdeki obje hakkında ustalar gerekeni söyler sevgiler

SLayer

Bilgili Üye
Diğer konumda detaylı yazmıştım siz konuya hakim olmadığınız için anlamadınız yumurta gibi bir taşın içinden çıktı

SLayer

Bilgili Üye
Ve aleykümselam bu arada

tunay_5454

Bilgili Üye
içinden ses gelen taşlarla beraber çıkan sikkeler diye yazılmış başlıkla ilgili konu var ama ordada taşların nereden geldiği nasıl bulunduğuyla ilgili bilgi göremedim bahsettiğiniz konu başlığı nedir?

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
üzerinderoma rakamları yazan yeşil taşlar mı? ustam ama kırdıysanız yazık etmişsiniz bence, değer kaybı olmuş, bari açtıysan birini açsaydın ikisini açmadın inşallah

SLayer

Bilgili Üye
üzerinderoma rakamları yazan yeşil taşlar mı? ustam ama kırdıysanız yazık etmişsiniz bence, değer kaybı olmuş, bari açtıysan birini açsaydın ikisini açmadın inşallah
İkisini açtık 2 tane daha var onlarda gelecek olmadı acmayiz ama muhtemelen açılacak sonunda bunlar acaba bu obje nedir merak ediyorum

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ortadaki gümüşe benziyor.
küpe kolye tarzı kullanımlarda bu form görülüyor fakat her ne ise önemli olduğu kesin.
2 yumurtadan da aynı sonuç alındı ise diğer ikisini kırmayın..
;)

SLayer

Bilgili Üye
Ortadaki gümüşe benziyor.
küpe kolye tarzı kullanımlarda bu form görülüyor fakat her ne ise önemli olduğu kesin.
2 yumurtadan da aynı sonuç alındı ise diğer ikisini kırmayın..
;)
Valla gümüş olduğunu sanmıyorum hayır diğerinden de başka birşey şey çıktı kare şeklinde yesilimsi biraz

jeolog

Co Admin
Co Admin
Tasin kirilmis halinin fotograflarini ve sonra bir de icinden cikan bu taslari gunes altinda iki parmaginizla uclarindan tutarak fotograflarini paylasirmisin...