Uydudan yer bakan varmı :)

basamak

Member
işte burası

biraz saçma kestim ama oldu sanırım

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ya arkadaş inanmayın bu işlere bizim bu millet boyle atlıyo balıklama yapmayın etmeyin Allah aşkına böyle bı sistem yok olsa dahi ona bunamı kaldı ya koskoca devletler bulamamış da köydeki kentteki mehmet agayamı kaldı yok İsrail yok mossad yapmayın lütfen öyle bı sistem olsa sınırlarımız mayın dolu nasıl neyle temizlendiği malumunuz yapmayın artık boyle herşeye inanan bizim bu millet beni korkutuyor

lagardel

Aktif Üye
en güzel yandex abi :)) ben çalışma yaptığım kubbeleri ordan çok net tespit ettim . Ve mesafe olan yerlerde daha önce kim nerde kazı yapmış toprak yapısından takip edip peşine bende gidiyorum neye istinaden yapmışlar diye işaretmi vs mi diye :) ama dediğin olayı çok yakın bir arkadaşımdan şahidim böyle bir olay var . Tek kullanım kullan at gibi kullanıyorlar . Uyduya giriyorlar iş bittikten sonrada çöpe atıyorlar tablet veya pc neyse . Ama iyi para alıyorlar . Gerçi baktıran kişide bulmuş değil :)
s:w:a:t arkadaşim merhaba banada yandexten nasil yer bakila bildiğini yazaarak anlatirmisin mer sin gülnarda bir yer de çalişmiştim 2-3 yil önce oraya bakacam bizim ekip kazdiğimiz yeri benden habersiz taşlarla kapattiklarini söylemişti bana ona bakmam lazim yardimci olurmusun ?

Moneyman

Bilgili Üye
Konu tekrar güncellenmiş Google da aratınca a...gan2073 diye bir site çıkıyor acaba deneyen bilen var mı? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Konu tekrar güncellenmiş Google da aratınca a...gan2073 diye bir site çıkıyor acaba deneyen bilen var mı? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
uydudan atmosferin katmanları hava durumu bulutluluk oranları nem sıcaklık vb. bakılabilir
yeryüzü şekilleri de bakılabilir
yerin altı bakılamaz

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
mihendis96 kardeş x ve y deki o 36,22855 ve 36,70125 li değerler nedir
normalde sıfırdan başlaması gerekmiyor mu o değerlerin ?
z deki derinlik verisi nedir
hangi cihazla aldınız bu dataları

mihendis96

Aktif Üye
Hocam uydudan cekim bu . Bende cok bilmiyorum valla o yuzden attim. Derinligi 1m gosteriyor sari nokta

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Hocam uydudan cekim bu . Bende cok bilmiyorum valla o yuzden attim. Derinligi 1m gosteriyor sari nokta
sarı noktayı 1 metre kazsanız bişey çıkmayacak tabi ki
çekimi yapana geri dönüş yapsanız e işte kayma yapıyor muhabbeti falan olacak
nazarımda çubukla uydudan tespit arasında fark yok
uydu hangi sinyali göndermişte hangi veriyi almışta bu görüntü oluşturulmuş acaba ?
program gerçek ama yöntem ve mantık sakat
inanmayın itibar etmeyin derim yine de siz bilirsiniz