Yeni fotolar oyma oturak taşı sunak kaya 3 gen

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Nacizane gördüğüm tamamen doğal usdam

Renix

Bilgili Üye
Buna benzer bir yer daha var ilerde sol tarfı dere ama dere ve karşıda işaret emare göremedim tekrar kontrol ederim, buradaki kayalar standarta baglanmış sankim buna benzer yüzeyi temiz kaya önünde buna benzer bir balkon gibi 1 yapı yada merdiven gibi kimis büyük kimsi küçük genel bölgeyi inceledgimde bura ne ollur dedim kendime tapınak vari yada mezar alanı gibi1 yer şimdi iyi makine aldım tekrar gidecem görmek istediginiz alanları söyleyin oralrıda fotolayım

Renix

Bilgili Üye
Birde ustam belirli yerlerin fotosu çekilmiyor 4 açıdanda kapalı büyükçe bir merdiven gerekli onuda düşünüyorum da çok dikkat çekmekte istemiyorum mesala o kartala aslana benzetilen yerin eski adı kartla kaya imiş çok eskiden beri bir foto var onada bi bak başka açıdan çekeyimmi

[Hekesin Cuma sı mübarek olsun hayırlı cumalar]

Renix

Bilgili Üye
tamam ÖMER HATTAB ustam buralarıda detaylı tekrar fotolayım .alttada google earttan bölgeyi işaretledim fikir verebilir bölge bütünlügü açısından. onun altından benim farkettigimi sandıgım 1 detay var ona bir göz atarmsınız

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
@Renix
usta suları tamamen temizlesende bir baksak
bu nedir taşmı metalmi birde sizin bölgenin neresinde?

Renix

Bilgili Üye
bu benim bölgeyle kartal dedigim yerin tam ortasındaki kayada temizlemek kolay olsa :) su çıkarmak oldukça zor yukarıya o yüzden tekrar gittigimde bir daha su götürüp yenileyecem ama metal degil onu söyleyeyim
@Renix
usta suları tamamen temizlesende bir baksak
bu nedir taşmı metalmi birde sizin bölgenin neresinde?

Renix

Bilgili Üye
toyalp omer hattab ustam ragıp MendereS ustalarım sizde bir bakınız bu işarte bölgede bir çok yerde gördüm ne demek ister bana

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör

Renix

Bilgili Üye
diger açıdan baktıgımda aynen böyle görünüyor ama diger küçük resimdeki gibi çok yerde var bölgede anlam olarak bana anltaması gereken nedir