Yeni fotolar oyma oturak taşı sunak kaya 3 gen

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam diğer resme bir anlam veremedim doğrusu. Ama bu kartalın duruş açısı tam olarak nasıl senin yüklediğin gibi mi benim çizdiğim ve yüklediğim gibi mi ? Yani foto sende ters mi yüklenmiş onu anlamadım. Eğer senin yüklediğin gibi ise beni aşar ama benim yüklediğim şekilde ise kartalın baktığı istikamette yılan ara yılan varsa yorumlar gelir.

Renix

Bilgili Üye
anladım dedigini resim ters degil ama benim çektigim yön dogu tarafı yukardan baktıgın da şekil degişiyor tepeden baktıgında da senin gösterdigin açı sag üstten baktıgında öyle görünüyor ama daha çok yerde bunu gördüm buna benzer işaretler işaretin şekli biribine çok benziyor resimde belirttim
Ustam diğer resme bir anlam veremedim doğrusu. Ama bu kartalın duruş açısı tam olarak nasıl senin yüklediğin gibi mi benim çizdiğim ve yüklediğim gibi mi ? Yani foto sende ters mi yüklenmiş onu anlamadım. Eğer senin yüklediğin gibi ise beni aşar ama benim yüklediğim şekilde ise kartalın baktığı istikamette yılan ara yılan varsa yorumlar gelir.

Renix

Bilgili Üye
foto çok çok önemli canlı gözden çok şey kaçabiliyor ama makinede iyi olacak ve herkes başka bakıyor olaya bazen 1 ayrıntı herkesin gözünden kaçabiliyor biride görüyor sagolasınız yorumlarınızı eksik etmeyin ÖMER HATTAB ustam oralarıda kontorl ediyim gittigimde

Renix

Bilgili Üye
selamlar tekrar fotoları incelerken ilk defa adam bişi farkettim şimdi altta koyacam kartal resmi direk net belli bu fotoyu begenmemiştim açısını koymamıştım :) asıl iş burdaymış onun dışında sonradan ekledigim bu kartalın altındaki yerde 3]no resim de 9 yada 10 kartla var ve bu bölgenin her yerinde kartalı temsil eden resim 4 teki gibi işaretler var şimdi ilk resime bakarak yorumlarsanız ve yeniden gidip foto çekmek şart oldu önerileriniz nedir

Başlıga kartal eklesek yada yeni konumu açsam neyse yeni fotoları çekim sonra tekrar bakalım

Renix

Bilgili Üye
ustam seni eklememişim sagol sen görmüşsün ne dersin bu konudanmı devam edeyim yoksa yenlesmmi

Renix

Bilgili Üye
buda benim 4 nolu dedigim resim

Renix

Bilgili Üye
hades40 ustam senide beklerim vede konuyu yeni başlıkla açayımmı böyle iyimi?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Renix ustam galiba kaliteli makina almışsın. Abicim bölgeye tekrar gitmişsin sanırım. Kartalın baktığı yerde yılanı buldun mu? Koltuğun karşısının resmi nerede? Daha önce kayalığın zirvesinde traşlanmış kayanın yakın resmi ve istenilen çevresinin resimlemesini yaptın mı? Bu benden değerli abime bir kardeş nasihatı. Abicim ustaların istedikleri resimler gelmezse belli süre sonra insanlar konularına bile bakmaktan bıkar. Bak az çok işarete benzer bir iki emare yakaladık onları takip etmez ise konu dağılır sonuç alamazsın. Ancak işaretleri takip ederek geri kalanları çözersin. Şuan eklediğin resimde ben bir şey göremedim. İşçilik var gibi ama yön veya yer gösteren bir şey yok benim fikrimce.Selametle

Renix

Bilgili Üye
yok gidemedim yagış var bu telefonla çektigim bunun pikselide yuksekti ama şarjı çabuk bitio :) makine aldım hava müsait degil bu resmi foruma koymamıştım :) yarından sonra gidecegim sadece buna göre exkradan yer söylenirse foto da hata yapmayayım diye devam ettim
@Renix ustam galiba kaliteli makina almışsın. Abicim bölgeye tekrar gitmişsin sanırım. Kartalın baktığı yerde yılanı buldun mu? Koltuğun karşısının resmi nerede? Daha önce kayalığın zirvesinde traşlanmış kayanın yakın resmi ve istenilen çevresinin resimlemesini yaptın mı? Bu benden değerli abime bir kardeş nasihatı. Abicim ustaların istedikleri resimler gelmezse belli süre sonra insanlar konularına bile bakmaktan bıkar. Bak az çok işarete benzer bir iki emare yakaladık onları takip etmez ise konu dağılır sonuç alamazsın. Ancak işaretleri takip ederek geri kalanları çözersin. Şuan eklediğin resimde ben bir şey göremedim. İşçilik var gibi ama yön veya yer gösteren bir şey yok benim fikrimce.Selametle