Tılsımlı gömü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unal231

Member
tılsımıda ancak hahamlar ve papazlar çözer bizim hocalar asla çözemez çünki ben çok hoca denedim hepsi palavra çıktı

Yusufoglu

Yeni Üye
Geçenlerde bir belgesel izledim konu şuydu sivrisinegin idrarinda hangi maddeler var işte bizim gavur dedigimiz insanlar herşeyi araştirma çabasindalar ama biz müslümanlar malesef hiç araştirmadan ve birşeyler bulmak için çabalamiyoruz hep yangelip yatiyoruz ben merak ediyorum şimdiyekadar bir müslüman insanlik için birşey icad ettimi
müslümanların bilim dünyasına nasıl hizmetlerinin olduğunu görmek için google la yazman bile yeterli gelecek merakının geçmesi için...

Meltun

Bilgili Üye
bazı arkadaşlar beni anlayamadı malesef benim demek istedıgım şuydu kesinlikle müslümanlar tılsım çözme işinden anlamazlar anlıyamazlar benim demek istedigim bu
[FONT=&quot][h=1]Peygamber efendimize yapılan büyü:[FONT=&quot] [/FONT][/h]
[/FONT]

Resûlullah “sallallahü aleyhi ve sellem” Medîneye hicret etmeden önce, Medîne halkı Abdüllah bin Selûli kendilerine reîs edinmişlerdi. Ona cevherlerle süslü bir tâc vermişlerdi.
Resûlullah “sallallahü aleyhi ve sellem” Medîneye teşrîf edince, Medîne halkı temâmen Ona hürmet ve alâka göstermeğe başladılar ve tâbi’ oldular. İbni Selûl bir köşede değersiz bir hâlde kaldı. Ona alâka göstermez oldular.
Bunun üzerine Resûlullahı “sallallahü aleyhi ve sellem” öldürmek veyâ bir sıkıntı vermek için harekete geçdi. Bir gün yehûdîler onun yanına toplandılar. Bu husûsda ba’zı plânlar yaptılar. Lebîd bin Âsımdan yardım istediler.
Lebîd, falan mahallede Hayre adında yaşlı bir kadın var. Sihir yapmakda çok ileridir. Onu bulun dedi. Bulup o kadına on kayye (bin dirhem) altın ve on top kumaş verdiler. Eğer Muhammedi helâk edersen dahâ sana çok şeyler vereceğiz, dediler!

Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, iplikleri düğümleyerek, güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medînenin dışında harâb bir kuyunun içine koyup, ağzını kapatdı.
Resûlullah “sallallahü aleyhi ve sellem” hastalandı. A’zâları hareketsiz kaldı. Çeşidli ilâclar verdilerse de fâide sağlamadı. Bu hâl dokuz gün devâm etti.

Sonra Cebrâîl aleyhisselâm geldi, durumu haber verdi. Resûlullahı “sallallahü aleyhi ve sellem” oraya götürdüler. Kuyuyu açıp güvercini çıkardı. Fakat iplerdeki düğümleri çözmek mümkün olmadı.
Cebrâîl aleyhisselâm Mu’avvizeteyn [Kûl e’ûzü] sûrelerini getirdi. Yâ Muhammed “aleyhisselâm”! Bu sûreleri o düğümlerin üzerine oku, dedi. Resûlullah “sallallahü aleyhi ve sellem” o sûreleri okumağa başladı. Her âyeti okudukça düğümlerden biri çözülmeğe ve iğnelerden biri çıkmağa başladı. Sûreleri tamamen okuyunca, düğümlerin de tamamı çözüldü.
Resûlullah “sallallahü aleyhi ve sellem” hastalıkdan tamamen kurtulup, sıhhate kavuşdu. Sonra o mel’ûn kimseleri çağırıp, azarladı. Medîne ehâlîsi onlara öyle cezâlar verdiler ki, helâk oldular.

Şevâhid-ün Nübüvve s.134-135

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
itina ile tılsım çözülür..

MYSTRO

Yeni Üye
Geçenlerde bir belgesel izledim konu şuydu sivrisinegin idrarinda hangi maddeler var işte bizim gavur dedigimiz insanlar herşeyi araştirma çabasindalar ama biz müslümanlar malesef hiç araştirmadan ve birşeyler bulmak için çabalamiyoruz hep yangelip yatiyoruz ben merak ediyorum şimdiyekadar bir müslüman insanlik için birşey icad ettimi
[/biraz yavaş gitsen ya. insanlık için müslümanlar bir icad yapmış mı dedin bitti. seni, sürekli yazmak yerine biraz da okuma araştırmaya davet ediyorum. tıpkı senin yaptığın gibi

Emre41

Member
Üşenmeden okumak istedim ama kimisinden güldüm kimisinde kızdım arkadaşlar şu tılsım olayına çok takılmış, arkadaşlar daha hiç Tılsımlı yer görmedim varmıdır yokmudur bilmiyorum tecrübe edinmedim ama şuna eminim başıma çok geldi eline çubuk alan bu işe yeni başlayan çubuğun çarpı yaptığı yere kazmayı vuruyor sonra da yanında ki bulunan hoca malı cinler kaçırdı burası Tılsımlı deyip de bu malzemeyi alamayız deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor olay bundan ibaret konuyu açan kişiyede böyle bir durum olduğunu hissediyorum. İkinci bir hususta şunu artık iyi belirleyelim bu iş tecrübe isteyen birşey herşeyden önce aradığın yerin konumun gerekli bilgi birikimini yapmalısın kendince mantık kurup burası demelisin işaretleri bulmalısın o devirde banka yoktu o devirde inanç bu şekildeydi malzemesi ile toprak olurdu vs vs herşey olay yerinde ve sizin mantığınızda bitiyor siz olsanız ne yapardınız bunu düşünün işin yarısını çözersiniz son olarak da en üstün varlık insanoğludur insandan daha üstün varlık yoktur bunuda ekleyeyim

ayrıca teşekkür ediyorum stresim gitti selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...