surferden ilk çıktı

Turko

Uzman
Yalnız çok fena bir Long Range Locator tanımı yapmışım yazdığım bu yazı alan tarama adı altında sözlük anlamı alır diyim yani :D

Nil

Engellendi
Siz bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz dediklerim doğru olduğunu iddia ediyorsanız ozaman form daki dedektör saticilari boy boy reklam yapmasına neden izin veriyorsunuz :)

Nil

Engellendi
Alan tarama bu ne ya :) şaka gibi

Nil

Engellendi
Sizi millet teknoloji sahibi olupta birşeyler basarmasin diye ozellikle kiralamislar havası veriyorsunuz :) teknoloji ler yalan ise bukadar insanın dolandirilmasina musade etmeyin kaldırın reklamları formdan dediğiniz ile yaptığınız çok celiskili

meratan

Aktif Üye
5000 yıllık geçmişi olan çubuğa inananlara yuh diyene bende .. derim
Bu işler öyle olmuyor ben bişey biliyorum ama söylemem kimi kandırıyorsun insanların kafasını karıştırmayın kişi söylediğini ıspatlamakla mükelleftir buyur ıspatla ve çubuğa inananlardan özür dile

Moderatör tarafında düzenlendi:

saftilki

Moderatör
Moderatör
:) konu kapanmıştır en azından bu formda benim için kapanmıştır . Buradaki insanlara neden illede böyle bir teknoloji var diye yirtiniyorsam gerek yokmuş . Siz gibilere kalsa idi şuan ingizisyon mahkemesinde yargilardiniz bizleri :) tarihte neler neler yapılmış sırf dünya dönüyor diyenlere, demem o ki teknoloji çağında isek bu cehaletten bir an evvel kurtulmak lazım.firansizlar 1800 lu yıllarda demir yolu inşası sırasında nokta atışı soygunlar yaparken biz hala çubuk peşinde koşuyoruz :) yuh derler . Sonra bizden bı cacık olmaz derler ,derler de derler , bu alemin olmazsa olmazı teknoloji ye ise hep yalan derler neyse , çubuğa devam nediyim :)

ben işi çözdüm ama anlatmam anlatamam, biliyorum ama bende kalsın, o işler öyle olmuyor.! bende var ama vermem, ben buldum folmulü,
hangi sayfaydı o mesajın 3 mü 4 mü, dön geri bir yabancı gibi oku kendi mesajını, ne dersin? (paylaşma taraftarı değilim) sonraki de pekte farklı değil
gerçekten bu konu'nun senin için kapanmış olmasına sevinirim,

sıkıntı yok, allah herkesin gönlüne göre versin, mademki aradığını bulmuşsun güle güle kullan,

meratan

Aktif Üye
O yuhuda silmek lazım usta
Fransızlar içinde birşeyler söyliyeceğim onuda sileceksin biliyorum
Saygılar

N@KKoZ

Aktif Üye
Bu ve bunun gibi sitelerde üzerine ençok konuşulan ve yorum yapılan konu daima uydu konusu oluyor.
Yöneticiler bilerek mi açıyorlar açtırıyorlar merak ediyorım.
uydudan nokta atışı yapan yada 3-5 metre sapma yaptığını iddia edenler bitmedi gitti

Turko

Uzman
Siz bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz dediklerim doğru olduğunu iddia ediyorsanız ozaman form daki dedektör saticilari boy boy reklam yapmasına neden izin veriyorsunuz :)
Orası beni ilgilendirmez ben kendi tecrübe mi yazdım sana usta. Yalnış yerden yürüme direk gel bana , Ya sor cevap vereyim yada eleştir cevap vereyim yada teşekkür et bana uymadı de taktir edeyim. Fikir beyan edebilmek için bilgi sahibi olmalı , fikrini yaz bana bilgin le açıkla bende birşeyler öğreneyim .

Turko

Uzman
Sizi millet teknoloji sahibi olupta birşeyler basarmasin diye ozellikle kiralamislar havası veriyorsunuz :) teknoloji ler yalan ise bukadar insanın dolandirilmasina musade etmeyin kaldırın reklamları formdan dediğiniz ile yaptığınız çok celiskili
Yazımın son cümlesini okudun mu , Evde yaparsınız program da biter iş demişim senin yarım ağız ile savunduğun teknoloji yi savundum , Sende tad vermedin birşeyler biliyor galiba dedim ama olmadı neyse sağlık olsun aklı başında biri denk gelir elbet.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Bu ve bunun gibi sitelerde üzerine ençok konuşulan ve yorum yapılan konu daima uydu konusu oluyor.
Yöneticiler bilerek mi açıyorlar açtırıyorlar merak ediyorım.
uydudan nokta atışı yapan yada 3-5 metre sapma yaptığını iddia edenler bitmedi gitti
bu durumda ne yapcan çürütmeye çalışmayacan öylece izle ki bazen gülersin işte, yada başka konularla ilgilen, biz inanç tartışmayı değil bazı şeylerin teyidini yapmaya çalışıyoruz,
bırakda biz kendimiz görelim varmı yokmu,

bu konuyla yakinen ilgilenmediğin için bazı şeyleri kaçırıyorsunuz,
bir yapıt ne kadarda erozyona uğrasa da duvar oda çöküntü vs işçilikleri keşfetmemize yardımcı oluyor,
bırak diğer etüd programlarını yalnız eart sayesinde sayısız antik yapı keşfedilmiştir,

earth görüntülerinde hiç merak ettinmi neden hep bahar aylarının yaz aylarının görüntüsü olur, sonbahar ve kış görüntüsü olmaz kamoyunun hizmetine sunulan,
bu yüzden surfer gibi uygulamalara ihtiyaç var