surferden ilk çıktı

Nil

Engellendi
Marsa kadar mekik gonderebildigimiz bu teknoloji çağında ..bilim dünyasının da kabul ettiği uzaktan algılama yontemine inanmayıp, bir çift çubukla define bulunacağını savunan beyinlere, burada yok surfer ,yok uzaktan algılama , ne anlatsan boş. Biz yada bizler gibi olanlar bu teknolojinin sahibi yada muccidi değiliz arkadaşlar. Bu teknoloji var ve kullanılmakta, şunu derseniz anlarım. Sen kimsin ki sana düşmez ulaşamazsınız bu tamam. Ama yok böyle bişey derseniz komik duruma dusersiniz. Burası ve benzeri yerlerdeki insanların %98 inde yoktur bu teknoloji . Biz bir şekilde ulaşılmış haline sahip olduk , defalarca denendi kullanım hatalarından dolayı noktalama yapılamıyor, er madem öyle anlat burda göster vs vs yalancı falan gibi ithamlarla bulunmayin kimseye bu ve benzer yaklaşımlar ile kimse elindeki bilgiyi paylaşmaz. Çubukçu Lara duyduğunuz saygıyı teknoloji ile ugrasanlarada göstermelisiniz bence. Bu arada bu tip ayrıntılı buralarda mesaj ile anlatılamayacak teknoloji leri ,insanlar ile paylaşabilmek için form içinde özel bir bölüm açılabilir .kimsenin bişey sattığı yok bundan dolayı uzaktan algılama denince saldırmaya geçmesin kimse. Eğer arkadaşlarımızın hakkını savunuyor isek bundan dolayı savunmaya geçiliyor ise, çalışmayan sözde gpr ve görüntüleme cihazı satıp bizleri kandıran insanların boy boy reklamları yapılmasın form da. Hepimiz bir nevi kader ortagiyiz umut tacirlerinin karşı birbirimizi uyarmak insanlık vazifesidir.

Sakomu

Yeni Üye
Selamun aleyküm seviniriz kardeşim

Sakomu

Yeni Üye
Siz bu eleştirenlere bakmayın kardeşim bildiklerinizi paylaşın bizim milletin özelliğidir meyve veren ağaç taşlanır sabırsızlıkla video nu bekliyoruz

Nil

Engellendi
Çok pardon

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
Umarım silinmiştir suan

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
evet nil, şimdi ne diyorsun yani, söz misali inananlar 1 adım öne çıksın inanmayanlar 2 adım geri:20:
şu duruma bi açıklık getirmek lazım askıda kalmasın,
tekrar soruyorum surfer murfer bunları geçin daha iyileri'mi var? varsa nedir ne değildir? paylaşacakmısın? paylaşmayacak isen neden irdelersin,
veya sadece bana kordinat atın ben bakarım'mı dersin?

artık askıdan indirelim şu konuyu, ikidebir gözümüz takılıyor yaw,

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu alttaki görüntü hangi filtre ile oluşuyor ?

Nil

Engellendi
:) konu kapanmıştır en azından bu formda benim için kapanmıştır . Buradaki insanlara neden illede böyle bir teknoloji var diye yirtiniyorsam gerek yokmuş . Siz gibilere kalsa idi şuan ingizisyon mahkemesinde yargilardiniz bizleri :) tarihte neler neler yapılmış sırf dünya dönüyor diyenlere, demem o ki teknoloji çağında isek bu cehaletten bir an evvel kurtulmak lazım.firansizlar 1800 lu yıllarda demir yolu inşası sırasında nokta atışı soygunlar yaparken biz hala çubuk peşinde koşuyoruz :) yuh derler . Sonra bizden bı cacık olmaz derler ,derler de derler , bu alemin olmazsa olmazı teknoloji ye ise hep yalan derler neyse , çubuğa devam nediyim :)

Sakomu

Yeni Üye
Kardeşim bilgini öğreteceksen başkasını neden niçin dinlersin

Nil

Engellendi
Bilgi öğretilecek bir ortam olmadığını gormuyormusun. Sınıfta öğrenciler sürekli itiraz Edip öğretmeni yalancılık la itham ederlerse ne olur ise şuan burda da öyle oluyor malesef. Bişey değil olan gerçekten öğrenmek isteyenlere oluyor yapicak bişey yok ,

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:) konu kapanmıştır en azından bu formda benim için kapanmıştır . Buradaki insanlara neden illede böyle bir teknoloji var diye yirtiniyorsam gerek yokmuş . Siz gibilere kalsa idi şuan ingizisyon mahkemesinde yargilardiniz bizleri :) tarihte neler neler yapılmış sırf dünya dönüyor diyenlere, demem o ki teknoloji çağında isek bu cehaletten bir an evvel kurtulmak lazım.firansizlar 1800 lu yıllarda demir yolu inşası sırasında nokta atışı soygunlar yaparken biz hala çubuk peşinde koşuyoruz :) yuh derler . Sonra bizden bı cacık olmaz derler ,derler de derler , bu alemin olmazsa olmazı teknoloji ye ise hep yalan derler neyse , çubuğa devam nediyim :)
Kardeşim zaten tespitte kayma olacağı için çubuk, alan tarama yada görüntülü cihaz ile nokta atışı yapmak gerekiyor. Aksi taktirde işlem boşa yapılmış olur.

Turko

Uzman
Marsa kadar mekik gonderebildigimiz bu teknoloji çağında ..bilim dünyasının da kabul ettiği uzaktan algılama yontemine inanmayıp, bir çift çubukla define bulunacağını savunan beyinlere, burada yok surfer ,yok uzaktan algılama , ne anlatsan boş. Biz yada bizler gibi olanlar bu teknolojinin sahibi yada muccidi değiliz arkadaşlar. Bu teknoloji var ve kullanılmakta, şunu derseniz anlarım. Sen kimsin ki sana düşmez ulaşamazsınız bu tamam. Ama yok böyle bişey derseniz komik duruma dusersiniz. Burası ve benzeri yerlerdeki insanların %98 inde yoktur bu teknoloji . Biz bir şekilde ulaşılmış haline sahip olduk , defalarca denendi kullanım hatalarından dolayı noktalama yapılamıyor, er madem öyle anlat burda göster vs vs yalancı falan gibi ithamlarla bulunmayin kimseye bu ve benzer yaklaşımlar ile kimse elindeki bilgiyi paylaşmaz. Çubukçu Lara duyduğunuz saygıyı teknoloji ile ugrasanlarada göstermelisiniz bence. Bu arada bu tip ayrıntılı buralarda mesaj ile anlatılamayacak teknoloji leri ,insanlar ile paylaşabilmek için form içinde özel bir bölüm açılabilir .kimsenin bişey sattığı yok bundan dolayı uzaktan algılama denince saldırmaya geçmesin kimse. Eğer arkadaşlarımızın hakkını savunuyor isek bundan dolayı savunmaya geçiliyor ise, çalışmayan sözde gpr ve görüntüleme cihazı satıp bizleri kandıran insanların boy boy reklamları yapılmasın form da. Hepimiz bir nevi kader ortagiyiz umut tacirlerinin karşı birbirimizi uyarmak insanlık vazifesidir.
Çubuklara saygıyı neden duyarım , ben kendi düşüncemi yazayım , X firma Long Range Locator ürettim satıyorum deyince , önce cihazın mantığına bakarım , sonra cihazın programsal verilerine bakarım , bu elektronik bilgiye dayanır . Firma şunu bastırarak bana söylüyorsa ; benim cihazım toprağa frekans atar nesneye çarpar , çarpan mhz kodunda dalga elimdeki çubuğun uçuna çarpar çubuk ta belimdeki devreye iletir devrede bunun ne olduğunu çözüp frekans atan kutuya gönderip ne olduğunu söyler kutuda bunun doğru olduğunu onaylayıp belimdeki kutuya " evet o doğru nesne " der , belimdeki devre de elimdeki çubuklara onay geldi birader o tarafa doğru git derse o çubuk Long Range Locator Tanrısıdır benim için. O cihazın tornavida ile pişmaniye gibi dağıttığım da içindeki devre en az 9 volt ile çalışıyor 6-12 volt arası şarj oluyor ise dolu şarj 9 volt altına düştüğünde verim %50 azalıyor ise kart üzerindeki diyot lar el yapımı ise değerleri gizli ise üstünde marka yazmıyor ise , arazide kullanırken beni dövüyor hırpalıyor enerjimi 45 dk da vampir gibi sömürüyor ise gözüme kestirdiğim noktaları tek tek eleyip bir nokta da duruyor ise o benim tek aşkım. Kaplama yüzük ile saf yüzüğü ayırt edip ana devre üzerinde ekran da 14 ayarın altında değersiz altın yazarsa o benim bebeğim . Bu saydıklarımı yapabilen cihazı fiziksel olarak 10 günde evinizde yapabilirsiniz ama istenilen frekans aralıklarını takip edebilecek diyotları üretip programını yazmak fena bir bilgi ve mühendislik ister . Bunu yapan dünya üzerinde tek firma var onunda ismi bende kalsın her şeyi bilmeyin :D