Ufak bir yardım gerekli...

jeolog

Co Admin
Co Admin
kesiş13 verdiğin bilgi için teşekkür ederim. burası benim eğitim alanım, burası için geçirdiğim her vakit bana işaretler ve çözümleri hakkında çalışmamı sağlıyor. L çubuk ve cihaz kullanımı burada gerçekleşti. L çubuk ile tüm fay ve kırık oluşumlarını buldum :). Mineral olarak sadece kuartz var ve L çubukların bende kuartz nasıl tepki verdiğini çok iyi biliyorum artık. Cihaz ile de deneme yaptım, forumlarda da bahsettiğim Garret 400i kullandım, kapasitesi kadarıyla denemelerimde sadece ufak tefek paslanmış teneke parçaları ve çivileri sahadan temizledim. Alan tarama için herhangi bir çalışmam olmadı.

jeolog

Co Admin
Co Admin
kesiş13 hangi taraf derken, anlamadım. ilk sayfada çizim yaptığım yönleri veren bir resim var.

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin

jeolog

Co Admin
Co Admin
Anladım üçleme yapacak yerlere bir daha bakarım, ama kayalardan belli olacak bir yer yok hepsi temizlenmiş zeytin ağaçları sebebiyle, sadece zeytin ağaçlarından üçgen şeklinde birbirine yakın olanlar mevcut ve onlardan da en az 4-5 tane var. Zeytin ağaçlarının yaşları konusunda da bir tahmin yapmanın güç olduğunu öğrendim.

kesiş13 Peki bu üçlemeyi bulursam ne yapmalıyım?

Son düzenleme: